در حال بارگذاری ...
فریدون محرابی کارگردان «مردم درباره همه چیز...»:

صدیقه کیانفر همچنان درخشان و شگفت انگیز است

فریدون محرابی کارگردان نمایش رادیویی «مردم درباره همه چیز حرف می زنند ، دل درد» گفت: تسلط بر دیالوگ ، متن ، انرژی و عشقی که صدیقه کیانفرهمچنان پس از سال ها به بازیگری دارد موجب شده تا همچنان اجرای درخشانی را از ایشان شاهد باشیم .

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، فریدون محرابی کارگردان نمایش رادیویی «مردم درباره همه چیز حرف می زنند ، دل درد» ضمن اعلام این مطلب گفت : زمانی که تمرین این کار را آغاز کردم از خانم کیانفر برای یکی از نقش های اصلی دعوت کردم و در نقشی که به ایشان محول شد در سن 88 سالگی با حافظه ای قدرتمند، حضور درخشانی داشتند .
محرابی افزود : باید بگویم تمامی هنرمندانی که در این نمایش به ایفای نقش پرداختند با نقش هایشان ارتباط درستی برقرار کرده اند که به نظرم تاثیر گذاری این نمایش رادیویی را دوچندان کرده است .
در پایان، فریدون محرابی بازیگر مطرح رادیو، تاتر، سینما و تلویزیون که بعد از مدتها و با نگاهی نو به کارگردانی سریالی جدید در رادیو نمایش پرداخته است ، درباره داستان این نمایش گفت : سریال رادیویی «مردم درباره همه چیز حرف می زنند ، دل درد» را الهام رفیعی نوشته و داستان آن درباره مردی مسن است که به دلیل بیماری در بیمارستان بستری می شود و بر اثر مواجه شدن با شخصی در بیمارستان ، زندگی شخصی اش  دگرگون می شود.
این نمایش رادیویی  با هنرمندی بهرام ابراهیمی، مهین نثری، احمد گنجی، شهین نجف زاده، ناهید مسلمی، شمسی صادقی، فریبا طاهری، بهرام سروری نژاد ، نازنین مهیمنی و به کارگردانی : فریدون محرابی ، تهیه کنندگی محمد مهاجر، صدابرداری علی اکبر طاهری و افکتوری نرگس موسی پوربه تازگی دراداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است که به زودی از این شبکه رادیویی پخش خواهد شد.
علاقه مندان می توانند نمایش ها و برنامه های رادیو نمایش را بر روی موج اف ام ردیف  5و107 مگاهرتز بشنوند.

 

 
مطالب مرتبط

یاد و خاطره صدیقه کیانفر در رادیو نمایش

یادبودی برای مادر هنرمند
یاد و خاطره صدیقه کیانفر در رادیو نمایش

یادبودی برای مادر هنرمند

ایران تئاتر: روابط عمومی رادیو نمایش با ارسال متنی از لحظاتی قبل از شروع تمرین یک نمایش رادیویی شرح حال این تمرین را با یاد و خاطره صدیقه کیانفر بازگو کرد و نشان داد فرزندان قدرشناس رادیو نمایش یاد و خاطره این هنرمند فقید را از یاد نخواهند برد.

|

در دو بخش حرفه‌ای و مردمی

نخستین جشنواره سردار مقاومت و رادیو برگزار می‌شود
اهدای «نشان سلیمانی» به اثر برتر رادیویی
در دو بخش حرفه‌ای و مردمی

نخستین جشنواره سردار مقاومت و رادیو برگزار می‌شود
اهدای «نشان سلیمانی» به اثر برتر رادیویی

نخستین جشنواره سردار مقاومت و رادیو با عنوان «نشان سلیمانی» به منظور گرامیداشت یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، در رادیو نمایش برگزار خواهد شد.

|

در دو شبکه رادیویی به نمایش درمی‌آید

داستان بمباران فرودگاه مهرآباد در «ماجرای یک تصمیم»
در دو شبکه رادیویی به نمایش درمی‌آید

داستان بمباران فرودگاه مهرآباد در «ماجرای یک تصمیم»

چگونه بمباران فرودگاه مهرآباد زندگی عاشقانه زوج ایرانی را تغییر داد. این روزها سریالی رادیویی با عنوان «ماجرای یک تصمیم» از دو شبکه رادیویی نمایش و تهران پخش می شود که روایتگر داستان جدایی یک زوج جوان ایرانی در پی بمباران فرودگاه مهرآباد در آغاز جنگ تحمیلی سال 59 است.

|

نظرات کاربران