در حال بارگذاری ...
در هفته اول مهر به آنتن می‌رود

ویژه برنامه‌های بازگشایی مدارس در رادیو نمایش

رادیو نمایش همزمان با فرارسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس، ویژه‌برنامه‌هایی را به این مناسبت به روی آنتن می‌برد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، این برنامه ها، شامل برنامه های تولیدی «صبح زیبا»، «زورق خیال» و برنامه های زنده «گیومه» و «زنگ اول» ونیزسریال های «بوی ماه مهر» و «در جستجوی پسرک» هستند که به صورت ویژه به بازگشایی مدارس می پردازند.

بر اساس این خبر، برنامه «صبح زیبا» به نویسندگی مجید حیدری و تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا در هفته اول مهر در قالبی نمایشی به باز شدن مدارس می پردازد. این برنامه هر روز ساعت 6:30 صبح از رادیو نمایش پخش می شود.

برنامه «زورق خیال» به تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، ساعت 6:15 هر روز قصه مدیر مدرسه جلال آل احمد را با اجرای نمایشی ایوب آقاخانی در قالب کتاب گویا به روی آنتن می‌برد.

رادیو نمایش در برنامه زنده رادیویی گیومه نیز این هفته به صورت اختصاصی به موضوع هنر در مدارس می پردازد که درآن میهمانانی از آموزش و پرورش در این باره گفت و گو خواهند کرد گیومه به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر ساعت 9 تا 10:30 به صورت زنده از رادیونمایش پخش می شود.

برنامه زنده «زنگ اول» به نویسندگی: حامد کریمی و تهیه کنندگی: رویا ولی زاده نیز از امروز تا پنج شنبه ساعت 7:15 به صورت روانشناختی –نمایشی به موضوعات کلاس اولی ها، مشکل بیدارشدن صبح، نظم و بی نظمی ها در طول سال تحصیلی، اقتصاد مدرسه، احترام به معلمین و اولیای مدرسه و ارزش یادگیری می پردازد.

همچنین رادیو نمایش دو سریال جدید رادیویی «بوی ماه مهر» و «در جستجوی پسرک» را به همین مناسبت به روی آنتن می‌برد.

«بوی ماه مهر» به نویسندگی ویدا دانشمند، کارگردانی: بهرام ابراهیمی و تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا هر روز ساعت 8:45 از رادیو نمایش پخش می شود. در خلاصه داستان این نمایش آمده: به دلیل جابه جایی خانه یشان بهرنگ مدرسه اش عوض میشود و همین موضوع باعث میشود در مدرسه کارهای عجیب و غریب انجام دهد...

نمایش «در جستجوی پسرک» نیز به نویسندگی داریوش روحی، کارگردانی مجید حمزه و تهیه کنندگی ژاله محمد علی هر روز ساعت 3 بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و داستان آن درباره پسرک دستفروشی است که با ثروتی که توسط پیرمرد متمولی به او به ارث می رسد به مدرسه می رود. این دو نمایش به هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به تازگی در رادیو نمایش تولید شده است.
مطالب مرتبط

در گفت و گو با هنرمندان عنوان شد

نوای رادیو نمایش در دهمین سالگردش همچنان پرآوازه است
در گفت و گو با هنرمندان عنوان شد

نوای رادیو نمایش در دهمین سالگردش همچنان پرآوازه است

ششم تیرماه امسال، دهمین سالگرد افتتاح رادیو نمایش است، یک سالگرد متفاوت که باوجود شیوع کرونا،اهالی آن نتوانستند برایش جشنی برپا کنند اما زندگی با ضبط نمایش ها و برنامه های رادیویی در رادیو نمایش ادامه دارد .

|

نظرات کاربران