در حال بارگذاری ...
مجید قناد در اختتامیه جشنواره تئاتر کودک مطرح کرد:

حضور هنرمندان شهرستان‌ها موجب گرما و روشنایی جشنواره شد

دبیر بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در آیین اختتامیه جشنواره که هم‌اکنون در حال برگزاری است، ضمن تبریک هفته وحدت، گفت: حضور هنرمندان از شهرستان‌های دیگر موجب گرما و روشنایی در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئانتر کودک و نوجوان، مجید قناد در آیین اختتامیه جشنواره که هم‌اکنون در همدان در حال برگزاری است اظهار کرد: ربع قرن تلاش مدیران قبلی جشنواره باعث شده تا این جشنواره به این زیبایی و خوبی برگزار شود.
او ضمن تشکر از مردم خوب همدان که در طول مدت برگزاری جشنواره بسیار محبت داشتند، گفت: از نیروی انتظامی، صداوسیما، استانداری، فرمانداری، دبیر اجرایی و روابط عمومی ستاد برگزاری، گروه‌های هنری و کودکان حاضر در این جشنواره کمال تشکر را دارم.

احسانی: میزبانی همدان از 400 میهمان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان
در بخش دیگری از این مراسم احمدرضا احسانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و رییس جشنواره بیست و ششم گفت: میزبانی همدان از 400 هنرمند حاضر در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان به پایان رسید.
احسانی همچنین اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم در توسعه شاخص های فرهنگی توفیق داشته باشیم.
او با بیان اینکه جشنواره، همزمان با جشن آغاز امامت امام زمان (عج) در همدان آغاز شد، خاطرنشان کرد: این جشنواره در آستانه هفته وحدت و ولادت پیامبر اکرم (ص) به پایان می رسد.
احسانی با اشاره به اینکه 400 هنرمند داخلی و خارجی در قالب 52 گروه نمایشی در ایام جشنواره به اجرای نمایش پرداختند، خاطرنشان کرد: نمایش ها در هفت سالن مرکز استان و هشت سالن شهرستان‌ها و حواشی شهر همدان به اجرا در آمد.
او ادامه داد: کارگاه های آموزشی در پنج شب در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سالن آمفی تئاتر اداره کل حفاظت از محیط زیست استان همدان برگزار شد.
رئیس جشنواره گفت: این جشنواره با حضور تمام دستگاه های اجرایی برگزار شد که باید از تلاش این دستگاه ها تقدیر کرد.
بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، امروز 21 آبان ماه با برگزاری آیین اختتامیه در همدان به کار خود پایان می‌دهد.

 اختتامیه همچنان در حال برگزاری  و اخبار مراسم در حال تکمیل است .گزارش های مشروح این مراسم بزودی  در ایران تئاتر منتشر می‌شود.

.

 
مطالب مرتبط

اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست
اطلاعیه شماره ۴ اداره‌کل هنرهای نمایشی درباره دو جشنواره مهم سال

برگزاری جشنواره‌های تئاتر کودک همدان و خیابانی مریوان امکان پذیر نیست

اداره‌کل هنرهای نمایشی با استناد به دلایل و شرایط مربوط به شیوع ویروس کرونا و پس از مشورت با نهادهای مربوطه از جمله ستاد ملی مبارزه با کرونا، برنامه‌ای جهت حمایت از برگزاری جشنواره‌های بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان و خیابانی مریوان به شکل سال‌های گذشته ندارد.

|

نظرات کاربران