در حال بارگذاری ...
دبیرخانه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر یادآور شد

فردا؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در بخش مرور دیگرگونه‌های اجرایی

طبق فراخوان بخش دیگرگونه‌های اجرایی سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، فردا (یکشنبه۱۰شهریورماه) آخرین مهلت ثبت‌نام آثار مرور این بخش است.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از دبیرخانه سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر؛ علاقه‌مندان به شرکت در بخش مرور دیگرگونه‌های اجرایی سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر تا پایان ساعت 24 روز یکشنبه 10 شهریورماه فرصت دارند در این رویداد ثبت‌نام کنند. این مهلت برای آثاری در نظر گرفته شده که در بازه زمانی اول آبان ۹۷ تا پایان مرداد ۹۸ اجرا شده‌اند.

این بخش شامل سه رویداد اجراهای مفهومی و ایده محور، اجراهای کاربردی و رزیدنسی است که با تاکید بر ایده‌های نوآورانه در دوره سی‌وهشتم برگزار می‌شود.

سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند از ۱۰ تا۲۰ بهمن‌ماه امسال در ۸ بخش نمایشنامه‌های صحنه‌ای، نمایش‌های خیابانی، دیگرگونه‌های اجرایی، تئاتر ملل، مسابقه نمایشنامه‌نویسی، مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر، کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی و به علاوه فجر برگزار می‌شود.

آدرس سایت جشنواره www.fitf.theater.ir  و کانال تلگرام جشنواره t.me/Fajrchannel37 و آدرس صفحه اینستاگرام این رویداد  38thfadjrtheaterfestival است.
نظرات کاربران