در حال بارگذاری ...
از 27 بهمن‌ماه

تئاتر شهر میزبان «سه‌شنبه‌های لعنتی» می‌شود

نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» به کارگردانی محمدمهدی خاتمی در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایران تئاتر نمایش «سه‌ شنبه‌های لعنتی» روایت فروپاشی یک خانواده محترم است که به عنوان تازه‌ترین تولید گروه تئاتر «خرداد» به نویسندگی و کارگردانی محمدمهدی خاتمی، تهیه‌کنندگی محسن زارع اشکذری، سرمایه‌گذاری آوینا کاویانی و مجری طرحی سروش طاهری آماده اجرا شده است.
در نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» محسن افشار، مانلی حسین پور، سروش طاهری، شهرام مسعودی، اتابک نادری و نسرین نکیسا به عنوان گروه بازیگران و سینا ییلاق‌بیگی طراح صحنه و لباس، رضا خضرایی طراح نور، مهدی دوائی طراح پوستر و برشور، میلاد حاجی‌زاده دستیارکارگردان و برنامه‌ریز، امیرحسین خاتمی مدیرصحنه، ماندان قربانی منشی‌صحنه، محمد هادی و امین هادی عکاس و ساخت تیزر و امیر قالیچی مدیرتبلیغات و روابط‌عمومی به عنوان گروه اجرایی حضور خواهند داشت.
نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» از ۲۷ بهمن ٩٨ ساعت ١٩:٤٥ در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان به تئاتر خواهد بود و تماشاگران محترم می‌توانند برای تهیه بلیت این نمایش به سایت تیوال مراجعه فرمایند.

 
مطالب مرتبط

از اول مرداد از سر گرفته می‌شود

اجرای نمایش «بچه» با بازی فاطمه معتمدآریا در تالار چهارسو
از اول مرداد از سر گرفته می‌شود

اجرای نمایش «بچه» با بازی فاطمه معتمدآریا در تالار چهارسو

اجرای نمایش «بچه» به کارگردانی افسانه ماهیان که از اسفند ماه سال 1398 به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، از روز چهارشنبه اول مرداد در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر از سر گرفته می شود.

|

با اجرای «یه گازکوچولو»

فقیه سلطانی اولین نمایش تئاتر شهر در سال 99 را به صحنه می‌برد
با اجرای «یه گازکوچولو»

فقیه سلطانی اولین نمایش تئاتر شهر در سال 99 را به صحنه می‌برد

نمایش «یه گازکوچولو» به عنوان اولین نمایش تئاتر شهر در سال 1399 از روز سه شنبه دهم تیرماه با رعایت الزامات بهداشتی مربوط به سلامت تماشاگران و هنرمندان در تالار سایه این مجموعه روی صحنه می رود.

|

نظرات کاربران