در حال بارگذاری ...
با پایان یافتن سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر؛

شش نمایش در تئاتر شهر به صحنه می‌رود

برنامه تالارهای مختلف تئاتر شهر پس از پایان یافتن اجرای آثار نمایشی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در این مجموعه، اعلام شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، شش اثر نمایشی جدید در تالارهای مختلف تئاترشهر میزبان مخاطبان خواهند بود.  
نمایش «قهوه قجری» با نگاهی به نمایشنامه «هملت» ویلیام شکسپیر و نویسندگی و کارگردانی آتیلا پسیانی از روز چهارشنبه 23 بهمن ماه ساعت های 19 و 21 با مدت زمان 70 دقیقه و  قیمت بلیت 70 تا 95 هزار تومان در تالار اصلی به صحنه می رود. در این نمایش ( به ترتیب حروف الفبا ) اصغر پیران، نوید جهان‌زاده، روح الله حق‌گوی لسان، هوتن شکیبا، نوید محمدزاده به عنوان بازیگری حضور دارند.
«بچه» عنوان نمایش جدید دیگری به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی افسانه ماهیان است که از روز یکشنبه 27 بهمن ماه در تالار چهارسو روی صحنه می رود. فاطمه معتمد آریا، سعید چنگیزیان، شیوا فلاحی بازیگران این اثر نمایشی هستند که از ساعت 19:30 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 45 هزار تومان پذیرای مخاطبان است.
در تالار قشقایی هم نمایش جدید دیگری با نام « تنها خرچنگ خانگی لای ملاقه ها خانه می کند، اتللو» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم پشت کوهی از روز چهارشنبه 23 بهمن ماه ساعت 19 با مدت زمان 100 دقیقه قیمت بلیت 40 هزار تومان اجرای خود را آغاز می کند. در این نمایش اصغر همت، ناهید مسلمی، غلامرضا فرج زاده، ایمان اشراقی، مسیح کاظمی، منصور صوفی، گاتا عابدی به عنوان بازیگر حضور دارند.
نمایش «سه شنبه های لعنتی» به نویسندگی و کارگردانی محمد مهدی خاتمی نیز از روز یکشنبه 27 بهمن ماه ساعت 19:45 به مدت زمان 65 دقیقه ، قیمت بلیت 35 هزار تومان و بازی محسن افشار، مانلی حسین پور، سروش طاهری، شهرام مسعودی، اتابک نادری، نسرین نکیسا در تالار سایه روی صحنه می رود.
«یه گاز کوچولو» نیز دیگر نمایش جدید تالار سایه به نویسندگی فرزانه سهیلی و کارگردانی فقیهه سلطانی است که از روز دوشنبه 28 بهمن ماه ساعت 18، به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 35 هزار تومان اجرای خود را آغاز می کند. (به ترتیب حروف الفبا) گیلدا حمیدی، شهروز دل افکار، افشین غیاثی، مهسا مهجور، نورا هاشمی در این نمایش به عنوان بازیگر حضور دارند.
در کارگاه نمایش نیز نمایش « الویرا2020 » نوشته بریژیت ژاک، کارگردانی بابک کریمی و بازی بابک کریمی، مهدخت مولایی، آریا تقی پوریان، علیرضا مجیدی  از روز 27 بهمن ماه اجرای خود را آغاز می کند. این نمایش از تاریخ یاد شده ساعت 18به مدت زمان 60 و قیمت بلیت 25 هزار تومان پذیرای مخاطبان است.

 
مطالب مرتبط

یادداشتی درباره «سه شنبه های لعنتی»

چون دومینوئی بی رحم
یادداشتی درباره «سه شنبه های لعنتی»

چون دومینوئی بی رحم

ایران تئاتر- محسن زارع اشکذری: نمایش «سه شنبه های لعنتی» حرف داشت. مسئله داشت. یک مشت چرند ِ بی سر وته نبود که چون سالن داریم و مختصر سرمایه ای هم هست، از دهان دوستانی که فقط به دنبال نقش بازی کردن هستند و بس، بیرون بیاید. زخم زننده بود و دردآور.

|

نظرات کاربران