در حال بارگذاری ...
در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

کودکان رزن به تماشای تئاتر « روز قشنگ سارا » می‌روند

علی سیف ‌یار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان رزن گفت: نمایش «روز قشنگ سارا» در بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان به کارگردانی مصطفی بیگی در شهرستان رزن اجرا می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، علی سیف ‌یار با بیان اینکه نمایش‌‎‌ «روز قشنگ سارا » از روز‌ شنبه، 18 آبان برای کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد، افزود: این نمایش در روز های شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 10 تا 12 در مجتمع فرهنگی هنری اندیشه به روی سن خواهد رفت.
او با توضیح اینکه تئاتر« روز قشنگ سارا » برای رده سنی کودک است، اضافه کرد: هماهنگی های لازم با آموزش و پروش برای حضور دانش آموزانی با این رده سنی انجام شده است.
مصطفی بیگی، نویسنده و کارگردان تئاتر «روز قشنگ سارا» نیز با بیان اینکه داستان این نمایش درباره دختر بچه ای به نام سارا است که پستچی نامه ای از را از طرف مادربزرگش می آورد، گفت: این تئاتر به کودکان آموزش شهروندی و رعایت حقوق دیگران آموزش می دهد.
نویسنده تئاتر «روز قشنگ سارا» عباس دوست قرین است و بازیگران نیز نعیمه حامیان، مهری آذیش، مینا انتظام و زیبا بیگی هستند. طراحی لباس و دکور هم بر عهده مصطفی بیگی است.
بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» از 16 تا 21 آبان ماه 1398 در همدان برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست
اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست

اداره‌کل هنرهای نمایشی با استناد به دلایل و شرایط مربوط به شیوع ویروس کرونا و پس از مشورت با نهادهای مربوطه از جمله ستاد ملی مبارزه با کرونا، برنامه‌ای جهت حمایت از برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان و خیابانی مریوان به شکل سال‌های گذشته ندارد.

|

نظرات کاربران