در حال بارگذاری ...
 • در نشست با اهالی فرهنگ و هنر نیر و سرعین مطرح شد؛

  نقش موثر فعالان فرهنگی و هنری در شناسایی هنرمندان مستعد

  در ادامه برنامه های دیدار و حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور بر نقش موثر هنرمندان به عنوان سفیران هنری صندوق اعتباری هنر در شناسایی هنرمندان کمتر دیده شده تأکید شد.

  به گزارش ایران تئاتر مدیران صندوق اعتباری هنر در پنجمین روز سفر حمایتی به اردبیل ضمن نشست با اهالی فرهنگ و هنر شهرستان های نیر و سرعین در منازل شماری از هنرمندان و فرهیختگان این شهرستان ها حضور یافتند.
  منصور وحیدی فر، معاون اعضا صندوق اعتباری هنر در نشست با هنرمندان شهرستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در صندوق اعتباری هنر برای رفع مشکلات اهالی فرهنگ، هنر و رسانه گفت: با تاکید مدیرعامل صندوق اعتباری هنر ما در تلاش هستیم با برنامه ریزی مناسب و با توجه به امکانات موجود در جهت رفع مشکلات بیمه ای و معیشتی هنرمندان سراسر کشوراقدام نماییم. تلاش ما طی سفرهای استانی بررسی و پیگیری این موضوعات در حوزه های مختلف است.
  وحیدی فر تأکید کرد: مسئولان صندوق اعتباری هنر درصدد هستند با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها و با و همراهی خود هنرمندان جریانی بوجود آید تا هنرمندان مستعد و کمتر شناخته شده که با برخی مشکلات دست و پنجه نرم می کنند شناسایی شوند و جریانی در حوزه فرهنگ و هنر شگل گیرد تا هنرمندان خود صدای یکدیگر را به گوش مسئولان برسانند.
  زهرا حق شعار، مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر نیز با تأکید بر نقش سفیران هنری در کاهش مشکلات جامعه فرهنگی و  هنری کشور گفت: تمام تلاش مدیرعامل و مسئولان صندوق اعتباری هنر در این سفرها علی رغم مشکلات بودجه ای و محدودیت ها، بهره مندی هنرمندان سراسر کشور از خدمات صندوق است تا شأن و منزلت اجتماعی و اقتصادی اهالی فرهنگ و هنر حفظ شود.
  دراین نشست ها که با حضور فعالان فرهنگی و هنری شهرستان نیر و سرعین برگزارشد ، حاضرین سوالات خود را در رابطه با بیمه هنرمندان، تسهیلات و عضویت در صندوق اعتباری هنر مطرح نمودند.
  همچنین مدیران صندوق اعتباری هنر با حضور در منزل توحیدپوراسدایرنجی(نویسنده)در شهرستان نیر و عباس فولادی(ترانه سرا و خواننده) در سرعین با آنها دیدار و گفتگو کردند.
  مدیران صندوق اعتباری هنر برای حل مشکلات بیمه تکمیلی و کمک مستمری  قول مساعد دادند.
  مطالب مرتبط

  رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

اتفاقات مثبتی در حمایت از اهالی فرهنگ و هنر صورت گرفته است
  رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

  اتفاقات مثبتی در حمایت از اهالی فرهنگ و هنر صورت گرفته است

  جلسه کمیته فرهنگ هنر و رسانه مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه با حضور سید حسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، حجت‌الاسلام احمد مازنی و اعضای این کمیته در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. مازنی در این نشست گفت: گزارش عملکرد صندوق اعتباری هنر نشان می‌دهد اتفاقات مثبتی در حوزه ...

  |

  برای اهالی فرهنگ، هنر و رسانه

نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث شروع شد
  برای اهالی فرهنگ، هنر و رسانه

  نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث شروع شد

  اعضای صندوق اعتباری هنر در سراسر کشور برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت صندوق اعتباری هنر ثبت‌نام و از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره‌مند شوند.

  |

  اطلاعیه مهم صندوق اعتباری هنر

پایان اردیبهشت آخرین فرصت برای تکمیل مشخصات عضویت
  اطلاعیه مهم صندوق اعتباری هنر

  پایان اردیبهشت آخرین فرصت برای تکمیل مشخصات عضویت

  صندوق اعتباری هنر بار دیگر با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: به اطلاع اعضاء صندوق اعتباری هنر می رساند؛ براساس مقررات، ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنررمی‌باشد.

  |

  نظرات کاربران