در حال بارگذاری ...
برای آخرین اجراها در نظر گرفته شد

تخفیف استثنایی برای تهیه بلیت نمایش «پارک شهر»

با توجه به اینکه «پارک شهر» فقط هفت شب دیگر میزبان مخاطبان است روابط عمومی این نمایش از تخصیص تخفیف‌های ویژه برای مخاطبان این نمایش خبر داد.

به گزارش ایران تئاتر نمایش «پارک شهر» که این شب‌ها با طراحی و کارگردانی بهزاد خاکی نژاد در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است، برای خرید اینترنتی و خرید گروهی تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است تا در مدت محدود اجرا، مخاطبان متفاوتی را میزبانی کند.
بنابراین خبر قیمت پایه بلیت ۴۰.۰۰۰ تومان است که مخاطبان می‌توانند با تهیه بلیت از گیشه سالن و سایت تیوال ۳۰۰۰۰ تومان و بابت تهیه بلیت گروهی ۲۵۰۰۰ تومان پرداخت نمایند.
همچنین دانشجویان در تمام روزهای هفته می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی معتبر به گیشه تماشاخانه نسبت به خرید بلیت تخفیف‌دار اقدام نمایند.
پارک شهر نمایشی است که بهزاد خاکی نژاد به‌صورت کارگاهی با دانشجویان و دانش آموختگان تئاتری بر اساس ایده اجرایی کار شده است. این نمایش سال گذشته با گروه دانشجویان متفاوت و طراحی داستانی دیگری در تماشاخانه ایرانشهر اجرا شد.
علاقه مندان افزون بر تهیه بلیت از گیشه تماشاخانه می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال از بلیت با تخفیف ویژه استفاده کرده و یا برای تخفیف گروهی بلیت نیم بها به گیشه مراجعه کنند.
پارک شهر فقط تا ۱۱ بهمن ۹۸ روی صحنه سالن استاد سمندریان است.
بازیگران این نمایش عبارتند از؛ بابک نوری، ادمون اوراحی، پرستو ایزدی‌پناه، سیما احمدی، مهتاب فرج‌نژاد، سمی مسلمی، نسیم علیپور، نیلوفر مهاریان، مرضیه دهقان‌پور، آزیتا ابریشمی‌موحد، زینب ابراهیمی، آیدا تفرشی، غزل حکیمی‌پور، سحر صالحی، تینا سماوات، مهسا اثنی‌عشری، روژینا میرسید، سوگل مقصودی، عسل زارع‌‌بیدمشکی، سحر سلحشور، زهرا میرزایی، آویشن نجفی.
از دیگر عوامل این نمایش می توان به؛ طراح صحنه و لباس: بهزاد خاکی‌نژاد، دستیار کارگردان: هادی علیقلی‌زاده، موسیقی: محمدرضا اقدایی، امیرحسین رمضانی، رعنا عطار، روابط عمومی: لعیا احمدی، منشی صحنه: حدیثه صالحی، مدیر صحنه: سهیل مارالانی، عکس: سودابه وطن‌پرست، تولید فیلم و صدا: رویا معظمی اشاره کرد.
در خلاصه این نمایش آمده است، یک تجربه کارگاهی تئاتر دانشگاهی است که بدون نمایشنامه و با تجربه شخصی بازیگران شکل گرفته و نیم نگاهی هم به فیلم کوتاه INSIDE داشته است. «پارک شهر» درباره مردی است که همه‌ی زنهای زندگی خود (مادر، همسر، معشوقه، دختر و خواهر) را ترک کرده، در تنهایی کارش به تیمارستان رسیده است و با تصویر ذهنی آن پنج زن زندگی می کند ...
علاقه مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال به آدرس www.tiwall.com مراجعه فرمایند.

 
مطالب مرتبط

دبیر شورای سیاست گذاری تماشاخانه ایرانشهر:

گروه ها تضمین اجرا می خواهند
دبیر شورای سیاست گذاری تماشاخانه ایرانشهر:

گروه ها تضمین اجرا می خواهند

حسین مسافر آستانه دبیر شورای سیاست گذاری تماشاخانه ایرانشهر از ادامه تعطیلی اجراهای این تماشاخانه در وضعیت فعلی خبر داد و گفت: گروه هایی که می خواهند تولید جدید داشته باشند، از ما تضمین اجرا می خواهند ما هم در این شرایط نمی توانیم به هیچ گروهی چنین تضمینی را بدهیم.

|

حسین مسافرآستانه:

اولویت نمایش‌های ایرانشهر با گروه‌های بلاتکلیف اسفند 98 است
حسین مسافرآستانه:

اولویت نمایش‌های ایرانشهر با گروه‌های بلاتکلیف اسفند 98 است

حسین مسافرآستانه مدیر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر از بلاتکلیفی جدول اجراهای سال جدید در این تماشاخانه خبر داد و گفت: اولویت اجرا در ابتدای سال جدید با گروه‌های نمایشی لغو اجرا در اسفند 98 در صورت امکان اجرا برای آن‌ها است.

|

نظرات کاربران