در حال بارگذاری ...
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان لرستان خبر داد:

اسامی آثار راه‌یافته به جشنواره تئاتر لرستان اعلام شد

۱۵ اثر نمایشی متقاضی شرکت در سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان بازبینی شدند.

به گزارش ایران تئاتر از لرستان، فرزاد زیدی نژاد گفت  پس از بازبینی 15 نمایش، هشت اثر به جشنواره فجر استانی راه پیدا کردند.

این که  5اثر از شهرستان‌های خرم آباد، بروجرد،کوهدشت بودند از 8 الی10 آبان ماه بازبینی شدند.

نمایش های "آقالیلا "به نویسندگی مهردادکوروش نیا و کارگردانی نازنین مهاجرحسینی،"برجک شماره۳۷"به نویسندگی پژمان شاهوردی و کارگردانی غلامعباس گودرزی و"مرده شور" به نویسندگی مهردادرایانی مخصوص و کارگردانی هبت اله یگانه از شهرستان بروجرد، نمایش های " پرسه های موازی"به نویسندگی پیام لاریان وکارگردانی احمداحسانپور و"اسمز" (اقتباس ازنمایش بازرس گوگول) به کارگردانی پویاحسنوند از شهرستان خرم آباد،نمایش"قزلحصار" به نویسندگی و کارگردانی امین ابراهیمی از شهرستان کوهدشت، نمایش "جامی که عقل برزمین می زندش" به نویسندگی و کارگردانی شهاب ولیخانی چگنی از شهرستان دورود و نمایش "گلهای پارچه ای" (اقتباس ازنمایش پیک نیک درمیدان جنگ)بازنویسی سایه موسوی و کارگردانی نجف شکری از شهرستان دلفان به مرحله مسابقه جشنواره راه یافتند.

سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان از ۲۲ تا ۲4 آبان ماه به میزبانی شهرستان الیگودرز در تالار کمال و پلاتو سایه برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

جشنواره‌های استانی از رونق نمی‌افتند
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

جشنواره‌های استانی از رونق نمی‌افتند

ایران تئاتر- میترا رضائی؛ در هفته‌ای که گذشت، مشکلات این روزهای کرونایی سایه‌ای کم‌رنگ روی رویدادهای تئاتر در استان‌ها انداخت اما قطار برگزاری جشنواره‌های استانی از ریل خارج نشد و همچنان آهسته و پیوسته به راه خود ادامه می‌دهد و در هر استانی رویکرد و نوآوری جدیدی برای ...

|

در نشست ایران تئاتر با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن»  مطرح شد:

آموزش مهم‌ترین نیاز تئاتر استان‌ها است
در نشست ایران تئاتر با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن» مطرح شد:

آموزش مهم‌ترین نیاز تئاتر استان‌ها است

در نشست صمیمی با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن» از استان بوشهر در پاتوق ایران تئاتر عنوان شد که آموزش در تئاتر باید اولویت داشته باشد. اگر ما امروز در تئاتر کشور مشکلاتی داریم علت آن کمبود آموزش است.

|

نظرات کاربران