در حال بارگذاری ...
با حضور هنرمندان و علاقمندان به نمایش کودک

مراسم گرامی داشت هفته ملی کودک در تالار هنر برگزار شد

مراسم گرامی داشت هفته ملی کودک در تالار هنر با حضور علی فروتن، هنرمندان و علاقمندان به نمایش کودک برگزار شد.

به گزارش ایران تئاتر در این مراسم سعیده آجربندیان مسئول روابط عمومی تالار هنر ضمن خیرمقدم از تماشاگران تشکر کرد که چراغ تالار هنر را با حضور گرم خود روشن نگه می دارند.

در ادامه این مراسم حسین موذن مدیر تالار هنر با گرامی داشت روز کودک از والدین خواست که تماشاگر منفعل نمایش کودک نباشند و با ارئه دیدگاه های خود به خدمتگزاران تئاتر در تالار هنر یاری رسانند. چرا که تمام نکاتی که از طرف تماشاگران در دفتری که روابط عمومی برای ثبت پیشنهادات، انتقادات و جمع آوری شماره های تماس جهت اطلاع رسانی برنامه های تالار هنر در دسترس مخاطبان قرار داده و همچنین نظراتی که در سایت تالار هنر و سایر فضاهای مجازی مربوط به تالار هنر ثبت می شوند به دقت بررسی شده و در تصمیم های آینده مدیریت برای انتخاب آثار و چگونگی خدمت رسانی همکاران تالار هنر به مخاطبان نمایش کودک و نوجوان موثر است.

او در پایان اظهار امیدواری کرد با اعمال نظر مخاطبان جدی نمایش کودک و نوجوان هرچه بیشتر زمینه رشد و بالندگی تئاتر و رضایت تماشاگران فراهم شود.

مهمان ویژه این مراسم علی فروتن بود که ضمن فروتنی در مقابل ابراز محبت تماشاگران و تشکر از گروه نمایش "کاشف گیج" برای اجرای نمایش خلاقانه که مرز خیال و واقعیت را درنوردیده، برای میلاد رمضانی کارگردان نمایش با توجه به سابقه ای که در عرصه بازیگری دارد آینده ای روشن پیش بینی و از تماشاگران تشکر کرد و گفت: متشکرم که تماشای تئاتر را در سبد کالای خود قرار می دهید چرا که مخاطبان امروز نمایش کودک، تماشاگران حرفه ای تئاتر در آینده خواهند بود.

او در پایان صحبت های خود از والدین خواست تا خواندن قصه از روی کتاب داستان را جدی بگیرند چرا که کودکان در زندگی امروز که با تکنولوژی آمیخته است باید علاقمند به خریدن کتاب بشوند. باشد که در روزگاری پر از صلح و دوستی زندگی کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران