در حال بارگذاری ...
 • با حضور در تماشاخانه سرو

  پیشکسوت کشتی کشور به تماشای «پشت دیوار عمارت» نشست

  محمدرضاطالقانی پیشکسوت ورزش کشور و قهرمان اسبق ایران از نمایش پشت دیوارعمارت دیدن کرد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس حاج محمدرضا طالقانی پیشکسوت ورزش کشور و قهرمان اسبق ایران با حضور در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس از نمایش پشت دیوارعمارت دیدن کرد.

  تاکنون هنرمندان  برجسته مدیران و چهره های فرهنگی و هنری بسیاری از این کار دیدن کرده اند که  از میان آنها میتوان به عبدالرضااکبری،قاسم زارع،کریم اکبری مبارکه،دکتریدالله وفاداری،بهزادخداویسی،سیروس کهوری نژاد،مهدی میامی،سیامک اطلسی،مسعودآب پرور،دکترمحمودعزیزی،حسین فرح بخش،سیروس همتی،منوچهرگبرلو،اتابک نادری،عمارتفتی،حمیدرضاپگاه،حسن شکوهی،سیروس الوند،ناصرممدوح،قدرت الله صلح میرزایی،سیاوش طهمورث،ارژنگ امیرفضلی،امیرآتشانی،اسماعیل پوررضا،عزیزالله حاجی مشهدی،اصغرهمت،محسن شایان فر،محمدعلی اسلامی اشاره کرد.

  نمایش «پشت دیوار عمارت» تا ۲۴ مهر هر شب از ساعت ۲۰ در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس پذیرای علاقمندان است.

  در این نمایش حمید ابراهیمی ،جمشید صفری، پژمان کاشفی، نسرین مسلمی‌نیا، شیوا خسرومهر، زری‌ اماد، پانته‌آکیقبادی، حامد آقایی‌، فرزاد صبوری، علی‌رضا درویش‌نژاد، اهورا ابراهیمی، علی حیدری، ماندانا عصری، محمدرضا موهبتی، ماریه ماشاالهی و آرمین احتشام‌زاده  به ایفای نقش خواهند پرداخته‌اند.

  تماشاخانه سرو در خیابان آیت‌الله طالقانی نرسیده به تقاطع خیابان مفتح جنب ایستگاه مترو قرار دارد.

   
  مطالب مرتبط

  در تماشاخانه سرو؛

آئین افتتاحیه نمایش «پشت دیوارعمارت» برگزار می‌شود
  در تماشاخانه سرو؛

  آئین افتتاحیه نمایش «پشت دیوارعمارت» برگزار می‌شود

  مراسم رونمایی از پوستر و افتتاحیه نمایش «پشت دیوار عمارت» به کارگردانی حمید ابراهیمی فردا در تماشاخانه سرو و باحضور جمعی از هنرمندان مسئولان و شخصیت های فرهنگی و هنری و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

  |

  شیوا خسرو مهر در گفت و گو با ایران تئاتر مطرح کرد

زینب با شناخت قلبی راهش را انتخاب می کند
  شیوا خسرو مهر در گفت و گو با ایران تئاتر مطرح کرد

  زینب با شناخت قلبی راهش را انتخاب می کند

  ایران تئاتر: یک زن مومن و خدا جو به نام زینب در چالش جدی با خواهر فرصت طلب و پدربدون اعتقاد، بی تفاوت وعیاشش درام نمایش پشت دیوار عمارت را شکل می دهند و خسرومهر با اتکا به تجربیات سه دهه بازیگریش ابعاد مختلف شخصیت زینب این زن مومنه، خدا جو و شیفته امام حسین رابه درستی بازی می ...

  |

  نظرات کاربران