در حال بارگذاری ...
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های خصوصی

33 نمایش در دهه سوم آبان

ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۳۳ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم آبان ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

به گزارش ایران تئاتر، در هفته پیش رو سالن‌های خصوصی میزبان نمایش‌هایی جدید در دهه سوم دومین ماه از سومین فصل سال 98 هستند. عمارت نوفل لوشاتو با 2 سالن از 6 نمایش میزبانی می‌کند و خانه نمایش مهرگان در دو سالن پذیرای 5 اجرا استدر متن پیش‌رو نمایش‌هایی را که در نیمه دوم آبان ماه میهمان سالن‌های خصوصی تئاتر تهران هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

 

5 نمایش در شهرزاد

نمایش «باگ» به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا آریان‌صدر ساعت 18 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه ‌روددر این نمایش کسری کیادی، علی پاکروان، مرجان داربری، باران طالبی، امیررضا بهرامی، محمدرضا آریان صدر، رها فدایی، جلال موسوی، نیکی نیکخواه، روهام آزادی و مبین میان آبادی بازی می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان است.

 

نمایش «آشویتس زنان» به نویسندگی علی صفری و کارگردانی رها حاجی زینل در ساعت 19:15 در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش صبا سرور، رها حاجی زینل، شایلین اسدالهی و علی صفری ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 35000 تومان است.

 

نمایش «هر کسی یا روز می‌میرد یا شب من شبانه‌روز» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان در ساعت 18:30 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش سجاد افشاریان، محمد لاریان، گیلدا ویشکی، سهیل کرمیار، امید سعیدی، نیما خطیب شاد، علی مشایخی، وحید حبیبیان، ثمین داروغه، پریسا طهماسب، ارمغان خان‌محمدی، کیمیا فیضی، نسترن نعمتی، هانی صادقی، منصوره بنی احمد و نگار قربانی، اشکان غلامی، دیانا حق شناس ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 50000 تومان است.

 

نمایش «آن دیگری» به نویسندگی آرمین جوان و کارگردانی سمانه زندی‌نژاد در ساعت 19 در سالن ارکیده پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. در این نمایش آزاده صمدی، محمدرضا علی اکبری و طاهره هزاوه ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهپیرزنی در بک بیمارستان ارتش، جوانی خود را احضار می‌کند و با نیروی جوانی خود و پزشک جوانی که شبیه شوهرش هست خود را رفته‌رفته جوان می‌کند؛ پزشک جوان آرام‌آرام به شوهر ارتشیِ مرد تبدیل می‌شود و پیرزن که حالا جوان شده می‌خواهد اینبار کاری کند تا شوهرش او را ترک نکند، اما او فقط میتواند سه روز جوانی خود را نگه دارد. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 40000 تا 60000 تومان است.

 

نمایش «هرملین دیوانه اسکاندیناوی» به نویسندگی و کارگردانی بهزاد وزیری در ساعت 20:30 در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. در این نمایش خسرو احمدی، رابعه اسکویی، بیژن افشار، بدرالسادات برنجانی، امیر جوشقانی، فرید سجادی حسینی، حیدر رحیمی، شهرزاد علیمحمدی، رضا فیاضی، ندا مقصودی و فرهاد مهدوی ایفای نقش می‌کنند. بهای بلیط این نمایش 40000 تا 70000 تومان است.

 

دو بازتولید در تئاتر مستقل تهران

نمایش «لانچر 5» به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی و مسعود صرامی ساعت 15 و 18 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش که پس از اجراهای موفق در تئاتر شهر و سالن مستقل؛ دوباره به صحنه می‌رود؛ امیر نوروزی، میلاد چنگی، مجید یوسفی، محمد حق‌شناس، صادق برقعی، مرتضی سلطان محمدی، باسط رضایی، حامد محمودی، مجتبی یوسفی، عرفان امین، فرشید روشنی، امیرحسین احمدی و منصور نصیری بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش که  تندیس بهترین نمایشنامه از نوزدهمین جشنواره دانشگاهی(جایزه اکبر رادی) در سال ۹۵، تقدیر بهترین نمایشنامه از جشنواره تئاتر شهر در سال ۹۶، تندیس بهترین نمایشنامه در بخش صحنه در بیست و یکمین جشنواره دانشگاهی در سال ۹۷، نامزد نمایشنامه در جشنواره تاتر فجر در سال ۹۷، تقدیر بهترین بازیگر مرد در ۲۱مین جشنواره دانشگاهی در سال ۹۷ (امیر نوروزی)، تقدیر بهترین بازیگر مرد در جشنواره تاتر فجر در سال  ۹۷ (امیر نوروزی)، تقدیر بهترین طراحی نور در جشنواره تاتر فجر در سال ۹۷ (علیرضا میرانجم)، نامزد چهار جایزه بهترین بازیگر مرد از بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی و نامزد بهترین طراحی نور از بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی است؛ آمدهدر پادگانی نظامی سه تیراندازی به فاصله ی زمانی یک ماه منجر به مرگ سه سرباز شده است. به دلیل اهمیت موضوع سروان شایگان افسر دایره بازرسی از طرف ستاد کل مامور حل و فصل پرونده می شود. بهای بلیط این نمایش 135 دقیقه‌ای 35000 و 45000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «صدای آهسته برف» به نویسندگی پیام سعیدی و جابر رمضانی و کارگردانی جابر رمضانی ساعت 21:15 در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود. در این نمایش که 5 سال پیش در سالن استاد سمندریان مجموعه ایرانشهر به صحنه رفته بود؛ بهناز جعفری، مسیح کاظمی، کمال کلانتر، محمد صادق ملک و مریم نورمحمدی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش که برنده‌ جایزه بزرگ جشنواره بین‌المللی ایت‌سلف ورشو(لهستان ) - ۲۰۱۵، برترین تئاتر سال ۱۳۹۳ به انتخاب کانون نویسندگان و منتقدان تئاتر - بهار ۱۳۹۴، برترین تئاتر سال ۱۳۹۳ در انتخاب سالانه منتقدان مجله تجربه – اسفند - ۱۳۹۳ و کاندید بهترین طراحی صحنه از سی‌وسومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر - بهمن ۱۳۹۳ است؛ آمده: کلبه‌ای در کوهستان؛ برف آنقدر سنگین باریده است که کوچک‌ترین صدایی بهمن را هوار می‌کند. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 50000 تومان است.

 

عمارت نوفل لوشاتو؛ 6 نمایش

نمایش «کاتالپسی» به نویسندگی علی امیر ریاحی و کارگردانی وحید نفر ساعت 21 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش سهیل ساعی، پانته‌آ مرزبانیان، امیر عدل پرور، هدیه حاجی طاهری، مهدی ذاکر حسینی، مانی ترلان، سهیل ملکی، محمد غضنفری، احمد لشینی و مانلی نفر بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهکولر منزل کیانوش و همسرش شهرزاد از کار می افتد و پس از رفت و آمدهای بسیار متوجه می شوند که کانالهای کولر در حال ازدیاد می باشدبهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 40000 تومان تعیین شده است.

 

نمایش «سفر خسرو به مسکو» به نویسندگی و کارگردانی سپهر حیدری‌نژاد ساعت 19:30 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش محمد حسین اثنی عشری، مهدی حسینی، سپهر حیدری نژاد، زهرا خان محمدی، بابک خدایی، بهار رضی زاده، احسان طیب و مهشید محمدی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهخسرو دارد به روسیه میرود و برای خودش مهمانی خداحافظی گرفته. اشخاص مهمانی نیز گروه قدیمی دوستان او از زمان دانشگاه هستند که در حال حاضر اکثرشان با یکدیگر مشکل دارند. مهمانی شروع میشود اما این همه‌ی ماجرا نیست. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «هفت کودک یهودی» به کارگردانی مصطفی اسفندیاری ساعت 18 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش رخساره شجاع الدّین، سعید دهقانی، یوکابد موسوی، میلاد اتابکی، حسین ابراهیمی، سعید شایق، سمیه کرمی، سارا نعیمی، الیکا فلکی، رویا بیگی، پریا شیوندی، عاطفه نصرآبادی و محمد میرزاده ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهاین نمایش فشرده‌ی هفت دوره تاریخی ویژه به صورت قطعات شعرگونه از مهاجرت یهودیان تا تشکیل دولت اسرائیل و سلطه صهیونیسم بر مقاومت مردم فلسطین را روایت می‌کند. بهای بلیط این نمایش 65 دقیقه‌ای 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «کد13» به نویسندگی عماد رجبلو و کارگردانی سوگل جعفری ساعت 18 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش زهرا آقاپور، پروا آقاجانی، نسا توافق، مارال جمال پناه، انیس صنیعی، پژند سلیمانی، الهه فرازمند و مهناز مهدی زاده ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهدخترها به صف می‌شوند. پچ‌پچه می‌کنند، می‌خندند، آنها خبر ندارند آن روز برای آنها مثل همیشه نخواهد بود. بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 40000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «ورودی 89» به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی ساعت 21:15 در سالن 2 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش میلاد احتشامی، صیاد آیینه وند، فرانک جلیلی، سمن قناد و محمد نوحیان ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: داستان پنج نفر دانشجو است که از زمان دانشجویی روابط دوستانه، عاشقانه و پیچیده ای بین آنها شکل می‌گیرد و در نهایت با ناپدید شدن یکی از آنها به مدت چهار سال معمای داستان آغاز می شود و با برگشت آن شخص قصه آغاز می‌شود. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 40000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «سکوت سفید» به نویسندگی تام استوپارد و کارگردانی کوروش سلیمانی ساعت 19:30 در سالن 1 عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود. در این نمایش آناهیتا اقبال نژاد، مهدی بجستانی، سامان دارابی، الهه زحمتی و الهه شه‌پرست ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهجان براون مردی در آستانه ی میان سالی که گذشته ای عجیب و دشوار را پشت سر گذاشته برای دور شدن از اجتماع خشمگین و رسیدن به آرامش مورد نظرش به بیمارستان بیچ وود پناه می آورد و درخواست می کند که او را بدون هیچ بیماری بستری کنند پرسنل بیمارستان این را نمی فهمند و این آغاز داستان است. بهای بلیط این نمایش 55 دقیقه‌ای 45000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

مهرگان؛ میزبان نمایشی جدید

نمایش «کامالوکا» به نویسندگی احمد سیاه رستمی و کارگردانی محسن موسوی‌خواه ساعت 20:30 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایشسجاد شفیعی فر، صالح لواسانی، آرش لشکری، احمد سیاه رستمی و محسن موسوی خواه بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهکامالوکا همان برزخ تن در زندگی و روح پس از مرگ است. در سانسکریت به معنای میل به کامروایی یا مکانی برای آن معنی شده،که انسان درآن متولد می شود و پس از زندگی و مشقت و مرگ وارد هزارتو و دهلیزی می شود تا به کامالوکا برسد.روح بشر در کامالوکا آماده سفر به دنیای دیگر می شود.جسم برای ما در این سیر در مرکزیت است.تن را دنبال می کنیم تا به اصالت روح برسیم. بهای بلیط این نمایش 35 دقیقه‌ای 32000 تومان است.

 

نمایش «اوردوز» به نویسندگی و کارگردانی حامد رحیمی‌نصر ساعت 19:30 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش محسن زرآبادی پور، محمدرضا بهشتیان و حامد رحیمی نصر ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: روایت یک طفلکی از اوردوزش. بهای بلیط این نمایش 50 دقیقه‌ای 20000، 25000، 30000 و 40000 تومان می‌باشد.

 

نمایش «فاصله» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا قاسمی ساعت 17:30 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش علیرضا فتح علیان، ثنا ربیعی، امیر میرزاده، عسل عبداللهی، ابوالفضل مزینانی و کوروش اوضاعی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهقصه ای عاشقانه از زندگی چند دوست استبهای بلیط این نمایش 40000 تومان می‌باشد.

 

نمایش «وقتی همه خواب بودیم» به نویسندگی حمید عبدالحسینی و علیرضا زارع و کارگردانی حمید عبدالحسینی ساعت 19:30 در سالن 2 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایشالهه ادبی، وحیده اکبری نسب، مصطفی باطنی، محدثه بهمنی، محمد پوراکبر، روح الله تورانی، فائزه زرکش بهاری، سینا شهری، آرام طالشی، حسام گنجی، محمدرضا محمدخانی و ریحانه رمضانی ایفای نقش می‌کنندبهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

 

نمایش «دختر یانکی» به نویسندگی نیل سایمون و کارگردانی جواد رازقندی ساعت 21:45 در سالن 1 خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود. در این نمایش مهدی امینی خواه، فرزاد حاتمیان و تیما تقی زاده ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهنورمن و اندی مجله‌ای به نام فالوت را چاپ می‌کنند، همه چیز خیلی آرام و عادی پیش می‌رود تا این‌که دختری به نام سوفی به همسایگی آنها می‌آید و... بهای بلیط این نمایش 100 دقیقه‌ای 40000 تومان می‌باشد.

 

دو نمایش در تماشاخانه دیوار چهارم 

نمایش «نینوچکا» به نویسندگی مجتبی کاظمی(براساس فیلم نامه‌ی نینوچکا اثر بیلی وایلدر) و کارگردانی سعید داخ ساعت 20:30 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود. در این نمایش ارژنگ امیر فضلی، کامبیز امینی، کتانه افشاری نژاد، امیر تیموری، جوانه دلشاد، علی داوری، پردیس رفیعی، شبنم ندیمی، زهرا بهرامی و فاطمه دهقانی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: یه هیئت روسی برای فروش جواهرات مصادره شده ی سلطنتی وارد فرانسه میشوند با دخالت کنت دالگو و ورود نینوچکا برای نظارت برفروش جواهرات ماجراهای پیچیده ای اتفاق میفتد که منجر به... بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 40000 تومان می‌باشد.

 

نمایش «چرنوبیل» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا منوچهری‌نسب ساعت 17 در مجموعه تئاتر دیوار چهارم به صحنه می‌رود. در این نمایش سعید محبوبی، پدرام زمانی، حمید مهدیار، ملیکا جباری، محب آبیاری، علیرضا منوچهری نسب، مبین سپاس زاده، فرشته مختاری آذر، الهه تنهایی و حامد سوری ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهاولین روایت از حادثه راکتور هسته ای چرنوبیل در سال 1986 و تداخل انسان ها با دنیای موازی خودبهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 40000 تومان می‌باشد.

 

تماشاخانه مشایخی و سه نمایش

نمایش «دیوار دریا» به نویسندگی و کارگردانی روزبه زیوری ساعت 17 در تماشاخانه استاد مشایخی اجرا می‌شود. در این نمایش محمد علی فرازی و سارا تقدسی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهدیوار دریا روایت دوار آفرینش انسان هایی است که خواسته یا ناخواسته پا به دنیایی پر پیچ و خم به وسعت زندگی می‌گذارند. دنیایی مملو از کشف ناشناخته ها که همواره چالش هایی بس گریز ناپذیر آن را همراهی می‌کند. بهای بلیط این نمایش 40 دقیقه‌ای 30000 تومان است.

 

نمایش «ستوان آینیشمور» به نویسندگی مارتیم مک دونا و کارگردانی بهنام نوروزی ساعت 20:30 در تماشاخانه استاد مشایخی به صحنه می‌رود. در این نمایش محسن زعیم، پوریا اصغری، بهنام نوروزی، سروش امینی، سارا دغاغله، اسماعیل کیان، محمد رشیدخیرآباد و روح الله اکبریان ایفای نقش می‌کنندبهای بلیط این نمایش 30000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «جایی در میان خوک‌ها» به نویسندگی آئول فوگارد و کارگردانی ایمان اسدی ساعت 18:30 در تماشاخانه استاد مشایخی اجرا می‌شود. در این نمایش امیرسینا جوادی، محبوبه آرمون، پروانه آباد و پیمان گودرزی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهاین نمایش داستان واقعی پاول ناوروتسکی سرباز فراری ارتش شوروی در جنگ جهانی دوم بود که چهل و یک سال در یک خوکدانی مخفی شده بود. بهای بلیط این نمایش 55 دقیقه‌ای 25000 تومان است.

 

3 نمایش در تماشاخانه هامون

نمایش «مستند» به نویسندگی و کارگردانی محمود حسینی ساعت 17:30 در تئاتر هامون به صحنه می‌رود. در این نمایش جواد قاسملو بازی می‌کند. در خلاصه نمایش آمدهفردی به دنبال دوستش می‌گردد که در کودکی او را گم کرده است و در مسیر پیدا کردن او درگیر مفهموم دوم بودن می‌شودبهای بلیط این نمایش 45 دقیقه‌ای 30000 تومان تعیین شده است.

 

نمایش «غارنشینان» به نویسندگی ویلیام سارویان و کارگردانی مهدی محبعلی ساعت 19 در تئاتر هامون اجرا می‌شود. در این نمایش محمدرضا حسن زاده، رزا خلیلی، کیوان کاوند، شیوا رضایی، لیلی مهدوی، علی هدایتی، امیرصمصام طهماسبی، امیر جلیلی و علیرضا عبدالله زاده ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: بازیگران از کارافتاده‌ای در متروکه‌ای به نام سالن تئاتر در نهایت فقر روزهای تلخ خود را می‌گذرانند. چالش‌های فراوان برای بقا و نقش هایی که یک به یک از یاد رفته‌اند. شاید این غار آخرین پناهگاه کنت و کنتس و دوک باشد. اما حضور دختر جوان، پسر شیرفروش و زن دوره گرد و خرسش، رازهای تازه این گروه مفلوک را برملا خواهد ساخت. بهای بلیط این نمایش 75 دقیقه‌ای 35000 تومان در نظر گرفته شده است.

 

نمایش «فان فار» به نویسندگی پویا سعیدی و کارگردانی حمید حسینی ساعت 21 در تئاتر هامون به صحنه می‌رود. در این نمایش صحرا اسدالهی، نفیسه زارع، سعید عظیمی، نوید لایقی و وحید منافی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش که با نگاهی به نمایشنامه کوچک با آرزوهای بزرگ نوشته مجتبی رستمی فر  است؛ آمدهپدر، خواهر، عروس و برادرها کنار هم جمع شده‌اند تا مهم‌ترین تصمیم زندگی‌شان را بگیرند؛ تصمیم برای انجامِ کارِ بسیار خطرناکی که هم می‌تواند زندگی‌شان را نجات دهد و هم نابودش کندبهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 40000 تومان تعیین شده است.

 

تماشاخانه سپند؛ میزبان 2 نمایش

نمایش «بوی گند دهن خانم مارکز» به نویسندگی و کارگردانی فرید قادرپناه ساعت 19:30 در  سالن 1 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش بهنام شرفی، کاوه مرحمتی، آزاده مشعشعی، امین جلالی و مینا زرنانی ایفای نقش می‌کند. در خلاصه نمایش آمدهپترسون که نویسنده مطرحی در شهر خود است در سن شصت و چند سالگی به دلیلی نامعلوم دیوانه میشود و خانه را ترک میکند، الان هفت سال از رفتن پترسون می‌گذردبهای بلیط این نمایش 65 دقیقه‌ای 40000 تومان می‌باشد.

 

نمایش «گریز از مرکز» به نویسندگی و کارگردانی احسان اکبرنژاد ساعت 21 در سالن شماره 2 تماشاخانه سپند اجرا می‌شود. در این نمایش محمد نادری، پویان درزی، الهام جدی، فردین شاه حسینی، پریسا بنی آدم، هادی شیخ الاسلامی، وحید نفر، احسان اکبرنژاد و مهرداد ضیایی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهبزرگترین خلافکاران آمریکا تصمیم می گیرند از انبار سلاح هسته ای دزدی کنند، برای این کار محبور می شوند خود را... بهای بلیط این نمایش 70 دقیقه‌ای 40000 تومان تعیین شده است.

 

دو نمایش در شانو

نمایش «پروفسورها» با برداشتی آزاد از کله پوکهای نیل سایمون و به کارگردانی علی سعید ساعت 21 در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود. در این نمایش علی شیری، مسعود شهری، ماریا اورکی، البرز نعمتیان، سعید اولیایی، مرتضی دلداده، کاوه دوستی، پانیذ تاجبخت، شیما صفایی، محمد کریمی، سراج سعیدی و رها سعیدی ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: معلمی با انگیزه وارد روستایی دورافتاده در روسیه می شود و با باوری خرافی و کمدی رو به رو می گردد. بهای بلیط این نمایش 90 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

 

نمایش «و چند داستان دیگر...» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی مسعود طیبی ساعت 19 در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود. در این نمایش شیوا امانی، محمد بختیاری، سعید بینا، آرام ترابی، الهه جامی، کامران حاجی علی اکبر، پارسا خسروی، فردین رحمانپور، پارسا رنجبر، محمدرضا شجاعی، مریم فرجاد و پریسا غیاثوند ایفای نقش می‌کنندبهای بلیط این نمایش 90 دقیقه‌ای 30000 تومان می‌باشد.

 

نوجوانان پورآذری و رشیدی در عمارت روبه‌رو

نمایش «هله. هین. هان. {هلا}» به نویسندگی نشمینه نوروزی و کارگردانی حمید پورآذری و لیلی رشیدی ساعت 18:30 در عمارت روبه‌رو اجرا می‌شود. در این نمایش محمد آجیلی، زهرا اسدالله تبار، هومن اردکانی، سانیا احتجاب، آرمان پسیان، پویا حاجی‌کریم، حنانه حسین‌زاده، علی حنفیان، سوگل خوشقدم، عرشیا رحمانی، حسام رضاییان، آرین شمیرانی، امیرمحمد صادقی، پویا غفاری، آروین فقیه، یاس فرخنده، اریسا گودرزی، نیکا مشهدی، ثمین مصطفی‌لو و فاطمه هانی با همراهی حمیدرضا جمشیدی، آبان حسین‌آبادی، سجاد حمیدیان، مریم حیدری، مینا زمان، سوده سعدایی، مهدی شاهدی و تینا یونس‌تبار ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهنمایش هله هین هان هلا در سه زنگ و در دو زنگ تفریح در اتاق ها، پشت بام، حیاط، پلتفرم و ملک مجاور عمارت رخ می دهد. بهای بلیط این نمایش 240 دقیقه‌ای 60000 تومان می‌باشد.

 

نمایش «لچک» به نویسندگی و کارگردانی امیر ابراهیم‌زاده ساعت 18 در عمارت روبه‌رو اجرا می‌شود. در این نمایش سپهر طهرانچی، شایان پناهی و زهرا یوسفی بازی می‌کنند. در خلاصه نمایش آمدهپنج مرد در زمان های متفاوت درگیر مسئله ای هستند که برای بیرون رفتن از آن راه حلی ندارندبهای بلیط این نمایش 40 دقیقه‌ای 20000 تومان تعیین شده است.

 

صورت پنهان در تماشاخانه ملک

نمایش «صورت پنهان» به نویسندگی و کارگردانی نفیسه فدایی و امیر فرید ساعت 19 در تماشاخانه ملک اجرا می‌شود. در این نمایش خاطره حاتمی، نگین خامسی، میلاد معیری و نیلوفر هوشمند ایفای نقش می‌کنند. در خلاصه نمایش آمده: داستان عاشقانه یک زوجی که بر اثر یک امتحان ساده متحمل تبعاتی سخت می‌شوند. بهای بلیط این نمایش 60 دقیقه‌ای 45000 تومان می‌باشد.

 

 
مطالب مرتبط

گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

32 نمایش در هفته اول بهمن
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

32 نمایش در هفته اول بهمن

ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۴۰ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم دی و شروع بهمن ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

|

گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

42 نمایش در روزهای میانی زمستان
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش‌ها در سالن‌های خصوصی

42 نمایش در روزهای میانی زمستان

ایران تئاتر: در هفته پیش رو سالن های خصوصی با ۴۰ اجرا از تئاتر دوستان میزبانی می کنند. می خواهیم نمایش هایی که در نیمه دوم دی ماه میهمان این سالن ها هستند را به شما معرفی می کنیم.

|

هفت نمایش در هفته اول تیر به صحنه می روند

خط شکنان صحنه تئاتر در اولین تابستان کرونایی
هفت نمایش در هفته اول تیر به صحنه می روند

خط شکنان صحنه تئاتر در اولین تابستان کرونایی

ایران تئاتر: از اول اسفند ۹۸، تمام سالن های نمایش ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شدند. حال بعد از گذشت چهار ماه، قرار است از هفته اول تیرماه سالن های نمایشی با هفت اثر فعالیت های هنری خود را مجدد از سر بگیرند.

|

ایران تئاتر گزارش می دهد

استقبال مخاطبان از فروش بلیط‌های تئاتر چگونه است؟
ایران تئاتر گزارش می دهد

استقبال مخاطبان از فروش بلیط‌های تئاتر چگونه است؟

ایران تئاتر: ۸ نمایش بعد از ۴ ماه تعطیلی سالن های نمایشی در این روزها اجرای خود را آغاز کرده اند. آیا استقبال مخاطبان با توجه به اینکه هنوز شرایط ایمنی در جامعه حاکم نیست؛ می تواند قابل قبول باشد؟

|

بررسی فعالیت تماشاخانه‌های دولتی تهران در شش ماه نخست سال 98 شماره 5

تماشاخانه سنگلج؛ میزبان 6 نمایش
بررسی فعالیت تماشاخانه‌های دولتی تهران در شش ماه نخست سال 98 شماره 5

تماشاخانه سنگلج؛ میزبان 6 نمایش

ایران‌تئاتر: طی سلسله گزارش هایی از فعالیت مجموعه های نمایشی و تماشاخانه های دولتی تهران در شش ماه نخست سال؛ قصد داریم عملکرد این مراکز را در زمینه هایی مرور کنیم. در پنجمین گزارش از این مجموعه به مرور فعالیت های تماشاخانه سنگلج می پردازیم.

|

گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های دولتی

17 نمایش پس از جشنواره تئاتر فجر
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های دولتی

17 نمایش پس از جشنواره تئاتر فجر

ایران تئاتر: در یازدهمین ماه از سال نمایش‌های تازه ای در سالن های دولتی آغاز به کار کرده اند. در متن پیش رو نمایش هایی که در اواخر بهمن ماه ۹۸ میهمان سالن های دولتی هستند را به شما معرفی می کنیم.

|

گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های دولتی

23 نمایش در روزهای میانی دی
گزارش ایران تئاتر از برنامه نمایش ها در سالن های دولتی

23 نمایش در روزهای میانی دی

ایران تئاتر: در دهمین ماه از سال نمایش‌های تازه ای در سالن های دولتی آغاز به کار کرده اند. در متن پیش رو نمایش هایی که در اواسط دی ماه ۹۸ میهمان سالن های دولتی هستند را به شما معرفی می کنیم.

|

نظرات کاربران