در حال بارگذاری ...
 • میزبانی تئاتر مستقل تهران از «صدای آهسته برف» و «لانچر5»

  تئاتر مستقل تهران در ماه‌های آبان و آذرماه جاری از دو نمایش پُرمخاطب سال‌های اخیر تئاتر ایران میزبانی می‌کند.

  به گزارش ایران تئاتر، ابتدا نمایش «صدای آهسته برف» به کارگردانیِ جابر رمضانی از 8 آبان تا 15 آذر هر شب ساعت 21:15 روی صحنه می‌رود.

  در این نمایش که پس از پنج سال دوباره اجرا می‌شود، بهناز جعفری (سایراش)، مسیح کاظمی (سایراش)، کمال کلانتر (تالاز)، محمد صادق ملک (ایل‌آرخا)، مریم نورمحمدی (یاشار) به ایفای نقش می‌پردازند.

  پیام سعیدی و جابر رمضانی نگارش و محمد چرمشیر دراماتورژی «صدای آهسته برف» را برعهده داشته‌اند.

  دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: رها شیرازی، طراح صحنه و لباس: شیما میرحمیدی، طراح صدا: بامداد افشار، موسیقی: پویا پورامین، عکاس: احسان نقابت، دستیار کارگردان و مدیر اجرا: میلاد محمدی عمادی، طراح گرافیک: مریم برادران، تدوین ویدئو: عمران هاشمی، تبلیغات مجازی: امیر قالیچی، ساخت دکور: سید مصطفا طباطبایی.

  در خلاصه داستان «صدای آهسته برف» آمده است: «کلبه‌ای در کوهستان؛ برف آنقدر سنگین باریده است که کوچک‌ترین صدایی بهمن را هوار می‌کند.»

  همچنین نمایش «لانچر5» کاری از پویا سعیدی و مسعود صرامی به‌عنوان یکی از نمایش‌های پرمخاطب سال 98 با فاصله‌ای یک روزه از 9 تا 30 آبان در نوبت‌های 15 ظهر و 18 عصر روی صحنه می‌رود.

  امیر نوروزی، میلاد چنگی، مجید یوسفی، محمد حق‌شناس، صادق برقعی، مرتضی سلطان محمدی، باسط رضایی، حامد محمودی، مجتبی یوسفی، عرفان امین، فرشید روشنی، امیرحسین احمدی، منصور نصیری در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

  طراح صحنه: میلاد ابراهیمی، طراح نور: علیرضا میرانجم، طراح صدا و موسیقی: پویا نوروزی، طراح گرافیک: سیاوش تصاعدیان، گروه کارگردانی: عباس اکبری، مهدیه صمدی، معصومه مسعودی، مدیر صحنه: میلاد حسینی، مدیر تبلیغات: مهسا همتی، عکاس: کیارش مسیبی.

  در خلاصه نمایش می‌خوانیم: «در پادگانی نظامی سه تیراندازی به فاصله ی زمانی یک ماه منجر به مرگ سه سرباز شده است. به دلیل اهمیت موضوع سروان شایگان افسر دایره بازرسی از طرف ستاد کل مامور حل و فصل پرونده می شود.»

  علاقه‌مندان برای تهیه بلیت‌ هر دو نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

  لازم به یادآوری است که پیش‌فروش بلیت‌های هر دو نمایش با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شده، به‌طوری‌که تمام بلیت‌های‌ نوبت‌ اصلی نمایش «لانچر5» در پیش‌فروش اینترنتی به اتمام رسیده و ظرفیت سه روز ابتدایی نمایش «صدای آهسته برف» نیز پیش از شروع اجراها پایان‌یافته است.
  مطالب مرتبط

  پویا سعیدی کارگردان «لانچر ۵» در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر بیان کرد

تماشاگر را به هزارتوی میان دروغ و حقیقت دعوت می‌کنیم
  پویا سعیدی کارگردان «لانچر ۵» در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر بیان کرد

  تماشاگر را به هزارتوی میان دروغ و حقیقت دعوت می‌کنیم

  ایران‌تئاتر: سه قتل ، مجموعه‌ای از ناشناخته‌ها و مجهولات ، اظهارات ضد و نقیض و تعداد زیادی مظنون در دستان یک افسر اداره بازرسی ارتش(سروان شایگان) برای راز گشایی از قتل‌ها است که و در ساختاری ساده، جذاب و قابل درک بن‌مایه اصلی نمایش نمایش «لانچر ۵»  را شکل می‌دهد و توسط دو ...

  |

  محمدصادق ملک در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

دوست دارم روحیه هنر جویی خود را در بازیگری حفظ کنم
  محمدصادق ملک در گفت‌وگو با ایران‌تئاتر عنوان کرد

  دوست دارم روحیه هنر جویی خود را در بازیگری حفظ کنم

  ایران‌تئاتر: یک خانواده چهار نفره و یک طبیعت خشن، بی رحم، اما زیبا و فریبنده پر برف کوهستانی شاکله نمایش صدای آهسته برف را شکل می دهند. محمدصادق ملک در نقش ایل آرخا یک کرد ترک تبارِ کوهستان‌نشین تلاش می کند تا با استفاده از بازی فرم و فیزیک این نقش کم دیالوگ را به درستی ایفا ...

  |

  نظرات کاربران