در حال بارگذاری ...
 • در پیام تسلیت مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس آمده:

  عبدالرضا حیاتی دفاع مقدس را برای آیندگان ماندگار کرد

  حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در پی درگذشت عبدالرضا حیاتی نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر کشور پیام تسلیتی منتشر کرد. در این پیام آمده: عبدالرضا حیاتی با قلم راستین خود دوران باشکوه دفاع مقدس را برای ثبت در تاریخ و به زبان فاخر هنر و نمایشنامه‌نویسی، برای آیندگان ماندگار کرد

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس متن این پیام بدین شرح است:
  رشد و بالندگی تئاتر مقاومت که ریشه در حماسه‌ها و رشادت‌های غیورمردان و سلحشوران تاریخ معاصر ایران دارد مرهون تلاش و مجاهدت فرهنگی انسان‌هایی است که دل درگرو ارزش‌های انسانی اسلامی این مرزوبوم دارند و حیات و مماتشان در این راه همچون تاروپود یک نقش مانا گره‌خورده است.
  حقیقتاً عبدالرضا حیاتی این نویسنده پرتوان و با اخلاص در زمره این مجاهدان است که با قلم راستین خود دوران باشکوه دفاع مقدس را برای ثبت در تاریخ و به زبان فاخر هنر و نمایشنامه‌نویسی، برای آیندگان ماندگار کرد و آثار قابل‌توجه و مهمی را در این عرصه رقم زد.
  درگذشت این هنرمند فرهیخته و متعهد بی‌شک فقدانی بزرگ برای تئاتر مقاومت است و این‌جانب به نمایندگی جمعی از فعالان این حوزه، درگذشت ناگهانی ایشان را خدمت خانواده معظم ایشان و جامعه بزرگ هنرمندان شریف استان خوزستان و ایثارگران این خطه لاله‌گون، تسلیت عرض نموده و از خداوند منان علو درجات آن فقید سعید را مسئلت دارم.»

   
  مطالب مرتبط

  پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

فصل رویش، حیات را به یاد می‌آورد
  پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

  فصل رویش، حیات را به یاد می‌آورد

  حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در پیامی که به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی منتشر کرد آورده است: فصل رویش و بعثت دیگرباره طبیعت، برای انسان‌های فره‌مند و فرهیخته حیات را از پس فنا و نیستی به یاد می‌آورد.

  |

  مدیرعامل جدید انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس:

اولویتمان در تئاتر انقلاب، هنرمندان استان‌ها هستند
  مدیرعامل جدید انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس:

  اولویتمان در تئاتر انقلاب، هنرمندان استان‌ها هستند

  حمید نیلی مدیرعامل جدید انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس عنوان کرد: یکی از مهمترین اولویت‌هایمان در عرصه تئاتر انقلاب و دفاع مقدس ، اهمیت به هنرمندان تئاتر استان‌های مختلف است .

  |

  نظرات کاربران