در حال بارگذاری ...
در سومین روز از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

«لبخند کودکی» اختر تاجیک بر دیوارها نقش می‌بندد

نمایشگاه عکس اختر تاجیک، عکاس پیشکسوت با عنوان «لبخند کودکی» در سومین روز از بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان افتتاح می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، این نمایشگاه عکس ؛ شامل ۳۰ قطعه عکس از دو دهه عکاسی از تئاترهای کودک و نوجوان است.
«لبخند کودکی» امروز، شنبه ۱۸ آبان‌ماه ساعت ۱۹ با حضور هنرمندان و اساتید تئاتر کودک و نوجوان در گالری مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی همدان افتتاح می‌شود.
اختر تاجیک عکاس نام‌آشنا و پیشکسوت که فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۱ آغاز کرده است و تاکنون در نمایشگاه‌های متعدد انفرادی و گروهی شرکت داشته است، در این نمایشگاه از نمایش‌های کودک و نوجوان بیست سال اخیر عکس‌های جذاب و خاطره‌انگیزی را به نمایش می‌گذارد.
این نمایشگاه تا پایان جشنواره میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان است.
بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیری مجید قناد و با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» تا ۲۱ آبان‌ماه در همدان برگزار می‌شود.

 
مطالب مرتبط

اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست
اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست

اداره‌کل هنرهای نمایشی با استناد به دلایل و شرایط مربوط به شیوع ویروس کرونا و پس از مشورت با نهادهای مربوطه از جمله ستاد ملی مبارزه با کرونا، برنامه‌ای جهت حمایت از برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان و خیابانی مریوان به شکل سال‌های گذشته ندارد.

|

نظرات کاربران