در حال بارگذاری ...
در برنامه‌های پایان این هفته

فریبا کوثری و کاظم بلوچی میهمان رادیو نمایش می‌شوند

برنامه های آخر هفته رادیو نمایش معرفی شدند. در این برنامه ها پنج شنبه و جمعه؛ فریبا کوثری، کاظم بلوچی و بهرام پاییز میهمان رادیو نمایش می شوند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجله موسیقیایی «ماهور» به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای مازیار عصری پنج شنبه ساعت 21:00 از رادیو نمایش پخش می شود، میهمان این هفته برنامه «ماهور»، بهرام پاییزاست.

برنامه «گ مثل گپ» به تهیه کنندگی زهره سربازی و با اجرای بهرام ابراهیمی با محوریت سینما پنج شنبه و جمعه ساعت 20:00 از رادیو نمایش پخش می شود که گفتگوی صمیمی با اهالی سینما و موسیقی دارد و این هفته پنج شنبه کاظم بلوچی و جمعه فریبا کوثری میهمان این برنامه است.

«جادوی سیاه» به تهیه کنندگی: ریحانه یزدان دوست و با اجرای فاطمه نیرومند و امیر محمد صمصامی و به نویسندگی مهدی خانی پور، جمعه ساعت 21:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

«آن سوی نمایش» به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده و با اجرای فرزام رنجبر، جمعه ها ساعت 22:00 از رادیو نمایش پخش می شود.

مسابقه سرگرمی و فکاهی «چهارباغ» به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده و با اجرای امیر زنده دلان پنج شنبه و جمعه ساعت 17:00 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

«به وقت مسابقه» به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای سینا نیکوکار وکارشناسی بهرام ابراهیمی و بهناز بستان دوست، پنج شنبه و جمعه ساعت 9 صبح از رادیو نمایش پخش می شود.

«آوا نما» به تهیه کنندگی رویا ولی زاده، جمعه ساعت 11:15 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

«من و صحنه» به تهیه کنندگی رویا ولی زاده، چهارشنبه ساعت 22:45 از رادیو نمایش پخش می شود..

«روزگار تاتر» به تهیه کنندگی مهدی شیبانی زاده و کارشناسی امیرحسن ندائی و رامتین شهبازی چهارشنبه ساعت 21 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

«زورق خیال» به تهیه کنندگی فرشاد آذر نیا و با اجرای ایوب آقاخانی جمعه ساعت 6:15 داستان های جذاب ایران و جهان را روایت می کند.

«یک نمایش، یک تجربه» به تهیه کنندگی: محمد اسماعیل پور و اجرای مهدی طهماسبی و کارشناسی اساتید دانشگاه، روزهای پنج شنبه و جمعه ساعت 12:30 به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

گفتنی است رادیو نمایش علاوه بر برنامه های متنوع در پایان هفته، نمایش های گوناگون و متنوعی را نیز در ساعات مختلف به روی آنتن خواهد برد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران