در حال بارگذاری ...
 • در تماشاخانه سرو؛

  آئین افتتاحیه نمایش «پشت دیوارعمارت» برگزار می‌شود

  مراسم رونمایی از پوستر و افتتاحیه نمایش «پشت دیوار عمارت» به کارگردانی حمید ابراهیمی فردا در تماشاخانه سرو و باحضور جمعی از هنرمندان مسئولان و شخصیت های فرهنگی و هنری و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس این مراسم فردا یکشنبه 24 شهریورماه از ساعت 19.30 در تماشاخانه سرو واقع در خیابان ایت الله طالقانی نرسیده به تقاطع خیابان مفتح جنب ایستگاه مترو برگزار خواهد شد.
  دراین نمایش جلیل فرجاد، جمشید صفری، پژمان کاشفی، نسرین مسلمی نیا، شیوا خسرومهر، زری اِماد، پانته آ کیقبادی، حامد آقایی، فرزاد صبوری، علیرضا درویش نژاد، اهورا ابراهیمی، علی حیدری، ماندانا عصری، محمدرضا موهبتی، ماریه ماشاالهی، آرمین افتخار زاده ایفای نقش خواهند کرد.
  این نمایش از تولیدات انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس ویژه ایام محرم است که ازفردا به مدت سی شب و از ساعت 20 میزبان علاقمندان خواهد بود.

   
  مطالب مرتبط

  شیوا خسرو مهر در گفت و گو با ایران تئاتر مطرح کرد

زینب با شناخت قلبی راهش را انتخاب می کند
  شیوا خسرو مهر در گفت و گو با ایران تئاتر مطرح کرد

  زینب با شناخت قلبی راهش را انتخاب می کند

  ایران تئاتر: یک زن مومن و خدا جو به نام زینب در چالش جدی با خواهر فرصت طلب و پدربدون اعتقاد، بی تفاوت وعیاشش درام نمایش پشت دیوار عمارت را شکل می دهند و خسرومهر با اتکا به تجربیات سه دهه بازیگریش ابعاد مختلف شخصیت زینب این زن مومنه، خدا جو و شیفته امام حسین رابه درستی بازی می ...

  |

  نظرات کاربران