در حال بارگذاری ...
ایوب آقاخانی اعلام کرد

مهلت دریافت آثار «چهارفصل تئاتر ایران» تمدید شد

ایوب آقاخانی، اعلام کرد مهلت دریافت متون نهایی فصل سوم و همچنین مهلت دریافت طرح‌های اولیه فصل چهارم «چهارفصل تئاتر ایران» تا شنبه روز ۳ اسفند تمدید شد.

به گزارش ایران تئاتر ایوب آقاخانی، مدیر دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و مؤسس و مسئول پروژه آموزشی چهارفصل تئاتر ایران، اعلام کرد مهلت دریافت متون نهایی فصل سوم از دور نوین این پروژه با نام «خانواده در آینه تئاتر» و همچنین مهلت دریافت طرح‌های اولیه فصل چهارم از دور نوین این پروژه با عنوان «شهدای مقاومت» به درخواست متقاضیان شرکت‌کننده در این پروژه آموزشی و به دلیل تقارن با برگزاری جشنواره‌های محترم تئاتر فجر و فیلم فجر تا شنبه روز 3 اسفند تمدید شد.
علاقه‌مندان مقیم شهرستان‌ها می‌توانند تا تاریخ یادشده طرح‌های اولیه خود را در پاسخ به فراخوان چهارم این پروژه از طریق آدرس الکترونیکی sahnemagazine@yahoo.com به دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری ارسال کنند.
گفتنی است مهلت پیشین پاسخ به این فراخوان 22 بهمن 1398 بود.
مطالب مرتبط

ایوب آقاخانی درباره جشنواره تئاتر مقاومت گفت:

ما نیازمند تولید آثار صادق‌تر و حقیقی‌تری هستیم
ایوب آقاخانی درباره جشنواره تئاتر مقاومت گفت:

ما نیازمند تولید آثار صادق‌تر و حقیقی‌تری هستیم

مدیر بخش نمایشنامه‌نویسی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت درباره برنامه‌های خود برای برگزاری این بخش توضیحاتی ارائه داد و گفت: ما در این عرصه نیازمند تولید آثار صادق‌تر و حقیقی‌تری هستیم که با حفظ اصول و ارزش‌ها و به دور از شعارزدگی بتواند روایت هنری صحیحی از ...

|

برای برگزاری چهارمین دوره جشنواره

دبیر جشنواره نقالی و پرده‌خوانی غدیر معرفی شد
برای برگزاری چهارمین دوره جشنواره

دبیر جشنواره نقالی و پرده‌خوانی غدیر معرفی شد

جشنواره سراسری نقالی و پرده‌خوانی غدیر (نقالان علوی) که چند سالی است هم‌زمان با دهه ولایت و امامت (از عید سعید قربان تا عید غدیر خم) برگزار می‌شود، چهارمین دوره خود را با دبیری مرشد محسن میرزاعلی برگزار می‌کند.

|

نظرات کاربران