در حال بارگذاری ...
 • در یوم‌الله ۲۲ بهمن اتفاق افتاد

  استقبال راهپیمایان از ایستگاه‌های هنری بنیاد فرهنگی روایت فتح

  اجراهای برگزیده همایش ملی تئاتر سردار آسمانی در ایستگاه‌های تخصصی بنیاد فرهنگی روایت فتح با استقبال راهپیمایان یوم‌الله ۲۲ بهمن مواجه شد در بخش تجسمی نیز بیش از ۵ هزار سربند به روش چاپ سیلک تولید و توزیع شد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح ایستگاه‌های تخصصی بنیاد فرهنگی روایت فتح در حالی با استقبال راهپیمایان یوم‌الله ۲۲ بهمن مواجه شد که در بخش تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و در هنگام اجرای آثار برگزیده همایش سردار آسمانی مسیر تردد راهپیمایان دقایقی مسدود و در بخش تجسمی نیز بیش از ۵ هزار سربند به روش چاپ سیلک تولید و توزیع شد.
  در حاشیه یوم‌الله ۲۲ بهمن بنیاد فرهنگی روایت فتح با برپایی سه ایستگاه تخصصی با همت انجمن تجسمی، تئاتر و انتشارات روایت فتح با استقبال قابل‌توجه و بی‌سابقه راهپیمایان روبه‌رو شد.
  در این ایستگاه‌ها بیش از ۵ هزار سربند با محتواهای یوم‌الله ۲۲ بهمن و سپهبد حاج قاسم سلیمانی به روش چاپ سیلک تولید و توزیع شد، همچنین استقبال هم‌وطنان از اجراهای برگزیده همایش ملی تئاتر سردار آسمانی که به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در تئاترول به روی صحنه رفت باعث شد دقایقی مسیر تردد مسدود شود.
  سه غرفه تخصصی بنیاد فرهنگی روایت فتح در یوم‌الله ۲۲ بهمن‌ماه در خیابان انقلاب، نبش وصال شیرازی، رو‌به روی سینما سپیده مستقرشده بود.
  مطالب مرتبط

  سردار آزادی در آئین اختتامیه همایش تئاترسردارآسمانی گفت:

شهید سلیمانی خود یک مکتب متعالی بود
  سردار آزادی در آئین اختتامیه همایش تئاترسردارآسمانی گفت:

  شهید سلیمانی خود یک مکتب متعالی بود

  سردارعبدالرضا آزادی معاون فرهنگی اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین در آئین اختتامیه همایش ملی تئاترسردارآسمانی گفت: شخصیت و وجود سردار شهید سلیمانی خود یک مکتب متعالی بود که در همه عرصه ها موجب ثمرات خیر و برکات زیادی شده است.

  |

  نظرات کاربران