در حال بارگذاری ...
با میزبانی عمارت نوفل‌لوشاتو، تماشاخانه ماه، تالار مشاهیر و تماشاخانه ایرانشهر

جزئیات سالن‌ها و برنامه‌های جشنواره اکبر رادی منتشر شد

عمارت نوفل‌لوشاتو، تماشاخانه ماه حوزه هنری، تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه ایرانشهر به‌عنوان سالن‌های میزبان دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی تعیین شدند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از امور ارتباطات رسانه‌ای دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، بر اساس هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده برنامه‌های دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی به شرح زیر برگزار می‌شود:
برنامه‌های رادیو رادی در تماشاخانه ماه حوزه هنری همه‌روزه ساعت 15:30
اجراهای صحنه‌ای (مونولوگ) در عمارت نوفل‌لوشاتو همه‌روزه ساعت 17 و 17:30
سمینار و مقالات رادی شناسی در تالار مشاهیر تئاتر مجموعه تئاتر شهر چهارشنبه از ساعت 10:30 تا 14
آیین پایانی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در تالار استاد ناظر زاده مجموعه ایرانشهر ساعت 18
دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در بخش‌های: مسابقه نمایشنامه‌نویسی، مسابقه مقالات رادی شناسی، مسابقه رادیو رادی و بخش غیررقابتی صحنه‌ای برگزار می‌شود.
این جشنواره با دبیری بهزاد صدیقی و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی و مشارکت شورای اسلامی شهر تهران و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و با حمایت فرهنگسرای سرو، مجموعه‌ تئاتر شهر، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش)، عمارت نوفل‌لوشاتو و شرکت تبلیغاتی جارچی در تهران برگزار می‌شود.

 

 
مطالب مرتبط

دبیر جشنواره تئاتر دانشگاهی

متون برگزیده پنج دوره بخش نمایشنامه نویسی رادی چاپ می‌شود
دبیر جشنواره تئاتر دانشگاهی

متون برگزیده پنج دوره بخش نمایشنامه نویسی رادی چاپ می‌شود

سید مجتبی جدی دبیر جشنواره تئاتر دانشگاهی از اتفاقات خوب در بخش نمایشنامه‌نویسی خبر داد و گفت : امسال متون برگزیده پنج دوره گذشته بخش نمایشنامه نویسی( جایزه استاد اکبر رادی) را چاپ می‌کنیم.

|

خاطره بازی با تئاتر - 2

آن شر با شکوه
خاطره بازی با تئاتر - 2

آن شر با شکوه

«خاطره بازی با تئاتر‌»؛ همانطور که از عنوانش می‌توان فهمید ترکیبی‌ست از حرف‌ها و نوشته‌هایی از هنرمندان قدیمی و جدید تئاتر که به هزار دلیل باید آنها را خواند و شنید. نقبی‌ست به لحظات و خاطراتی که روی هم رفته و به مرور زمان شده تاریخ تئاتر ایران. چند سطری‌ست بابِ طبعِ ...

|

خاطره‌بازی در تئاتر

آن شر با شکوه
خاطره‌بازی در تئاتر

آن شر با شکوه

حسین سینجلی- ایران تئاتر: قسمتی از نامه اکبر رادی به مدیر انتشارات «ادب و هنر امروز ایران» درباره مشکلات انتشار نمایش‌نامه‌های ایرانی در برابر متون خارجی در دهه 40 شمسی با عنوان «آن شر باشکوه».

|

نظرات کاربران