در حال بارگذاری ...
 • باحکم مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

  امیرحسین شفیعی دبیر همایش ملی تئاتر «سردار آسمانی» شد

  امیرحسین شفیعی کارگردان و تهیه‌کننده تئاتر کشور با حکمی از سوی حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس به‌عنوان دبیر همایش ملی تئاتر خیابانی سردار آسمانی منصوب شد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس در بخشی از حکم مدیرعامل انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس آمده است:
  حال که ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی درتجلیل از سردار آسمانی دلها سنگ تمام گذاشته و شهری از پی شهری دیگر حماسه ای وصف نشدنی خلق کرده اند، وظیفه جامعه متعهد و فرهیخته تئاتر کشور است که همراه و هم پا با سایر اقشار جامعه با زبان فاخر هنر بخشی از رشادت ها و فداری های این سردار آسمانی را به تصویر بکشد.
  امیداست این همایش ملی بتواند با همیاری و همکاری هنرمندان ارزشمند و دغدغه مند درسراسر ایران اسلامی، گامی کوچک در جهت ادای دین هنرمندان تئاترمقاومت به این سرداران حریت و آزادگی شمرده شود.
  امیرحسین شفیعی پیش از این دبیری جشنواره تئاتر خرداد، مدیر دفتر تئاتر خیابانی حوزه هنری، مدیر دفتر تولید تئاتر حرفه‌ای حوزه هنری، دبیر جشنواره تئاتر استان تهران، دبیر اجرایی سوگواره هنرهای نمایشی خمسه و ریاست انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و ... را نیز بر عهده داشته است.
  وی همچنین آثاری همچون «دریادلان»، «نقطه ته خط»، «سلول من تروریست نیست»، «پارادوکس»، «نامیرا» و... را روی صحنه برده است.
  همایش ملی تئاتر خیابانی سردار آسمانی به همت انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس و با مشارکت اداره کل هنرهای نمایشی و مجموعه فرهنگی گردشگری عباس آباد ازهشتم الی بیست و سوم بهمن ماه در تهران و سایر استان های کشور برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس در آئین «سردار آسمانی»:

فقط یک جمله بنویسید «سرباز قاسم سلیمانی»
  نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس در آئین «سردار آسمانی»:

  فقط یک جمله بنویسید «سرباز قاسم سلیمانی»

  آیین تجدیدعهد هنرمندان با سردار شهید قاسم سلیمانی با حضور گسترده هنرمندان رشته‌های مختلف، مدیران فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه عصر روز گذشته شنبه 14 دی‌ماه در حوزه هنری برگزار شد. حجت‌الاسلام شیرازی نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس در این مراسم جمله‌ای از وصیت سردار سلیمانی نقل ...

  |

  در پیام تسلیت مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس آمده:

عبدالرضا حیاتی دفاع مقدس را برای آیندگان ماندگار کرد
  در پیام تسلیت مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس آمده:

  عبدالرضا حیاتی دفاع مقدس را برای آیندگان ماندگار کرد

  حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در پی درگذشت عبدالرضا حیاتی نمایشنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر تئاتر کشور پیام تسلیتی منتشر کرد. در این پیام آمده: عبدالرضا حیاتی با قلم راستین خود دوران باشکوه دفاع مقدس را برای ثبت در تاریخ و به زبان فاخر هنر و ...

  |

  نظرات کاربران