در حال بارگذاری ...
 • جشنواره تئاتر فجر
 • بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان

  مهلت ارسال آثار بخش‌های خیابانی و خردسال تمدید شد

  مهلت ارسال آثار بخش‌های خیابانی و خردسال به بیست و ششمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان ۱۰ روز تمدید شد.

  به گزارش ایران تئاتر، مجید قناد دبیر این جشنواره اعلام کرد با توجه به اتمام مهلت ارسال آثار بخش‌های خیابانی و خردسال در روز ۲۰ شهریور و به دلیل همزمانی ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین علیه‌السلام و حضور هنرمندان در مراسم سوگواری و تعطیلات رسمی هفته‌ی اخیر ، مهلت ارسال آثار در بخش‌های خیابانی و خردسال ۱۰ روز تمدید شد و هنرمندان تا پایان شهریورماه می‌توانند آثار خود را در این دو بخش ارسال کنند.

  این مجری و هنرمند کودکان در ادامه با ابراز خرسندی از استقبال هنرمندان داخل و خارج از کشور از این دوره از جشنواره در بخش‌های مختلف ، تعداد آثار ارسالی به بخش مسابقه‌ی نمایشنامه‌نویسی را 57 نمایشنامه اعلام کرد که برای بازخوانی و انتخاب آثار برتر به اساتید و متخصصان سپرده‌شده است که اسامی آن‌ها همزمان با نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

  بخش‌های خیابانی و خردسال بیست و ششمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به‌صورت رقابتی برگزار می‌شود و آثار متقاضی نباید پیش‌ازاین اجرای عموم رفته و یا در جشنواره‌ی دیگری شرکت کرده باشند.

  متقاضیان برای حضور در این بخش‌ها می‌بایست فرم تقاضای حضور ، چهار نسخه دی‌وی‌دی حاوی فایل تصویری اجرای نمایش به همراه سایر مدارک ذکرشده در فراخوان را به دبیرخانه ارسال کنند.

  نشانی دبیرخانه برای ارسال آثار همدان، بولوار بعثت، جنب پارک مردم، مجتمع فرهنگی سینمایی شهیدآوینی، دبیرخانه  جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان به کد پستی: 6516933634 و شماره‌ی تماس: 08132512118 می‌باشد.

  بیست و ششمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری مجید قناد با شعار کودک، طبیعت، تئاترکودک، طبیعت، تئاتر از 16 تا 21 آبان ماه 1398 در همدان برگزار می‌شود.
  نظرات کاربران

 • جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان
 • جشنواره گام دوم
 • جشنواره ملی تئاتر خرمشهر