در حال بارگذاری ...
با تقدیر از عادل بزدوده و حسن دادشکر

اختتامیه سومین دوره اجرای هنرجویان مرکز تئاتر توانش برگزار شد

مراسم اختتامیه سومین دوره اجرای هنرجویان مرکز تئاتر توانش با شعار #از_تئاتر_یاد_گرفتم در حالی برگزار شد که از ۳ نمایش اجرا شده در این دوره استقبال فراوانی به عمل آمد .

به گزارش ایران تئاتر، در این مراسم که یکشنبه دهم شهریور نود و هشت برگزار شد، با تقدیر از دو پیشکسوت عرصه تئاتر کودک و نوجوان عادل بزدوده و حسن دادشکر، همچنین  دو هنرمند جوان، بابک کایدان و اشکان صادقی همراه بود.

داوود زارع مدیر مرکز تئاتر توانش در این مراسم با اشاره به اهمیت جایگاه پیشکسوتان گفت: تقدیر از تلاش ها و زحمات بزرگان این عرصه نشان دهنده جایگاه ویژه کوشش و تلاش برای رسیدن به هدف است . و حضور جوانان که با پشتکار ، صبر و کسب تجربه به موفقیت های قابل ملاحظه ای رسیده اند می تواند برای کودکان و نوجوانان هنرجو که در ابتدای راه قرار گرفته اند الگویی مناسب در این عرصه باشد .

این کارگردان تئاتر اضافه کرد: در مسیر هنر مرزهای بی پایانی وجود دارد که هر لحظه می تواند موقعیتی برای یادگیری باشد و در دریای بیکران علم آموزی آموختن هیچ گاه پایان ندارد. ما در مرکز تئاتر توانش برآنیم تا با کشف استعدادهای بالقوه هنرجویان مسیری هموار برای ورود و کسب تجربه در هنر بازیگری را فراهم نماییم .

در اختتامیه سومین دوره از اجرای هنرجویان مرکز تئاتر توانش از هنرجویان 9 تا 18 سال که در 3 نمایش « او گدا نبود » به کارگردانی نرگس اصغری بیرامی ، « هر دوستی دوست نمیشه » به کارگردانی لاله مالمیر و « در اعماق » به کارگردانی داوود زارع  ایفای نقش کرده بودند با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر شد .

چهارمین دوره اجرای هنرجویان پس از پایان دوره جدید برگزار خواهد شد .

علاقه‌مندان به رشته های بازیگری، نویسندگی، گریم، گویندگی، نمایش خلاق و ... می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مرکز تئاتر توانش و یا از طریق وب سایت این مرکز به نشانی www.Tavaneshart.ir تماس حاصل کنند.

 
نظرات کاربران