در حال بارگذاری ...
 • در دیدار حمیدرضا آذرنگ با میزبانان و حامیان برگزارکننده بیست‌ودومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر مطرح شد؛

  تشریح آخرین وضعیت چگونگی برگزاری جشنواره تئاتر فتح خرمشهر

  حمیدرضا آذرنگ دبیر بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر با مدیران، معاونین و مسئولین سازمان منطقه آزاد اروند و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرهای خرمشهر و آبادان، طی نشستی به تشریح آخرین وضعیت چگونگی برگزاری این دوره از جشنواره پرداخت.

  به گزارش ایران تئاتر، نشست هماهنگی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر "فتح خرمشهر" با حضور حمیدرضا آذرنگ دبیر جشنواره و قدرت‌الله طمیمیان معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند و دیگر مدیران فرهنگی با محوریت بررسی نیاز های سخت افزاری و اعتباری و برنامه‌ریزی نهایی در جذب حد اکثری ظرفیت های موجود در منطقه آزاد اروند برگزار شد.

  در این نشست گزارشی از اخرین وضعیت سالن‌های نمایشی، نحوه مشارکت سازمان‌ها و ارگان‌ها از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما، شهرداری، فرمانداری،آموزش و پرورش،آموزش عالی، اورژانس، آتش نشانی، جامعه بازاریان و هتل داران، انجمن هنرهای نمایشی استان، همچنین موضوعاتی همچون اسکان و پذیرایی از هنرمندان شرکت کننده، تبلیغات و اطلاع‌رسانی شهری و زیباسازی محوطه‌های سالن‌های نمایشی و مشکلات فنی سالن‌ها از سوی دبیر جشنواره مطرح شد.

  حمیدرضا آذرنگ در ادامه گزارش خود اعتبار و اهمیت برگزاری این جشنواره  بیست‌ودو ساله را بسیار بالا دانست و از مسولین حاضر در خواست کرد که تلاش خود را برای حفظ و تثبیت و بالا بردن اعتبارات مادی و معنوی این جشنواره ملی که از افتخارات هنر کشور است، دریغ ندارند.

  در پایان این نشست قدرت اله طمیمیان معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان متطقه آزاد اروند ضمن قدردانی از حمیدرضا آذرنگ برای پذیرش این مسولیت و تایید دغدغه‌مندی ایشان برای هرچه باشکوه برگزار کردن جشنواره، همکاری و پیگیری و همراهی کامل منطقه آزاد اروند را اعلام کرده و خواستار برگزاری جلسات مجدد برای به سرانجام رساندن تعهدات بوجود آمده شد.

  بیست‌ودومین جشنواره ملی تئاتر "فتح خرمشهر"به دبیری حمیدرضا آذرنگ از 15 تا 19آبان ماه سال جاری در منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  کاروان جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر به ایستگاه پایانی رسید

یاسوجی‌ها 9 جایزه از خرمشهر به خانه بردند
  کاروان جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر به ایستگاه پایانی رسید

  یاسوجی‌ها 9 جایزه از خرمشهر به خانه بردند

  کاروان بیست‌ودومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی و مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران و معرفی نفرات و آثار برگزیده به ایستگاه پایانی رسید و نمایش «دست‌هایم کو مم حسن» با کارگردانی رضا کرمی‌زاده از یاسوج برنده ۹ جایزه این جشنواره شد.

  |

  سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس مطرح کرد

دعوت مسئولان به رفع کمبودهای جشنواره تئاتر فتح خرمشهر
  سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس مطرح کرد

  دعوت مسئولان به رفع کمبودهای جشنواره تئاتر فتح خرمشهر

  محسن سلیمانی‌فارسانی سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس با تشکر از برگزارکنندگان دوره بیست و دوم که به جشنواره شکلی پژوهشی- آموزشی داده‌اند، از مسئولان و مدیران خواست تا به جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر ادای دین کنند و کمبودهای زیرساختی این جشنواره را برطرف کنند.

  |

  در پیام دبیر جشنواره تئاتر فتح خرمشهر مطرح شد:

کاش بماند از ما ردّ عشقی و خلاص
  در پیام دبیر جشنواره تئاتر فتح خرمشهر مطرح شد:

  کاش بماند از ما ردّ عشقی و خلاص

  حمیدرضا آذرنگ دبیر بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در پیامی نوشت: من ادامه‌ی مسیری بیست‌ویک‌ساله‌ام و افسوس که امروز به‌جای سینه ستبر کردن و مفتخر شدن به این وظیفه و به عشق پیمودن تا به‌سلامت رساندنِ این رسالت، در هر قدم پای بر افسوس می‌کوبم و ای‌کاش بر ای‌کاش ...

  |

  نظرات کاربران