در حال بارگذاری ...
 • ایوب آقاخانی اعلام کرد

  مهلت دریافت آثار «چهارفصل تئاتر ایران» تمدید شد

  ایوب آقاخانی، اعلام کرد مهلت دریافت متون نهایی فصل سوم و همچنین مهلت دریافت طرح‌های اولیه فصل چهارم «چهارفصل تئاتر ایران» تا شنبه روز ۳ اسفند تمدید شد.

  به گزارش ایران تئاتر ایوب آقاخانی، مدیر دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و مؤسس و مسئول پروژه آموزشی چهارفصل تئاتر ایران، اعلام کرد مهلت دریافت متون نهایی فصل سوم از دور نوین این پروژه با نام «خانواده در آینه تئاتر» و همچنین مهلت دریافت طرح‌های اولیه فصل چهارم از دور نوین این پروژه با عنوان «شهدای مقاومت» به درخواست متقاضیان شرکت‌کننده در این پروژه آموزشی و به دلیل تقارن با برگزاری جشنواره‌های محترم تئاتر فجر و فیلم فجر تا شنبه روز 3 اسفند تمدید شد.
  علاقه‌مندان مقیم شهرستان‌ها می‌توانند تا تاریخ یادشده طرح‌های اولیه خود را در پاسخ به فراخوان چهارم این پروژه از طریق آدرس الکترونیکی sahnemagazine@yahoo.com به دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری ارسال کنند.
  گفتنی است مهلت پیشین پاسخ به این فراخوان 22 بهمن 1398 بود.
  مطالب مرتبط

  در گفت‌وگو با کوروش زارعی و ایوب آقاخانی

جزئیات دوره جدید «چهارفصل تئاتر ایران» تشریح شد
  در گفت‌وگو با کوروش زارعی و ایوب آقاخانی

  جزئیات دوره جدید «چهارفصل تئاتر ایران» تشریح شد

  کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری به همراه ایوب آقاخانی مدیر دفتر مطالعات و پژوهش این مرکز و سردبیر فصلنامه صحنه به بیان و بررسی جزئیات آغاز دوره جدید چهارفصل تئاتر ایران این بار در حوزه هنری پرداختند.

  |

  به همت حوزه هنری در چهل‌سالگی انقلاب؛

اجرای «روزهای بی‌قوام» هم زمان در 20 استان آغاز شد
  به همت حوزه هنری در چهل‌سالگی انقلاب؛

  اجرای «روزهای بی‌قوام» هم زمان در 20 استان آغاز شد

  نمایش «روزهای بی‌قوام» نوشته ایوب آقاخانی این روزها از سوی هنرمندان تئاتر واحدهای نمایشی مراکز استانی حوزه هنری کشور به مناسبت آغاز دهه فجرِ چهلمین سال پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی ایران همزمان در ۲۰ استان کشور روی صحنه رفته است.

  |

  نظرات کاربران