در حال بارگذاری ...
  • جشنواره تئاتر فجر
  • در اختتامیه سی و هفتمین دوره جشنواره

    برگزیدگان بخش هنرهای نمایشی جشنواره دانش آموزان معرفی شدند

    اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان سراسر کشور برگزار شد و برگزیدگان در بخش هنرهای نمایشی معرفی شدند

    به گزارش ایران تئاتر سی و هفتمین دوره جشنواره تئاتر دانش آموزان برگزیده سراسر کشور با حضور بیش از پنجاه گروه نمایشی در گرایش های نمایش صحنه ای نمایش عروسکی، نمایشنامه خوانی و نقالی در دو بخش دختران و پسران 22 لغایت 31 مرداد در پردیس تئاتر تهران برگزار شد و دانش آموزان پس از اجرای نمایش حائز رتبه های زیر شدند.


    نتایج نمایش صحنه ای دختران
    رتبه گروهی :
     رتبه اول : نمایش دختران انتظار   کارگردان : تارا قبادی استان کردستان
    رتبه دوم:  نمایش پرانتز باز ....   کارگردان : آتنا حسینی
    استان هرمزگان
    رتبه سوم : نمایش آژی دهاک درون .... کارگردان : مریم ناصر پور کیانی  استان خوزستان


    نمایش صحنه ای دختران
    رتبه انفرادی :
    رتبه اول کارگردانی : مریم ناصر پور کیانی نمایش آژی دهاک درون   استان خوزستان
    رتبه دوم کارگردانی: بهناز متولی باشی  نمایش دریا و دایره  استان تهران
    رتبه سوم کارگردانی : آتنا حسینی  نمایش پرانتز باز .... استان هرمزگان
    رتبه اول بازیگری : تارا قبادی نمایش دختران انتظار  استان کردستان
    رتبه دوم بازیگری : مشترکا مهدیه محمدی  نمایش دریا و دایره  شهر تهران و  زهرا توکلی  نمایش جنت آباد شهرستان های تهران
    رتبه سوم بازیگری : هستی آهنگری  نمایش پرانتز باز ...استان هرمزگان
    رتبه اول طراحی صحنه : آمنه عباس قلی نمایش نقل سرخ استان همدان
    رتبه دوم طراحی صحنه : گروه نمایش دختران انتظار  استان کردستان
    رتبه سوم طراحی صحنه : گروه نمایش عشق ، برف ،خون استان آذربایجان شرقی
    رتبه اول طراحی نور : فاطمه نژادی نمایش نقل سرخ استان همدان
    رتبه اول طراحی لباس : فاطمه رسام نمایش جنت آباد  شهرستانهای تهران
    رتبه اول طراحی گریم : زینب صالحی نمایش اندر مکافات زن اجباری  استان مرکزی
    رتبه اول موسیقی :  فاطمه حسین زاده ، زکیه حیدری ، فاطمه محسنی  نمایش راز آینه ها  استان چهارمحال و بختیاری
    رتبه اول طراحی بروشور : زهرا دولابی  نمایش پرانتز باز ... استان هرمزگان


    نتایج نمایش عروسکی دختران
    رتبه گروهی:
    رتبه اول: نمایش دریا  کارگردان : فاطمه معرفی زاده  استان خوزستان
    رتبه دوم : نمایش گرگ و میش  کارگردان : مرضیه اشرفیان  استان اصفهان
    رتبه سوم : نمایش شازده کوچولو  کارگردان : زهرا قربانی  استان فارس

    نمایش عروسکی دختران
    رتبه انفرادی :
    رتبه اول کارگردانی : مرضیه اشرفیان  نمایش گرگ و میش  استان اصفهان
    رتبه دوم کارگردانی: فاطمه معرفی  نمایش دریا  استان خوزستان
    رتبه سوم کارگردانی: مژگان میرعبدالهی  نمایش کفش های پشت ویترین  استان سمنان
    رتبه اول بازی دهندگی عروسک : مریم کلی  نمایش کفش های پشت ویترین استان سمنان
    رتبه دوم بازی دهندگی عروسک : سما مرادی ، فاطیما پور قاسمی ، مبینا محمدی نمایش آن ها  استان همدان
    رتبه سوم بازی دهندگی عروسک : مارال امیر افشاری ، حوریه ندیمی ، افسون موسوی. نمایش شازده کوچولو  استان فارس
    رتبه اول صداپیشگی عروسک: مژگان میرعبدالهی نمایش کفش های پشت ویترین استان سمنان
    رتبه دوم صداپیشگی عروسک: ساره حسن زاده نمایش شازده کوچولو استان فارس
    رتبه سوم صداپیشگی عروسک: مارال امیر افشاری  نمایش شازده کوچولو استان فارس
    رتبه اول طراحی و ساخت عروسک : ملیحه زحمتکش ، زهرا قربانی  نمایش شازده کوچولو  استان فارس

    رتبه دوم طراحی و ساخت عروسک : سمیرا عبادی نمایش نوای صلح  استان گلستان
    رتبه سوم طراحی و ساخت عروسک : فاطیما پورقاسمی نمایش آن ها استان  همدان
    رتبه اول انتخاب موسیقی سیده پریا حسنی  نمایش غیر عادی استان تهران
    اهدا لوح تقدیر به گروه نمایش عروسکی غیر عادی به خاطر نگارش نمایشنامه و مطرح کردن مسائل مربوط به نوجوانان
    اهدا لوح تقدیر به گروه نمایش عروسکی نوای صلح از استان گلستان به خاطر استفاده از فرهنگ بومی استان گلستان
    اهدا لوح تقدیر به گروه نمایش آهو چوبی به خاطر استفاده از حداقل امکانات در اجرای نمایش

    نتایج نمایشنامه خوانی دختران
    رتبه گروهی:
    رتبه اول : نمایش راز عروسک کارگردان : آی لار محمد پور. شهرستانهای تهران
    رتبه دوم :  نمایش گفتمان بز زنگوله پا. کارگردان : سمیرا  دریایی  استان مرکزی
    رتبه سوم : نمایش آئینه   کارگردان :مهنا قوچانی  استان  خراسان رضوی
    رتبه کارگردانی به هیچکدام از نمایش ها تعلق نگرفت.
    رتبه اول خوانش متن: آیلار سادات محمدی  نمایش راز عروسک  شهرستانهای تهران
    رتبه دوم خوانش متن: مشترکا فرناز فقیه  نمایش راز عروسک. شهرستانهای تهران  و. سیما غیاث آبادی نمایش گفتمان بز زنگوله پا. استان مرکزی
    رتبه سوم خوانش متن : مشترکا میترا مجرد نیا و المیرا معصومی نژاد نمایش مادر و نمایش آئینه از استان های فارس و خراسان رضوی
    رتبه دوم طراحی افکت و صدا مشترکا : صحنه خوان نمایش اسب تنها پارمیس رستمی استان ایلام  و پریچهر صالحی نمایش کفاش باشی. استان یزد
    رتبه اول صحنه خوانی : نگار جعفری.نمایش اسب تنها  استان ایلام
    رتبه دوم صحنه خوانی :  پانیذ پیشه  نمایش راز عروسک. شهرستانهای تهران

     

    نتایج نقالی دختران

    رتبه اول : مرجان حسین نشتایی. استان مازندران
    رتبه دوم مشترکا : ماندانا رضایی استان اصفهان و طاهره شفیعی  استان همدان
    رتبه سوم مشترکا : یلدا پایدار استان فارس و کیمیا یعقوبی استان تهران و رویا قنبری استان مرکزی
     

    نتایج نمایش صحنه ای پسران
    رتبه گروهی :
    رتبه اول : نمایش خندنده استان یزد
    رتبه دوم : نمایش گزونخل استان سیستان و بلوچستان
    رتبه سوم : نمایش دروغ بزرگ استان قم


    نمایش صحنه ای رتبه های انفرادی :
    رتبه اول کارگردانی سید مرتضی موسوی پور .استان یزد
    رتبه دوم کارگردانی مرتضی عقیقی .استان قم
    رتبه سوم کارگردانی مهدی صحرارو.استان کردستان
    رتبه اول بازیگری.عرفان شفیعی.استان  قم
    رتبه دوم بازیگری.معین حکیمیان .استان یزد
    رتبه سوم بازیگری.مهدی بیگدلی(زنجان) و علی کیوان لو(هرمزگان)
    رتبه اول طراحی صحنه مهدی صحرارو استان کردستان
    رتبه اول طراحی لباس .جوادحاجی زاده . خراسان رضوی
    رتبه اول طراحی و اجرای گریم .یوسف کرد.سیستان و بلوچستان
    رتبه اول انتخاب یا اجرای موسیقی.محمد زهروزهی و احمد ساعدی. استان سیستان و بلوچستان


    نمایش عروسکی پسران

    رتبه گروهی
    رتبه اول ، نمایش عروسکی ماهی سیاه کوچولو ، استان شهرستانهای تهران
    رتبه دوم ، نمایش عروسکی رشد ، استان گلستان
    رتبه سوم مشترکا نمایش عروسکی سگ و گرگ (استان کردستان) و نمایش عروسکی یونس پیامبر(استان مازندران)

    نمایش عروسکی رتبه های انفرادی:
    رتبه اول کارگردانی حجت هاشمی (شهرستانهای استان تهران)، محمدکاظم خسروی (استان گلستان)
    رتبه دوم کارگردانی متین شریفی . استان کردستان
    رتبه سوم کارگردانی . مهدی رمضان پور خاکی.مازندران
    رتبه اول بازی دهندگی عروسک. گروه نمایش سگ و گرگ کردستان (فقط صدور یک تقدیرنامه گروهی)
    رتبه دوم  بازی دهندگی عروسک. گروه نمایش رشد گلستان(فقط صدور یک تقدیرنامه گروهی)
    رتبه سوم بازی دهندگی گروه نمایش یونس پیامبر مازندران(فقط صدور یک تقدیرنامه گروهی)
    رتبه اول صداپیشگی عروسک .مهدی مظفری. استان سمنان
    رتبه دوم صداپیشگی عروسک.پارسادربندسری.استان تهران
    رتبه اول طراحی و ساخت عروسک.گروه نمایش سگ و گرگ .استان کردستان.(فقط صدور یک تقدیرنامه گروهی)
    رتبه دوم طراحی و ساخت عروسک. گروه نمایش یونس پیامبر.استان مازندران.  (فقط صدور یک تقدیرنامه گروهی)
    رتبه سوم طراحی و ساخت عروسک و طراحی صحنه .گروه نمایش رشد استان گلستان.(فقط صدور یک تقدیرنامه گروهی)
    رتبه اول انتخاب یا اجرای موسیقی.محمد هادی سلیمی. استان شهرستانهای تهران

    نمایشنامه خوانی پسران
     رتبه گروهی:
    رتبه اول نمایشنامه خوانی تربیت خانه. استان خراسان رضوی
    رتبه دوم نمایشنامه خوانی سقراط.استان گیلان
    رتبه سوم نمایشنامه خوانی مسافر زمان .استان گلستان

     نمایشنامه خوانی رتبه های انفرادی
    رتبه اول کارگردانی نمایشنامه خوانی . سلمان اسماعیل زاده.استان گیلان
    رتبه دوم کارگردانی نمایشنامه خوانی.امیرحسین امیری. استان خراسان رضوی
    رتبه سوم کارگردانی نمایشنامه خوانی.ابراهیم سرشوق . استان اصفهان
    رتبه اول خوانش متن .محمدمهدی مجیری(اصفهان) محمد کریمی(گلستان)
    رتبه دوم خوانش متن .مبین عجم(سمنان) عادل عابدزاده(خراسان رضوی)
    رتبه سوم خوانش متن .مهدی بهرامی (قزوین) مهرداد علی اکبر یزدی( تهران)
    رتبه اول طراحی افکت و صدا.امیرارسلان خاتمی راد(گیلان)
    رتبه دوم طراحی افکت و صدا. محمدامین سعیدی. خراسان رضوی
    رتبه سوم طراحی افکت و صدا.میثم حاج حیدری.استان اصفهان .

    نقالی پسران
    رتبه اول رضا سالاروند.استان لرستان
    رتبه دوم محراب قربان زاده استان مازندران
    رتبه سوم پیمان صفایی.استان فارس




    نظرات کاربران

  • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
  • جشنواره گام دوم
  • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر