در حال بارگذاری ...

جلیل فرجاد به «پشت دیوار عمارت» بازگشت

جلیل فرجاد به فهرست بازیگران نمایش پشت دیوارعمارت بازگشت.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس جلیل فرجاد بازیگر پیشکسوت سینما تئاتر و تلویزیون، پس از اتمام اجراهای نمایش خورشید کاروان، اجراهای پایانی نمایش پشت دیوار عمارت را همراهی می کند.

به دلیل ایفای نقش فرجاد در نمایش خاطره انگیز خورشید کاروان ، حمیدابراهیمی نویسنده و کارگردان پشت دیوارعمارت  در چند اجرا عهده دار اجرای نقش او بود.
گفتنی است نمایش پشت دیوارعمارت  روزهای جمعه و شنبه (26 و 27 مهرماه) به مناسبت اربعین سید و سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) اجرا نخواهد داشت و پس از اربعین به دلیل استقبال  مخاطبان و تمدید این نمایش تا پایان مهرماه به اجرای خود ادامه خواهد داد.
نمایش «پشت دیوار عمارت» تا ۳۰ مهر هر شب از ساعت ۲۰ در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به صحنه می رود. در این نمایش جلیل فرجاد،حمید ابراهیمی، جمشید صفری، پژمان کاشفی، نسرین مسلمی‌نیا، شیوا خسرومهر، زری‌ اماد، پانته‌آ کیقبادی، حامد آقایی‌، فرزاد صبوری، علی‌رضا درویش‌نژاد، اهورا ابراهیمی، علی حیدری، ماندانا عصری، محمدرضا موهبتی، ماریه ماشاالهی و آرمین احتشام‌زاده به ایفای نقش می پردازند.
تماشاخانه سرو در خیابان آیت‌الله طالقانی نرسیده به تقاطع خیابان مفتح جنب ایستگاه مترو قرار دارد.
مطالب مرتبط

تولید و توزیع بیش از 2 هزار ماسک در تماشاخانه سرو

تولید و توزیع بیش از 2 هزار ماسک در تماشاخانه سرو

پیرو فعالیت گسترده عده‌ای از هنرمندان تئاتر برای تولید ماسک در تماشاخانه سرو، این تولیدات به بیش از 2 هزار ماسک در طول روز رسید و احتمال گسترش آن و تولید گان‌های پزشکی هم وجود دارد.

|

نظرات کاربران