در حال بارگذاری ...
با کارگردانی هادی حوری

نمایش «تااون» در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود

«تااون» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

به گزارش ایران تئاتر «تااون» عنوان تازه‌ترین نمایش از گروه آدمک به کارگردانی هادی حوری است که از اول اسفندماه سال جاری هر شب ساعت 21:30 در تماشاخانه دیوارچهارم به صحنه می‌رود.
هادی حوری پیش از این نمایش‌های «ماشینری»، «نقد حال»، «فانوس‌های تاریک»،«سیه نامه باستان»، «کنسرت قورباغه‌ها» را به صحنه برده و همزمان با نمایش «تااون» نمایشنامه «ترسا» به قلم حوری به کارگردانی علی امینی‌پور در کالیفرنیا روی صحنه می‌رود.
در خلاصه نمایش آمده است: نمایش «تااون» از تاثیر کتاب و خرد بر جامعه پیرامونی می‌گوید. از اینکه آگاهی پاک، چگونه می‌تواند بر دیگران تاثیر بگذارد و زندگی آنها را تغییر دهد. از اینکه کتاب چگونه می‌تواند نور امید را حتی در مغاک آلوده و تاریک موش‌ها نیز بتاباند و روشن کند.
نمایش «تااون» از امید می‌‌گوید. امید به ماندن و ایجاد تغییر. امید به ماندن و انتظار زایش بینایی. امید به چشم‌هایی که می‌بینند و دل‌هایی که شهامت پذیرفتن تغییر و آگاهی را دارند. نمایش تا اون از تابیدن نور دانش و خرد در تاریکی می‌گوید.
بازیگران «تااون» عبارتند از: هژیر سام احمدی، شیما پروهان، شیوا ترابی، سعید جاودان، علی رجایی، بهروز سروعلیشاهی، محمدمهدی کیان، عیسی محمدی ، علیرضا موسوی، آیلار نوشهری، نساء یوسفی، ریحانه ادراکی، میثم پاکدامن، فاطمه حاجی‌حسنی، دیاکو حسامی، هلیا حمیدی، مریم شایسته، نگار شهبازی، مجید صدخسروی و مهدی مرتضوی
مدیرگروه وطراح صحنه و لباس: هلیا میرهادی؛ مدیر اجرایی: علی روانبد؛ دستیار کارگردان: مهلا قدوسی، گریم و ساخت ماسک: زهره صمغ‌آبادی؛ عکاس: احسان زارع، پریسا کامیاب؛ ساخت تیز: علی روانبد، احسان زارع و مدیر روابط عمومی و تبلیغات: محمد لهاک
«تااون» از اول اسفند 1398 ساعت 21:30 در تماشاخانه دیوار  چهارم واقع در میدان فلسطین ، خیابان طالقانی غربی ، بین خیابان سرپرست و فریمان ، پلاک 544 به روی صحنه‌ می‌رود. درگاه تهیه بلیت این نمایش به زودی در تیوال قابل دسترس خواهد بود.

 
مطالب مرتبط

در یادداشت هادی حوری عنوان شد:

رِوِرانسی تلخ و دردناک در برابر شما
در یادداشت هادی حوری عنوان شد:

رِوِرانسی تلخ و دردناک در برابر شما

هادی حوری کارگردان نمایش «تااون» با توجه به اعلام تعطیلی نمایش‌های روی صحنه تا پایان هفته یادداشتی را منتشر کرد. او نوشت: گروه نمایش آدمک رِوِرانسی تلخ و دردناک را در برابر شما به تعظیم، کمر خم می‌کند.

|

گزارشی از آخرین تمرین جدیدترین نمایش هادی حوری :

«تااون» جهان حیوانات و جهان تمثیل‌هاست
گزارشی از آخرین تمرین جدیدترین نمایش هادی حوری :

«تااون» جهان حیوانات و جهان تمثیل‌هاست

ایران تئاتر- احمد محمداسماعیلی: نمایش «تااون» محصول گروه تئاتری آدمک اثر کارگردان باسابقه تئاتر؛ هادی حوری روزهای آخر تمرینش را سپری می‌کند و با هماهنگی کارگردان برای تهیه گزارش به تماشاخانه دیوار چهارم می‌روم. همیشه تهیه گزارش پشت‌صحنه از اجراها جذابیت خاص خودش را دارد و ...

|

با نویسندگی هادی حوری به آنتن می‌رود

«قندون» برنامه‌ای تلویزیونی اما همچنان وفادار به تئاتر
با نویسندگی هادی حوری به آنتن می‌رود

«قندون» برنامه‌ای تلویزیونی اما همچنان وفادار به تئاتر

هادی حوری، نویسنده و کارگردان تئاتر دوران قرنطینه را با نویسندگی و ساخت برنامه‌هایی در رادیو فرهنگ و شبکه تلویزیونی نسیم سپری می‌کند. تازه ترین کار او با نام «قندون»، برنامه ای طنز و روایت محور است.این برنامه اگرچه رویکردی تصویری دارد اما همچنان وفادار به تئاتر و پیشینه ...

|

نظرات کاربران (1)