در حال بارگذاری ...

در مرکز تئاتر توانش

سه نمایش کودک و نوجوان ویژه هنرمندان به صحنه می رود

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر توانش پس از ۷ شب اجرای موفق توسط بازیگران ۹ تا ۱۷ سال ، اجرای ویژه هنرمندان در روز های شنبه ۲ شهریور و یکشنبه ۳ شهریور در مرکز تئاتر توانش به روی صحنه خواهد رفت.
داوود زارع،مدیر مرکز تئاتر توانش در این باره گفت : در ۷ شب گذشته بازخوردهای بسیار مثبتی از تماشاچیان عام و اساتید برجسته از جمله حسن دولت آبادی ، کریم اکبری مبارکه ، پرستو گلستانی ،محمود راسخ فر و ... که به تماشای ۳ اجرای فوق نشسته بودند دریافت کردیم و بر آن شدیم تا اجرای دو روز شنبه و یکشنبه را به هنرمندان اختصاص دهیم تا بازیگران جوان اجرا روبروی هنرمندان و پیشکسوتان این حرفه را نیز تحربه کنند و از نظرات صاحبان فن بهره برند.
علاقه مندان برای دیدن این سه نمایش که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد؛ می توانند با مراجعه به سایت tik8 ،تخفیفان و یا ایران‌نمایش نسبت به خرید بلیط اقدام نمایند .
گفتنی است اجرای هنرجویان مرکز تئاتر توانش تا ۸ شهریور ادامه خواهد داشت .
مرکز تئاتر توانش در تهرانپارس رسالت شرق  بین رشید و باقری روبروی بانک پارسیان واقع است.
تلفن های هماهنگی و رزرو : ۷۷۸۸۸۲۰۵ و ۷۷۸۸۸۲۰۶

 
مطالب مرتبط

لب کلام هنرمندان در گفت‌وگوهای هفته 9

محرم امسال آزمونی برای هنرمندان
لب کلام هنرمندان در گفت‌وگوهای هفته 9

محرم امسال آزمونی برای هنرمندان

ایران تئاتر- عباس عبدالعلی زاده: متن پیش رو مروری دارد بر مهمترین گفت و گوهای کوتاه و بلندی که هفته گذشته با موضوع هنرهای نمایشی روی خروجی خبرگزاری‌ها و سایت ها منتشر شده است.هفته گذشته و در دهه اول محرم اهالی هنر و به خصوص تئاتر تلاش کردند با وجود ویروس کرونا راه‌های برگزاری ...

|

نظرات کاربران (1)