در حال بارگذاری ...
یکشنبه 24 آذر در تئاتر شهر

نشست آسیب شناسی جشنواره تئاتر دانشگاهی برگزار می شود

بخش نخست سلسله نشست های آسیب شناسی جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران روز یکشنبه ۲۴ آذر ماه در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از  واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، بخش نخست سلسله نشست های آسیب شناسی جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران از ساعت 17 تا 20  روز یکشنبه 24 آذر ماه در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.
در این نشست بهزاد آقا جمالی، پیام لاریان، مهدی مشهور، عباس جمالی، ناصر حبیبیان و میلاد نیک آبادی از فعالان عرصه تئاتر دانشگاهی پیرامون مباحث مختلف سخنرانی خواهند کرد.
در توضیح این نشت آمده است: «جشنواره تئاتر دانشگاهی، به عنوان دریچه ورود دانشجویان به جهان حرفه ای و تجلی آموخته های هنریشان در فضای آکادمی، این روزها با فراز و نشیب  های بسیاری روبروست. از نبود رویه ثابت در انتخاب دبیر تا مشخص نبودن نقش وزارت علوم در برگزاری آن. به نظر می رسد فرسایش ناشی از جهان بورکراتیک وزارتخانه،  جهان هنری جشنواره را نیز دستخوش مشکلاتی کرده است. خطر اختلاف میان گروه های دانشجویی پر رنگ شده است و شرایط ناسالم در برگزاری جشنواره قابل پیش بینی است. از همین رو تصمیم است در نشست های تخصصی با حضور فعالان حوزه تئاتر دانشگاهی و عوامل اجرایی دوره های پیشین، راهی برای برون رفت از شرایط امروز و برگزاری سالم تر جشنواره تئاتر دانشگاهی بیابیم.»
نخستین جلسه نشست آسیب شناسی جشنواره تئاتر دانشگاهی روز یکشنبه 24 دی ماه در تالار مشاهیر تئاتر شهر برگزار می‌شود. از همه فعالان دانشگاهی دعوت می شود با حضور دراین نشست با اعلام نظرات و پرسش های خود شرایط را برای رسیدن به جهان مطلوب هموار کنند.

 
مطالب مرتبط

دبیر بیست  سومین دوره جشنواره اعلام کرد؛

تغییر زمان برگزاری «جشنواره تئاتر دانشگاهی» قطعی است
دبیر بیست سومین دوره جشنواره اعلام کرد؛

تغییر زمان برگزاری «جشنواره تئاتر دانشگاهی» قطعی است

دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران اعلام کرد که به طور قطع زمان برگزاری این دوره از جشنواره تغییر می‌کند و پیشنهاد بر برگزاری این رویداد در هفته اول آذرماه است.

|

نظرات کاربران