در حال بارگذاری ...
در حاشیه جشنواره تئاتر استان سمنان

برگزاری نقد و بررسی نمایش و کارگاه آموزشی تئاتر در گرمسار

نشست نقد و بررسی نمایش های خیابانی و صحنه ای جشنواره تئاتر استان سمنان در شهرستان گرمسار در دومین روز جشنواره برگزار شد.

به گزارش ایران تئاتر از سمنان ، در حاشیه برگزاری دومین جشنواره تئاتر خیابانی و سی‌امین جشنواره تئاتر صحنه‌ای استان سمنان ، نشست نقد  و بررسینمایش «سرگذشت لافکادیو» و همچنین کارگاه آموزشی تئاتر با تدریس پویا و نیما شهرابی به‌عنوان منتقد تئاتر در سالن فرهنگسرای خورشید تابان شهر گرمسار برگزار شد.

این دو برنامه در قالب برنامه‌های جانبی جشنواره تئاتر استان سمنان و با حضور بازیگران، کارگردانان، نویسندگان، فعالان و برگزیدگان هنرهای نمایشی استان سمنان برگزار شد.

همچنین آخرین روز از جشنواره تئاتر استان سمنان، روز پنج شنبه 15 آبان در دو بخش صبح و عصر برگزار شده و اختتامیه این جشنواره نیز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسؤولان استانی و شهرستانی در سالن فرهنگسرای خورشید تابان گرمسار برگزار خواهد شد.

دومین جشنواره تئاتر خیابانی و سی‌امین جشنواره تئاتر صحنه‌ای استان سمنان از یازدهم تا شانزدهم آبان ماه به میزبانی شهرستان گرمسار با حضور کارگردانان، نویسندگان، بازیگران و برگزیدگان تئاتر استان سمنان در حال برگزاری است.
مطالب مرتبط

با هدف کشف و شکوفایی استعدادهای جوان

فراخوان سی و دومین جشنواره تئاتر استان همدان منتشر شد
با هدف کشف و شکوفایی استعدادهای جوان

فراخوان سی و دومین جشنواره تئاتر استان همدان منتشر شد

امید اجتماعی، ارتقاء نهاد خانواده، هم گرایی ملی و جهش تولید موضوعات پیش نهادی و اولویت دار سی و دومین جشنواره تئاتر استان همدان است که این جشنواره در سه بخش رقابتی –صحنه ای، بخش مرور که ویژه پیشکسوتان و یک نمایش به انتخاب دبیرخانه جشنواره و بخش خیابانی در آذرماه برگزار می ...

|

نظرات کاربران