در حال بارگذاری ...
 • فریدون محرابی کارگردان «مردم درباره همه چیز...»:

  صدیقه کیانفر همچنان درخشان و شگفت انگیز است

  فریدون محرابی کارگردان نمایش رادیویی «مردم درباره همه چیز حرف می زنند ، دل درد» گفت: تسلط بر دیالوگ ، متن ، انرژی و عشقی که صدیقه کیانفرهمچنان پس از سال ها به بازیگری دارد موجب شده تا همچنان اجرای درخشانی را از ایشان شاهد باشیم .

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، فریدون محرابی کارگردان نمایش رادیویی «مردم درباره همه چیز حرف می زنند ، دل درد» ضمن اعلام این مطلب گفت : زمانی که تمرین این کار را آغاز کردم از خانم کیانفر برای یکی از نقش های اصلی دعوت کردم و در نقشی که به ایشان محول شد در سن 88 سالگی با حافظه ای قدرتمند، حضور درخشانی داشتند .
  محرابی افزود : باید بگویم تمامی هنرمندانی که در این نمایش به ایفای نقش پرداختند با نقش هایشان ارتباط درستی برقرار کرده اند که به نظرم تاثیر گذاری این نمایش رادیویی را دوچندان کرده است .
  در پایان، فریدون محرابی بازیگر مطرح رادیو، تاتر، سینما و تلویزیون که بعد از مدتها و با نگاهی نو به کارگردانی سریالی جدید در رادیو نمایش پرداخته است ، درباره داستان این نمایش گفت : سریال رادیویی «مردم درباره همه چیز حرف می زنند ، دل درد» را الهام رفیعی نوشته و داستان آن درباره مردی مسن است که به دلیل بیماری در بیمارستان بستری می شود و بر اثر مواجه شدن با شخصی در بیمارستان ، زندگی شخصی اش  دگرگون می شود.
  این نمایش رادیویی  با هنرمندی بهرام ابراهیمی، مهین نثری، احمد گنجی، شهین نجف زاده، ناهید مسلمی، شمسی صادقی، فریبا طاهری، بهرام سروری نژاد ، نازنین مهیمنی و به کارگردانی : فریدون محرابی ، تهیه کنندگی محمد مهاجر، صدابرداری علی اکبر طاهری و افکتوری نرگس موسی پوربه تازگی دراداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که به زودی از این شبکه رادیویی پخش خواهد شد.
  علاقه مندان می توانند نمایش ها و برنامه های رادیو نمایش را بر روی موج اف ام ردیف  5و107 مگاهرتز بشنوند.

   

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران