در حال بارگذاری ...
 • اداره کل هنرهای نمایشی رادیو اعلام کرد

  ویژه برنامه‌های اربعین حسینی رادیو نمایش

  رادیو نمایش ویژه برنامه هایی به مناسبت اربعین حسینی پخش خواهد کرد در این فهرست دو برنامه «تکیه» و «روایت قریب» بصورت زنده به آنتن می برد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو ، برنامه صبحگاهی «تکیه» که درباره پیاده روی و جاماندگان اربعین حسینی است از ساعت 9 تا 10:30 روز شنبه بیست و هفتم مهرماه به روی آنتن شبکه رادیویی نمایش می رود.آزاده شاهرخ مهر تهیه کننده، فاطمه آل عباس گوینده و سهیلا خدادادی نویسنده برنامه صبحگاهی «تکیه» هستند.
  همچنین رادیو نمایش عصر همین روز برنامه زنده رادیویی «روایت قریب» را به روی آنتن می برد که این برنامه با نگاهی متفاوت و تصویر سازی  ذهنی ماندگار به پیاده روی اربعین حسینی می پردازد. «روایت قریب» به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان ، نویسندگی : سارا آقامحمدی و گویندگی میثم نیکنام  عصر شنبه بیست و هفتم مهرماه ،ساعت 18:30 تا 20 از رادیو نمایش پخش می شود.
  گفتنی است برنامه تولیدی«مجلس شبیه»  نیز به تهیه کنندگی ، نویسندگی و پژوهش ساجد قدوسیان ، گویندگی : ایوب آقاخانی و با کارشناسی دکتر محمد حسین ناصر بخت، روزهای جمعه و شنبه ساعت 21 از رادیو نمایش پخش می شود که در آن به تفکیک اشخاص بازی و اجرا کنندگان تعزیه اشاره می شود و بخش هایی از تعزیه بازار شام نیز در آن پخش می شود.
  علاقه مندان می توانند نمایش ها و برنامه های رادیو نمایش را بر روی موج اف ام ردیف 5و107 مگاهرتز بشنوند.
   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران