در حال بارگذاری ...
 • در سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر اتفاق می‌افتد

  حضور رومئو کاستلوچی و یوجینو باربا با دو نمایش در ایران

  رومئو کاستلوچی کارگردان شناخته شده ایتالیایی و یوجینو باربا نویسنده و کارگردان شهیر دانمارکی شرکت کنندگان سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر خواهند بود. 

  به گزارش ایران تئاتر، نمایش «جولیوس سزار» به کارگردانی رومئو کاستلوچی و نمایش «بلای زندگی(زندگی مزمن)» به کارگردانی یوجینو باربا در سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به روی صحنه می‌روند.  
  نمایش «جولیوس سزار» با نگاهی پژوهشی و رویکردی غیرمتعارف توسط کاستلوچی و گروهش طی دو دهه اجرا شده است. همچنین گروه تئاتر «اودین» با نمایش «بلای زندگی (زندگی مزمن)» به کارگردانی یوجینو باربا و نیز مجموعه‌ای از کارگاه‌های تخصصی به مدت پنج روز در این رویداد هنرهای نمایشی حضور خواهند داشت.
  جزییات هر دو نمایش، کارگاه‌ها و برنامه‌ حضور این مهمانان در ایران متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  سی و هشتمین جشنواره ‌بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند ۱۰ تا ۲۰ بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  در گفت و گو با با یوجینو باربا بررسی شد :

جادوی آماتورهای خود آموخته
  در گفت و گو با با یوجینو باربا بررسی شد :

  جادوی آماتورهای خود آموخته

  ایران تئاتر: یوجینو باربا یکی از بزرگترین شارحان  تاتر مدرن است.  موسس " تاتر اودین " در دهه شصت ، اصالتی ایتالیایی دارد و  سال هاست در دانمارک  به زندگی و تولید تئاتر مشغول است .گفت و گوی پیش رو را رناتا ساوو با وی انجام داده که به واسطه حضور باربا در ایران پیش روی شماست .

  |

  گفت و گو با ائوجنیو باربا درباره تجربیات و نظرات حرفه ای اش

تئاتر فرقه گرا
  گفت و گو با ائوجنیو باربا درباره تجربیات و نظرات حرفه ای اش

  تئاتر فرقه گرا

  ایران تئاتر -بنت هیستد روزنامه نگار و منتقد دانمارکی  گفت و گوی مفصلی را در سال ۱۹۶۹  با ائوجنیو باربا انجام داد که در پاییز همان سال در مجله The Drama Review  به چاپ رسیده و یکی از اولین گفتگوهای باربا درباره ی تفکر تئاتری اوست . حضور بارابا در ایران سبب ساز بازخوانی پرونده حرفه ای و ...

  |

  نظرات کاربران