در حال بارگذاری ...
قابل توجه متقاضیان حضور در بیست‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان

مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان تمدید نمی‌شود

مهلت ارسال آثار به بخش‌های نمایش «کودک، نوجوان»، «خردسال» و «خیابانی»، بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان تمدید نمی‌شود.

به گزارش ایران تئاتر، بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره با توجه به نزدیک شدن به پایان مهلت مقرر ارسال آثار به بیست‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، زمان اعلام شده برای دریافت آثار تمدید نخواهد شد.

بر اساس این خبر، آخرین مهلت ارسال آثار به بخش نمایش های «خیابانی» و «خردسال» روز 31 شهریورماه و برای بخش «کودک و نوجوان» روز 2 مهرماه 98 اعلام شده است.

متقاضیان برای حضور در این بخش ها باید فرم تقاضای حضور، چهار نسخه لوح فشرده حاوی فایل تصویری اجرای نمایش به همراه سایر مدارک ذکر شده در فراخوان را به دبیرخانه ارسال کنند.

نشانی دبیرخانه برای ارسال آثار؛ همدان، بلوار بعثت، جنب پارک مردم، مجتمع فرهنگی سینمایی شهیدآوینی، دبیرخانه  جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان به کدپستی: 6516933634 و شماره تماس 08132512118 است.

بیست‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان به دبیری مجید قناد با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» آبان ماه 1398 برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست
اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست

اداره‌کل هنرهای نمایشی با استناد به دلایل و شرایط مربوط به شیوع ویروس کرونا و پس از مشورت با نهادهای مربوطه از جمله ستاد ملی مبارزه با کرونا، برنامه‌ای جهت حمایت از برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان و خیابانی مریوان به شکل سال‌های گذشته ندارد.

|

نظرات کاربران