در حال بارگذاری ...
در تالار مولوی اجرا می‌شود

آزمایش رایگان HIV همزمان با آغاز نمایش «میمون»

همزمان با آغاز اجرای نمایش «میمون» کلینیکی سیار در محوطه تالار مولوی با هدف افزایش آگاهی درباره بیماری ایدز به انجام خدمات مشاوره‌ای و آزمایش HIV می‌پردازد.

به گزارش ایران تئاتر همزمان با آغاز اجرای نمایش «میمون» از ۲۴ شهریور ماه در تالار مولوی، کلینیکی سیار در محوطه این مجموعه با هدف افزایش آگاهی درباره بیماری ایدز به انجام خدمات مشاوره‌ای و آزمایش HIV می‌پردازد. برهمین اساس ون آزمایش HIV همه روزه از تاریخ بیست و چهارم شهریور تا دهم مهر ماه از ساعت ۱۹ تا ۲۲ در حیاط این مجموعه آماده ارائه خدمات مشاوره‌ و سلامت رایگان به افراد خواهد بود.
نمایش «میمون» به عنوان تازه ترین اثر گروه تئاتر ساسات، توسط دانشجوی تئاتری روایت می‌شود که موضوع پایان نامه‌اش بررسی آثار یک کارگردان ایرانی تئاتر در آمریکاست که در اوایل دهه نود میلادی در اثر عوارض بیماری ایدز درگذشته است اما روند پژوهش پایان نامه، به تدریج او را وارد مسیر تازه‌ای از زندگی خود می‌کند.
«میمون» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهجوی و حسین ملکی از ۲۴ شهریورماه تنها ۱۶ شب، به جز شنبه‌ها ساعت ۲۰ در تالار مولوی روی صحنه خواهد رفت.
دیگر عوامل این نمایش عبارتند از بهنام حسن‌پور، بازیگر، علی رحمانی آهنگساز، جمال شکرزاده، گرافیست، ریحانه گنجی و آذین امیری روابط عمومی و تبلیغات محیطی و مجازی، عارفه هوشیدری، دستیار کارگردان و برنامه ریز.
مطالب مرتبط

در بخش «دگرگونه‌های اجرایی» جشنواره تئاتر فجر اجرا شد

نمایشی در «راهرو» ی بیمارستان
در بخش «دگرگونه‌های اجرایی» جشنواره تئاتر فجر اجرا شد

نمایشی در «راهرو» ی بیمارستان

حسین ملکی که فضای اجرایش متفاوت‌تر از دیگر کارگردانان شرکت‌کننده در جشنواره تئاتر فجر بوده، معتقد است که دیگرگونه‌های اجرایی، مخاطبان را با فهم جدیدی روبه‌رو می‌کند که دریافت آن در سالن‌های تئاتر امکانپذیر نیست.

|

نظرات کاربران