در حال بارگذاری ...
 • همزمان با رونمایی از پوستر؛

  پیش فروش اینترنتی بلیت نمایش «رگ» آغاز شد

  همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «رگ» پیش فروش اینترنتی بلیت این نمایش به عنوان تازه‌ترین اثر ایوب آقاخانی در تئاتر شهر آغاز شد.

  به گزارش ایران تئاتر پیش فروش اینترنتی بلیت نمایش «رگ» آخرین اثر گروه تئاتر پوشه و محصول موسسه پوشه هنر پارس آغاز و از پوستر آن نیز رونمایی شد.
  بلیت‌های این نمایش که در سالن چهارسوی تئاتر شهر از روز دوشنبه، چهارم شهریور ساعت ۱۹:۳۰ به روی صحنه خواهد رفت از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه (۳۰ مرداد) در سایت تیوال (www.tiwall.com)  قابل دسترسی است.
  در خلاصه داستان نمایش آمده است: «رگ که بجنبد داستان عوض می‌شود؛ همیشه همین است و همین بوده. رگ که بجنبد حتی سه سرباز بی نام هم می‌توانند تاریخ بسازند؛ رگ که بجنبد عشق آغاز می‌شود، وطن معشوق می‌شود و ماشه چکانده می‌شود و... پرچم افراشته می‌ماند …»
  این نمایش که بر اساس طرح ایوب آقاخانی توسط ایوب آقاخانی، فرهاد امینی و ویدا دانشمند نوشته شده، نگاه به واقعه‌ای مستند در تاریخ ایران دارد‌. واقعه‌ای در نخستین روزهای شهریور ۱۳۲۰ که سه مرزبان در منطقه مرزی ارس در برابر لشکر چهل و هشتم شوروی علیرغم فرمان پایتخت می‌ایستند.
  "رگ"همزمان با هفتاد و هفتمین سالگرد شهادت این سه مرزبان آذری اجرای خود را آغاز خواهد کرد.
  برزو ارجمند، وحید آقاپور، عرفان ابراهیمی، الهه شه پرست، محسن بهرامی، بهناز بستان دوست و هلن بهرامی در «رگ» نقش آفرینی می‌کنند.
  همچنین در جدیدترین نمایش آقاخانی طراح صحنه سینا ییلاق بیگی، طراح لباس ماهرخ سلیمانی پور، طراح چهره پردازی الهام صالحی، طراح گرافیک محمد صادق زرجویان، طراح نور رضا خضرایی، طراح صدا علی مست علی، آهنگساز محمد ملکی، مشاور رسانه‌ای هانیه خاکپور، مدیر تولید ساناز قراملکی و مجری طرح امین آذریان و محمد مهدی مومن زاده هستند.
  مطالب مرتبط

  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی :

پیام نمایش رگ ایستادگی در مقابل تهاجم دشمنان است
  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی :

  پیام نمایش رگ ایستادگی در مقابل تهاجم دشمنان است

  مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که به همراه دو نماینده دیگر به تماشای نمایش «رگ» نشسته بود، چنین آثاری را تقویت‌کننده عرق ملی مخاطبان و افزایش روحیه وطن‌دوستی آنان دانست.

  |

  در گفت‌وگو با ایوب آقاخانی عنوان شد؛

واکنش مثبت مخاطبان به میثاق درون‌گروهی نمایش «رگ»
  در گفت‌وگو با ایوب آقاخانی عنوان شد؛

  واکنش مثبت مخاطبان به میثاق درون‌گروهی نمایش «رگ»

  نمایش «رگ» این روزها با استقبال تماشاگران در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر مواجه شده است ایوب آقاخانی نویسنده و کارگردان از انگیزه‌ها و دغدغه‌های خود برای به صحنه بردن این اثر نمایشی گفت.

  |

  ایوب آقاخانی کارگردان نمایش رگ در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

سکوت 80 ساله درباره این سه مرزبان سلحشور تراژیک است
  ایوب آقاخانی کارگردان نمایش رگ در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

  سکوت 80 ساله درباره این سه مرزبان سلحشور تراژیک است

  ایران‌تئاتر: مردم ایران همواره در تمام برهه های تاریخی نشان داده اند که عرق زیادی به آب و خاک و میهنشان دارند و ایوب آقاخانی این عرق را در قالب سه شخصیت سرباز مرزبان ارس در زمان جنگ جهانی دوم در قالبی اثر گذار و دراماتیزه شده به نمایش در می آورد. ایوب آقاخانی هنرمند متفکر و ...

  |

  نظرات کاربران