در حال بارگذاری ...
به دلیل برگزاری انتخابات مجلس یازدهم

نمایش «کلوچه دارچینی» جمعه 2 اسفند اجرا نمی‌شود

نمایش «کلوچه دارچینی» به کارگردانی مریم کاظمی روز جمعه ۲ اسفندماه به دلیل انتخابات مجلس یازدهم و ازآنجاکه ساختمان کانون پرورش فکری یکی از حوزه‌های اخذ رأی در این روز خواهد بود اجرا نمی‌شود.

به گزارش ایران تئاتر سالن سینماتئاتر کانون در خیابان خالد اسلامبولی به عنوان یکی از حوزه‌های اخذ رأی انتخابات مجلس شورای اسلامی فعال خواهد بود و از این رو نمایش کلوچه دارچینی در روز جمعه 2 اسفند روی صحنه نمی رود.
با هماهنگی انجام شده توسط مدیریت این سالن وگروه تئاتر مستقل برای این نمایش یک اجرای ویژه در روز جمعه 9 اسفند ساعت 16 در نظر گرفه شده است تا مخاطبانی که برای دیدن این نمایش در روز 2 اسفند بلیت تهیه کرده بودند بتوانند به تماشای نمایش کلوچه دارچینی بنشینند.
این نمایش با طراحی، کارگردانی و اشعار مریم کاظمی ساعت 19 هر روز غیر از شنبه ها در سالن سینماتئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (خیابان وزرا) روی صحنه است و روز شنبه 10 اسفندماه نیز اجرای ویژه هنرمندان خواهد داشت.
در این نمایش سیدجواد زیتونی، مریم کاظمی، هومن رهنمون، پریسا فلاح‌زاده، حسام کلانتری، مهراد زمانی، نازنین صفا، عرفان میدانلو، هایده حسین‌زاده، فاطمه خدابنده‌لو، سمیه بیگی، شادی کارآیین، زهرا روشن‌ضمیر، نرگس صفامنش، فربد تجویدی و مهدی رمضان‌زاده ایفای نقش می کنند.
بلیط‌های این اجرا از طریق سایت تیوال پیش فروش می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند از طریق صفحه‌های اینستاگرام گروه با عنوان freewilltheatre و اینستاگرام آموزشگاه با عنوان freewilltheatre4487 واینستاگرام نمایشKoloche_darchini اخبار و رویدادهای گروه تئاتر مستقل را دنبال کنند. شماره تلفن‌های گروه تئاتر مستقل 09190776098 و 08357408597- تلفن رزرو اجرا 09194346356 دیگر راه‌های ارتباطی مخاطبان و خانواده‌ها با گروه تئاتر مستقل هستند.
مطالب مرتبط

با اولین فیلم تئاتر طرح «نمایش‌نما»

«تو مثل طوطی» روی سایت کانون به نمایش درآمد
با اولین فیلم تئاتر طرح «نمایش‌نما»

«تو مثل طوطی» روی سایت کانون به نمایش درآمد

فیلم تئاتر «تو مثل طوطی» به کارگردانی امیرحسین انصافی و آرین ناصری‌مهر نخستین اثری بود که در قالب طرح «نمایش‌نما» بر روی سایت مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نمایش گذاشته شد.

|

نظرات کاربران