در حال بارگذاری ...
به همت انجمن هنرهای نمایشی و تماشاخانه مهر چهارمحال و بختیاری

همراهی هنرمندان استان با هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان

هنرمندان تئاتر چهارمحال و بختیاری به همت تماشاخانه مهر ، انجمن هنرهای نمایشی و بنیاد نیکوکاری دست های مهربان با هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان همراه شدند.

به گزارش ایران تئاتر، نوید جعفر زاده مدیر تماشاخانه مهر شهرکرد در گفتگو با تئاتر چهارمحال و بختیاری گفت: به پیشنهاد بنیاد نیکوکاری دست های مهربان و با توجه به حس انسان دوستی در هنرمندان تئاتر استان فراخوانی برای کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان از سوی تماشاخانه مهر انتشار داده شد که خوشبختانه هنرمندان تئاتر و علاقه مندان به نمایش استقبال خوبی از این فراخوان داشته و کمک های نسبتاً خوبی برای اعزام به مناطق سیل زده ارسال شد.

جعفر زاده افزود:درراستای کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان محموله‌ای حاوی اقلام ضروری چون پوشاک، موادغذایی، بهداشتی و وسایل گرمایشی به وسیله یک دستگاه وانت نیسان به این مناطق ارسال شده است.

این هنرمند تئاتر استان اظهار داشت: محموله کمک‌ها در قالب تجهیزات و اقلام ضروری از طریق کمک‌های هنرمندان تئاتر و علاقه مندان به این هنر تهیه و به این مناطق ارسال شد.

نوید جعفر زاده گفت: با توجه به کمک های مالی برخی از عزیزان برای هم وطنان سیل زده کلیه مبالغ دریافتی از عزیزان به اقلام ضروری و مورد نیاز مردم آن منطقه تبدیل شد و برای استفاده مردم عزیز سیستان و بلوچستان به منطقه ارسال شد.

جعفر زاده ضمن قدردانی از ساناز مرتضی پور هنرمند تئاتر استان  که بانی این خیر شدند وسپاس فراوان از آرمان براتی برای زحمات زیاد در جمع آوری اقلام گفت: از همه هنرمندان تئاتر استان پیشکسوتان و جوانان فعال این عرصه صمیمانه سپاسگذار هستم. چرا که میدانیم حتی با وجود مشکلات مالی بسیار در کمک رسانی به مردم عزیز سیستان و بلوچستان همکاری کردند و واقعا از همه لحاظ کمک حال این عزیزان و ما برای کمک رسانی به منطقه سیلزده سیستان بودند.

 این هنرمند تئاتر استان ضمن ابراز تاسف و همدردی با مردم استان سیستان و بلوچستان که به دلیل وقوع سیل و آبگرفتگی دچار آسیب و خسارت شده اند، افزود: به مخاطره افتادن زندگی هموطنان برای هر انسانی در ایران زمین بسیار سخت و دردناک است، بنابراین هنرمندان تئاتر استان نیز هم مانند دیگر هم وطنان ایران زمین از کمک و یاری رساندن به این عزیزان دریغ نخواهند کرد.

به گزارش تئاتر چهارمحال و بختیاری، اقلام جمع آوری شده برای هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان 28 دی ماه با یک دستگاه وانت بار به این مناطق ارسال شد.

 
مطالب مرتبط

از سوی کانون مساجد چهارمحال و بختیاری صورت می گیرد

برگزاری کلاس‌های مجازی شاهنامه‌خوانی
از سوی کانون مساجد چهارمحال و بختیاری صورت می گیرد

برگزاری کلاس‌های مجازی شاهنامه‌خوانی

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از برگزاری کلاس‌های آموزشی شاهنامه‌خوانی ویژه اعضای کانون‌های مساجد چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این کلاس‌های آموزشی با توجه به شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

|

با هدف حمایت از پیشگامان مبارزه با ویروس کرونا

30 اثر به دبیرخانه جشنواره استندآپ کمدی کرونا رسید
با هدف حمایت از پیشگامان مبارزه با ویروس کرونا

30 اثر به دبیرخانه جشنواره استندآپ کمدی کرونا رسید

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ضمن اعلام پایان زمان ارسال آثار به جشنواره استندآپ کمدی کرونا گفت: 30 اثر به دبیرخانه این جشنواره رسید.

|

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان به ایران تئاتر خبر داد :

فراخوان سی و دومین جشنواره تئاتر استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان به ایران تئاتر خبر داد :

فراخوان سی و دومین جشنواره تئاتر استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد

رئیس انجمن هنرهای نمایشی چهارمحال و بختیاری گفت: فراخوان سی و دومین جشنواره تئاتر استان برای شرکت علاقه مندان در این جشنواره منتشر شد.

|

نظرات کاربران