در حال بارگذاری ...
با رقابت ۱۴ گروه نمایشی کانون پرورش فکری

جشنواره استانی هنرهای نمایشی در کرمان برگزار می‌شود

هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در مرحله‌ی استانی، با رقابت ۱۴ گروه نمایشی از مراکز فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر از کرمان، هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در مرحله‌ی استانی، با رقابت ۱۴ گروه نمایشی از مراکز فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان روزهای ۱۰، ۱۱ و ۱۲ آذر ۹۸ در کرمان برگزار می‌شود.
 در پایان لوح فشرده سه گروه برگزیده در مرحله‌ی استانی به دبیرخانه مرکزی هجدهمین جشنواره کشوری هنرهای نمایشی ارسال خواهد شد و در نهایت با نظر هیات انتخاب، ۱۴ نمایش به مرحله‌ی پایانی و اجرای صحنه‌ای می‌رود و ۲۶ تا ۲۹ فروردین ۹۹ به رقابت می‌پردازند.
شرکت‌کنندگان در این جشنواره  اعضای ۱۲ تا ۱۸ سال مراکز فرهنگی‌ هنری کانون، اعضای ارشد ۱۸ تا ۲۴ سال و مربیان و کارشناسان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خواهد بود.
محسن میرزایی، ایمان تاج سلیمان و سکینه عرب‌نژاد به داوری نمایش‌های «کلاغ خنزرپنزری» از مرکز فرهنگی‌هنری کانون شماره دو کرمان، «الاغه و کلاغه» از کانون کوهبنان، «قصه مزرعه» از کانون سیرجان، «آتش به سر» از کانون رفسنجان دو، «عروسی خاله سوسکه» از کانون شهداد، «بز و درخت غرغرو» از کانون شماره پنج کرمان، «فرشته‌ای از آسمون» از کانون پاریز، «دلم یک دوست می‌خواهد» از کانون عنبرآباد، «تو مثل من نباش» از کانون جیرفت، «مروارید» از کانون زرند، «گوساله لجباز» از کانون بردسیر دو، «مهمان جامانده» از کانون رفسنجان یک، «زور کی از همه بیشتره» از کانون بم و «پرواز با قطار» از کانون انار در طی سه روز جشنواره می‌پردازند .
مطالب مرتبط

نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

جشنواره‌های استانی از رونق نمی‌افتند
نگاهی به تئاتر استان‌ها در هفته‌ای که گذشت

جشنواره‌های استانی از رونق نمی‌افتند

ایران تئاتر- میترا رضائی؛ در هفته‌ای که گذشت، مشکلات این روزهای کرونایی سایه‌ای کم‌رنگ روی رویدادهای تئاتر در استان‌ها انداخت اما قطار برگزاری جشنواره‌های استانی از ریل خارج نشد و همچنان آهسته و پیوسته به راه خود ادامه می‌دهد و در هر استانی رویکرد و نوآوری جدیدی برای ...

|

مدیر مرکز سینما و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان  و نوجوانان:

این روزها تمام پروتکل ها در کانون پرورش فکری اجرا می شود
مدیر مرکز سینما و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:

این روزها تمام پروتکل ها در کانون پرورش فکری اجرا می شود

امیر مشهدی عباس مدیر مرکز سینما و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با تشریح تمام پروتکل هایی که این روزها برای حضور بچه ها در سالن های تئاتر رعایت می شود ، گفت: تمام تلاشمان ابتدا بر فرهنگ سازی و سپس سرگرمی کودکان است.

|

در نشست ایران تئاتر با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن»  مطرح شد:

آموزش مهم‌ترین نیاز تئاتر استان‌ها است
در نشست ایران تئاتر با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن» مطرح شد:

آموزش مهم‌ترین نیاز تئاتر استان‌ها است

در نشست صمیمی با عوامل نمایش «در دهانم حرف بزن» از استان بوشهر در پاتوق ایران تئاتر عنوان شد که آموزش در تئاتر باید اولویت داشته باشد. اگر ما امروز در تئاتر کشور مشکلاتی داریم علت آن کمبود آموزش است.

|

نظرات کاربران