در حال بارگذاری ...

تخفیف دانشجویی برای نمایش «پاییز نگفته بود»

دانشجویان می‌توانند با ارائه کار دانشجویی معتبر از ۵۰ درصد تخفیف بها بلیت اجرای نمایش«پاییز نگفته بود» استفاده کنند.

به گزارش ایران تئاتر نمایش «پاییز نگفته بود» به کارگردانی علی خونساری و نویسندگی رضا گشتاسب تا سوم آبان، هر شب ساعت ۱۸ در مجموعه تئاتر محراب برای علاقه‌مندان به هنر تئاتر به روی صحنه می‌رود.
این نمایش با هنرمندی رها آرشید، فهیمه گردان، سمانه حبیب پور، علیرضا اسفندیاری و علی خونساری اجرا می‌شود و در خلاصه داستان نمایش آمده: ناصر بعد از ازدواج با مینا راهی جبهه جنگ می‌شود و دیگر بازنمی‌گردد. سال‌ها بعد از تمام شدن جنگ مینا همچنان چشم‌انتظار بازگشت اوست. اما حتی پیکر ناصر برگردانده نمی‌شود.
موسیقی (تار، نی، آواز) این نمایش را حسین ملک نیا عهده‌دار است و  از دیگر عوامل آن می‌توان به دستیار کارگردان:  الهه مسیحی نژاد، منشی صحنه: مینا شبانی، طراح صحنه و لباس: علی خونساری، طراح نور: مینا شبانی، طراح گریم: سمانه حبیب پور، روابط عمومی: مطهره کشاورز، طراح پوستر و بروشور: پاندورا فخارچیان، ساخت تیزر و مدیا:  اردلان ملک‌زاده، عکاس و فیلم‌بردار: مبینا اسماعیل‌زاده و تبلیغات مجازی: علی اصغرایزی اشاره کرد.
نمایش "پاییز نگفته بود" هر شب به‌جز شنبه‌ها در مجموعه تئاتر محراب (سالن کوچک) روی صحنه می‌رود و دوستداران تئاتر می‌توانند برای تماشای این نمایش از تیوال بلیت تهیه کنند.  
تئاتر محراب در خیابان ولیعصر، تقاطع خیابان امام خمینی واقع شده است.    
مطالب مرتبط

گفت‌وگو ایران تئاتر با رضاگشتاسب پرکارترین نمایشنامه نویس بخش صحنه ای که از دو اثرش در فجر 38تقدیر شد:

جشنواره فجر یک کلاس درس است
گفت‌وگو ایران تئاتر با رضاگشتاسب پرکارترین نمایشنامه نویس بخش صحنه ای که از دو اثرش در فجر 38تقدیر شد:

جشنواره فجر یک کلاس درس است

ایران تئاتر: رضا گشتاسب با ۳ نمایشنامه «دستهایت کو مم حسن»، «کوچه مختار بود و ساسان بود و سیمین» و «چند روایت نامعتبر از آنچه نمی دیدیم» پرکارترین نمایشنامه نویس بخش صحنه‌ای سی و هشتمین جشنواره بین المللی فجر است.

|

از رضا میرکریمی تا الهه منصوریان

چهره‌های سینمایی و ورزشی به جشنواره تئاتر فجر آمدند
از رضا میرکریمی تا الهه منصوریان

چهره‌های سینمایی و ورزشی به جشنواره تئاتر فجر آمدند

رضا میرکریمی، الهه منصوریان، ناصر آقایی، سیاوش طهمورث، حمیدرضا آذرنگ و جمعی از هنرمندان از جمله چهره های حاضر در جشنواره بین المللی تئاتر فجر بودند که به تماشای نمایش «دست‌هایم کو مم حسن» در تئاتر مولوی نشستند.

|

نظرات کاربران