در حال بارگذاری ...
 • آخر هفته همراه با رادیو نمایش

  رادیو نمایش برای پایان هفته برنامه ها و سرگرمی‌های نمایشی متنوعی را به روی آنتن می‌برد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی  اداره کل هنرهای نمایشی رادیو «من و صحنه» به تهیه کنندگی رویا ولی زاده ، چهارشنبه ساعت 22:45 از رادیو نمایش پخش می شود..

  «روزگار تاتر» به تهیه کنندگی مهدی شیبانی زاده و کارشناسی امیرحسن ندائی و رامتین شهبازی چهارشنبه ساعت 21 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

  «زورق خیال» به تهیه کنندگی فرشاد آذر نیا و با اجرای ایوب آقاخانی جمعه ساعت 6:15 داستان های جذاب ایران و جهان را روایت می کند.

  «یک نمایش ، یک تجربه» به تهیه کنندگی : محمد اسماعیل پور و اجرای مهدی طهماسبی و کارشناسی اساتید دانشگاه  ، روزهای پنج شنبه و جمعه ساعت 12:30 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

  گفتنی است رادیو نمایش علاوه بر برنامه های متنوع در پایان هفته ، نمایش های گوناگون و متنوعی را نیز در ساعات مختلف  به روی آنتن خواهد برد.

  در مجله موسیقیایی«ماهور» به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای مازیار عصری که پنج شنبه ساعت 21:00 از رادیو نمایش پخش می شود ، محمد حشمتی به عنوان میهمان حضور دارد .

  همچنین در برنامه «گ مثل گپ» به تهیه کنندگی زهره سربازی و با اجرای بهرام ابراهیمی با محوریت سینما  پنج شنبه و جمعه ساعت 20:00 از رادیو نمایش پخش می شود که گفتگوی صمیمی با اهالی  سینما و موسیقی دارد و این هفته افشین هاشمی  میهمان این برنامه است.

  «جادوی سیاه» به تهیه کنندگی : ریحانه یزدان دوست و با اجرای فاطمه نیرومند و امیر محمد صمصامی و به نویسندگی مهدی خانی پور، جمعه ساعت 21:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

  «آن سوی نمایش» به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده و با اجرای فرزام رنجبر ، جمعه ها ساعت 22:00 از رادیو نمایش پخش می شود.

  مسابقه سرگرمی و فکاهی «چهارباغ» به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده و با اجرای امیر زنده دلان پنج شنبه و جمعه ساعت 17:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

  «به وقت مسابقه» به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای سینا نیکوکار وکارشناسی بهرام ابراهیمی و بهناز بستان دوست ، پنج شنبه و جمعه ساعت 9 صبح از رادیو نمایش پخش می شود.

  «آوا نما» به تهیه کنندگی رویا ولی زاده ، جمعه ساعت 11:15 به روی آنتن رادیو نمایش می رود .

  علاقه مندان می توانند شنونده برنامه های رادیو نمایش بر روی موج اف ام ردیف 5و107 مگاهرتز باشند.
  مطالب مرتبط

  افتخاری در دورهمی پایان تولید «به رنگ قهرمانی» گفت:

ما می توانیم کارهای ماندگاری انجام بدهیم
  افتخاری در دورهمی پایان تولید «به رنگ قهرمانی» گفت:

  ما می توانیم کارهای ماندگاری انجام بدهیم

  سریال رادیویی «به رنگ قهرمانی» به کارگردانی رضا عمرانی به خط پایان رسید. حمیدرضا افتخاری مدیر کل هنرهای نمایشی و مدیر رادیو نمایش در دورهمی این برنامه گفت: تولید مجموعه ای با این کشش نشان می دهد که ما می توانیم کارهای ماندگاری انجام بدهیم .

  |

  همراه با گفت و گوی هنرمندان

«نوبت مردم» ویژه انتخابات از رادیو نمایش پخش می شود
  همراه با گفت و گوی هنرمندان

  «نوبت مردم» ویژه انتخابات از رادیو نمایش پخش می شود

  همزمان با فرا رسیدن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ، ویژه برنامه زنده «نوبت مردم» همراه با گفت و گوی هنرمندان از رادیو نمایش پخش می شود.

  |

  نظرات کاربران