در حال بارگذاری ...
با برگزاری مراسمی در اردبیل

برگزیدگان مسابقه نمایشنامه نویسی واحدی زاده معرفی شدند

برگزیدگان دومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی زنده یاد مجید واحدی زاده، معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش ایران تئاتر از اردبیل. در مراسمی که با حضور هنرمندان، پیشکسوتان و فعالین تئاتر استان و مدیران فرهنگی در تالار شمس عطار اردبیلی مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل برگزار شد، برگزیدگان دومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی زنده یاد مجید واحدی زاده،  معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند. براساس آرای هیئت داوران، محمود مهدوی باا نمایشنامه "دده ائوی"، رتبه اول این دوره از مسابقه نمایشنامه نویسی زنده یاد واحدی زاده را به خود اختصاص داد و
فاطمه عظیمی،با نمایشنامه" بادکنک های قرمز" و سید رزاق صفوی با نمایشنامه" سمفونی" مشترکا دوم شدند.

اکبرصادقی با نمایشنامه "تورا از من گرفتی" و سولماز ملکی با نمایشنامه " اثر گزارش یک عشق"،  مشترکا جایزه رتبه سوم این مسابقه نمایشنامه نویسی را دریافت کردند و مهرداد حسینی بخاطر نمایشنامه" فلامینگوها، همان آشپز های ناشی" و  ریحانه محمدی بخاطر نمایشنامه "بالابان" به عنوان نمایشنامه نویسان نوقلم مورد تقدیر هیئت داوران قرار گرفتند.این دوره از مسابقه نمایشنامه نویسی زنده یاد مجید واحدی زاده با دبیری علی دانش و قضاوت و داوری حسن باستانی، مهدی خلیل زاده و محمد سیمزاری برگزار شد. این مسابقه نمایشنامه نویسی به همت گروه تئاتر فروغ اردبیل با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی، انجمن هنرهایی نمایشی استان و شهرداری اردبیل برگزار شده است.
مطالب مرتبط

در نشست ایران تئاتر با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن»  مطرح شد:

آموزش مهم‌ترین نیاز تئاتر استان‌ها است
در نشست ایران تئاتر با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن» مطرح شد:

آموزش مهم‌ترین نیاز تئاتر استان‌ها است

در نشست صمیمی با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن» از استان بوشهر در پاتوق ایران تئاتر عنوان شد که آموزش در تئاتر باید اولویت داشته باشد. اگر ما امروز در تئاتر کشور مشکلاتی داریم علت آن کمبود آموزش است.

|

نظرات کاربران