در حال بارگذاری ...
با اعلام هیئت داوران سه بخش جشنواره؛

برگزیدگان دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان معرفی شدند

دومین جشنواره استانی تئاتر شهر آبادان با حضور جمعی از اهالی هنر تئاتر، مسئولین فرهنگی منطقه آزاد اروند و گروه های نمایشی با اعلام برگزیدگان در سینما مهر آبادان به کار خود پایان داد.

به گزارش تئاتر خوزستان، دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان روز دوشنبه 28 بهمن ماه 1398 در حالی در سینما مهر آبادان به پایان رسید که طی این مدت علاوه بر اجرای 24 گروه نمایشی در سه بخش، 4 کارگاه آموزشی، 3 جلسه نقد و بررسی و مراسم تقدیر از اکبر سلمانی زمانی پیشکسوت فرهنگ و هنر آبادان نیز برگزار شد.

این جشنواره که در سه بخش تئاتر مینی مال، تئاتر صحنه ای و نمایش های خیابانی به یاد زنده نام استاد علی غلامی برگزار گردید، با قرائت بیانیه ی هیئت داوران بخش های مختلف و اعلام نتایج برگزیدگان به کار خود پایان داد.

مهدی پرویش دبیر دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان در آئین اختتامیه و در جمع هنرمندان ضمن خرسندی از برگزاری دومین دوره از این جشنوراه در بخشی از سخنانش گفت: من یک بازیگرم؛ من یک تئاتری ام و افتخار می کنم به این. شما هنرمندان آبرو و عزت تئاتر هستید. هرکجا بگویم یک تئاتری هستم ابتدا اسم بزرگان من می آید؛ استاد علی غلامی، یوسف جوکار، بهمن عیوق، محسن حاتمی نژاد عزیزان جان مرادقربانی، اکبر سلمانی زمانی و دیگر عزیزان عبدالرضا سواعدی، بهزاد وزیری، عبدالرضا ثامری و... همه شما عزت و آبروی هنرمندانی هستید که در این شهر  با دل و جان کار می کنند.

پرویش برگزاری این جشنواره با دست خالی را کاری بزرگ دانست و افزود: با قدرت خودمان و با هیچ، کاری کردیم که این جشنواره توانست خودش را پابرجا نگه دارد. تنها عاملی که توانست این جشنواره را برپا کند؛ همدلی و قدرت شما بود.

در ادامه این مراسم بیانیه هیئت داوران بخش تئاتر مینی مال توسط ساسان شکوریان نماینده هیئت داوران قرائت شد و آراء این بخش توسط کامران مالکیان دیگر نماینده هیئت داوران جشنواره اعلام گردید:

بیانیه هیئت داوران بخش تئاتر مینی مال دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان

هیئت داوران بخش تئاتر مینی مال دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان توجه شرکت کنندگان، متولیان و مدیران محترم را به این نکات جلب می نماید:

1- نمایش کوتاه حاصل دغدغه های انسان معاصر است و در عصر سرعت، ارتباطات و دنیای مجازی، موفق ترین هنرمندان کسانی هستند که بتوانند در کم ترین زمان و با بهترین شیوه منظور خود را از رهگذر کلام و تصویر به بیننده منتقل کنند و در این نقطه است که شکل دیگری از تولید و اجرای تئاتر موسوم به تئاتر مینی مال آغاز و با قدرت به حیات خود ادامه می دهد.

2- تئاتر همچون سایر هنرها، در هر اجتماعی یک ضرورت است و شأن هنرمندان تئاتر همواره و در تمام رخدادهای مربوط به آن، الزاما باید حفظ شود.

هیأت داوران بخش مینی مال دومین جشنواره نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان، ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی و ارزشمند دبیر محترم و ستاد برگزاری جشنواره در این وضعیت نامطلوب اقتصادی، اظهار امیدواری می کند همه ی ما خواهان عبور از وضعیت موجود و تلاش برای رسیدن به وضع مطلوب و در شأن تئاتر خوزستان و هنرمندان تئاتر آبادان باشیم.

3- در این جشنواره رده های سنی و تجربی متنوعی وجود دارد. هیأت داوران تمام گروه های شرکت کننده را دعوت می کند به تعامل، دیالوگ و گفت و گو با هم صنفان خود و استفاده حداکثری از اساتید و پیشکسوتان حاضر در جشنواره.

4- تلاش گروه های جوان نمایشی در بخش مینی مال جشنواره بسیار ستودنی و شایسته است و این گروه ها توانستند با ایجاز در طراحی، خلاقیت در بازیگری و نوآوری در کارگردانی لحظات نابی را در کم ترین زمان ممکن بر روی صحنه خلق نمایند و این آغاز راهی بزرگ برای پرورش هنرمندان خلاق و متفکر بر صحنه تئاتر خوزستان خواهد بود.

5- در پایان هیأت داوران برای امروز و همیشه توجه به تمرین های سخت و طولانی، توجه به مطالعه روشمند و مستمر، توجه جدی به مقوله مهم آموزش و کسب مهارت های لازم و تکنیک به روز و توجه ویژه به اندیشه و خلاقیت را به همه شرکت کنندگان سفارش می کند.

هیئت داوران : کامران مالکیان، قاسم علی صیادی و ساسان شکوریان

آرای هیئت داوران بخش تئاتر مینی مال دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان

بازیگری زن:

رتبه سوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به نازنین طاهری برای بازی در نمایش «مغازه شایا» از شهرستان خرمشهر و زهرا بوشهری برای بازی در نمایش «مغازه شایا» از شهرستان آبادان اهداء شد.

رتبه دوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهاره جلیلیان برای بازی در نمایش «در داروخانه» از شهرستان خرمشهر تعلق گرفت.

رتبه اول:

دیپلم افتخار و جایزه نقدی به حدیث سعدی برای بازی در نمایش «آگهی ازدواج» از شهرستان آبادان اهداء شد.

 

بازیگری مرد:

تقدیر:

هیئت داوران با اهدای لوح تقدیر از محمد عریان پور بازیگر نمایش «آگهی ازدواج» از شهرستان آبادان تقدیر به عمل آورد.

رتبه سوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به محسن کنهی برای بازی در نمایش «در داروخانه» از شهرستان خرمشهر اهداء شد.

رتبه دوم:

 لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به سهراب نباتی برای بازی در نمایش «در ایستگاه راه آهن» از شهرستان آبادان و سینا دریا برای بازی در نمایش «نامه عاشقانه» از شهرستان آبادان اهداء شد.

رتبه اول:

دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مجید وفایی بازیگر نمایش «در ایستگاه راه آهن» از شهرستان آبادان اهداء شد.

 

کارگردانی:

رتبه سوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به شیرین سرلک کارگردان نمایش «در داروخانه» از شهرستان خرمشهر اهداء شد.

رتبه دوم:

 لوح تقدیر و جایزه نقدی به حدیث سعدی کارگردان نمایش «آگهی ازدواج» از شهرستان آبادان تعلق گرفت.

رتبه اول:

دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مجید وفایی کارگردان نمایش «در ایستگاه راه آهن» از شهرستان آبادان اهداء شد.

 

نمایشنامه نویسی:

هیأت داوران با اهداء لوح تقدیر از امین خالدی نویسنده طرح نمایشی «نامه عاشقانه» از شهرستان آبادان تقدیر به عمل آورد.

 

نمایش برگزیده:

نمایش «در ایستگاه راه آهن» از شهرستان آبادان به عنوان اثر برگزیده بخش مینی مال دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان معرفی گردید.

هیئت داوران: کامران مالکیان، قاسم علی صیادی و ساسان شکوریان

 

در ادامه این مراسم بیانیه هیئت داوران بخش تئاتر خیابانی توسط طیبه نیک آزاد نماینده هیئت داوران بخش تئاتر خیابانی قرائت شد و آراء بخش تئاتر خیابانی دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان توسط مسعود زبیدی دیگر نماینده هیئت داوران اعلام شد.

بیانیه هیئت داوران بخش تئاتر خیابانی دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان

با احترام به برگزار کنندگان و با تشکر از حضور پرشور شرکت کنندگان در این جشنواره، هیئت داوران بیانیه خود را به شرح ذیل اعلام می دارد:

به نام آفریدگار هنر

نمایش خیابانی از قدیمی ترین گونه های هنرهای نمایشی است اما هنوز آن گونه که باید برای گروه های اجرایی شناخته شده نیست. آنچه که از اجراها تصور می شود این است که بعضی هنرمندان تئاتر خیابانی را کاری ساده و بی زحمت می پندارند که هر علاقه مندی از عهده انجامش برمی آید؛ در حالی که کاری است دشوار و که نیاز به شناخت کامل عناصر ارتباطی، قدرت در بداهه گویی خلق لحظات ناب نمایشی، آشنایی با فرهنگ مردم کوچه و بازار و تحقیق در این زمینه را دارد.

آنچه که بر دوش هنرمند تئاتر خیابانی است کوله ای پر از ابزار و آلات بازیگری نیست؛ تعهدی است که با خود در خیابان ها به دوش می کشد. وظیفه او بیان دردها و مشکلات روز مردم و جامعه است. او می تواند صدای یک ملت باشد. تئاتر خیابانی خود به سوی مردم می رود. رهگذران و عابران کلافه ای که خسته از روزمرگی به خانه برمی گردند را دقایقی سرگرم می کند، می خنداند، گفت و گو می کند، آنها را به تفکر و تعمق وا می دارد و با حالتی بهتر به خانه می فرستد.

خیابان سقف ندارد پس بازیگر می تواند هر چقدر می خواهد صدایش را بالا ببرد و فریاد بزند آنقدر که حرفش به گوش تمام جهان برسد. هنرمند تئاتر خیابانی باید بداند در کدام دوران و میان کدام آدم ها قرار است کلام خود و هنرش را پیاده کند. او با پای پیاده می تواند راه بلندی را طی کند. بایدها و نبایدهای زندگی بشر را بداند و برای اصلاح رفتارهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جامعه اش بکوشد. حق و معنویت از دست رفته بشر را فریاد بزند و باطل را محکوم کند. کار او فقط طرح سوال نیست بلکه در بعضی موارد خود پاسخگو و پیشنهاد دهنده است و همه اینها مستلزم این است که هنرمند در وهله اول بداند تئاتر خیابانی چیست و چگونه باید باشد و برای ارتقاء هنرش به میان مردم برود، مطالعه کند، مطالبه کند و دل بسوزاند.

هیئت داوران حمیدرضا قطبی، مسعود زبیدی و طیبه نیک آزاد

 

آرای هیئت داوران بخش تئاتر خیابانی دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان

طراحی بروشور:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به حسام میاحی طراح بروشور نمایش خیابانی «در ازدهام ذهن هایمان گم اش کردیم» از شهرستان آبادان اهداء شد.

 

طراحی لباس:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به شکیبا بویری طراح لباس نمایش خیابانی «ماهک» از شهرستان امیدیه تعلق گرفت.

 

موسیقی:

هیأت داوران با اهدای لوح و جایزه نقدی از گروه موسیقی شکنا در نمایش خیابانی «موج دریا» از شهرستان بندرماهشهر تقدیر به عمل آورد.

 

بازیگری مرد:

تقدیر:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهروز صانعی بازیگر پیشکسوت نمایش خیابانی «ماهک» به دلیل قرار گرفتن در کنار جوانان از شهرستان امیدیه اهداء شد.

رتبه سوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به مصطفی تمیمی پور بازیگر نمایش «فرزند جنایت» از شهرستان آغاجاری تعلق گرفت.

رتبه دوم:

 لوح تقدیر و جایزه نقدی به سجاد طرفی نژاد بازیگر نمایش «ممد گمنام» از شهرستان آبادان اهدا گردید.

رتبه اول:

دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فرخ روز فرهنگیان، جاوید یزدان دوست، مهدی خضیرچی و میلاد فرج مند گروه بازیگران نمایش «درگوشی» از شهرستان آبادان اهدا گردید.

 

بازیگری خردسال:

هیأت داوران لوح تقدیر و جایزه نقدی خود را به یگانه کشاورزی بازیگر خردسال نمایش «فرزند جنایت» از شهرستان آغاجاری اهدا نمود.

 

کارگردانی:

رتبه سوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهاره پورافشار کارگردان نمایش خیابانی «فرزند جنایت» از شهرستان آغاجاری تعلق گرفت.

رتبه دوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به غزل بویری کارگردان نمایش خیابانی «ماهک» از شهرستان امیدیه اهداء شد.

رتبه اول:

دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به سجاد طرفی نژاد کارگردان نمایش خیابانی «ممد گمنام» از شهرستان آبادان اهداء شد.

 

طرح و ایده:

رتبه سوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به محمد جوهری نویسنده طرح نمایش خیابانی «موج دریا» از شهرستان بندرماهشهر تعلق گرفت.

رتبه دوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهنام کاوه گویی نویسنده طرح نمایش خیابانی «ممد گمنام» از شهرستان آبادان اهداء شد.

رتبه اول:

دیپلم افتخار و جایزه نقدی به نویسنده احسان نیکبخت نویسنده طرح نمایش خیابانی «آن ها» از شهرستان باغملک اهداء شد.

هیأت داوران حمیدرضاقطبی، مسعود زبیدی و طیبه نیک آزاد

 

در بخش پایانی آئین اختتامیه بیانیه هیئت داوران بخش تئاتر صحنه ای توسط ندا اعتمادی کیا نماینده هیئت داوران قرائت شد و آراء این بخش توسط علی حیدری دیگر نماینده هیئت داوران بخش تئاتر صحنه ای اعلام گردید.

بیانه هیئت داوران بخش تئاتر صحنه ای دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان

به نام خالق هنر

نخست: بی شک تئاتر آبادان همیشه مدیون بزرگان و هنرمندان پیشکسوت خود در این عرصه است. هیات داوران بخش صحنه ای این جشنواره بسیار خرسند هستند که در جشنواره ای قبول مسئولیت کردند که مزین به نام یکی از بزرگان عرصه نمایش آبادان یعنی مرحوم استاد علی غلامی بود. بی شک فقدان ایشان تا همیشه بر هنر این شهر نمایان خواهد ماند. امید که رهرو راه ایشان باشیم و با هنرمندان پیشکسوت کمی مهربان تر. هیات داوران ضمن آرزوی سلامتی برای هنرمندان پیشکسوت تئاتر شهر آبادان، مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات جناب اکبر سلمانی زمانی در طول سالها مدیریت فرهنگی این شهر، اعلام می دارد.

دوم: 

هیات داوران دومین جشنواره نمایش های کوتاه تئاتر شهر، با ابراز خرسندی از حضور پرشور تماشاگران و هنرمندان در این جشنواره تاسف خود را از عدم وجود پلاتوی مجهز تئاتر در این مجموعه اعلام میدارد و امیدوار است هرچه زودتر پلاتویی مجهز برای این امر والای فرهنگی ساخته شود و این جز با همت و درک اهمیت تئاتر توسط مسئولان کلان،امکان پذیر نمی باشد.

سوم:

هیئت داوران با تحسین گروههای شرکت کننده جوان و پیشکسوت که در کنار هم به رقابت سالم و بدور از حاشیه در ایام جشنواره پرداختند متذکر می شود که عدم مطالعه علمی در زمینه تئاتر از مشخصه های بارز این جشنواره بود. لذا در عصر تکنولوژی و با در دسترس بودن کتب و فیلمهای تئاتر همواره گروهها باید خود را ملزم به دیدن و خواندن نمایند. این بدان معنا نیست که از روی دست دیگران به خلق آثار بپردازند. قطعا اولین و بزرگترین لذت در هنر نمایش، لذت خلق اثر هنری ست که توصیه می شود با نقد و تحلیل دریچه های جدید به روی آثارشان باز کنند. نه اینکه با کپی کردن این لذت ذایل کنند.

چهارم:

متاسفانه فقدان نمایشنامه نویسان توانمند و تربیت نسل نو در این جشنواره در بخش صحنه ایی کاملا مشهود میباشد لذا هیئت داوران پیشنهاد مینماید که تئاتر شهر آبادان برای برون رفت از این ورطه کلاسهای نمایشنامه نویسی و تحلیل نمایشنامه را با حضور اساتید فن چه اساتید شهر آبادان و چه اساتید بزرگ کشور برگزار نماید.  این خطه پر از قصه ها و ناگفته هاست از سنت تا مدرنیته، از مدرنیته تا سینما رکس.از جنگ تا بازسازی و قصه ها و باورهای مردم این سرزمین 

و اما سخن آخر

با تازه نفسان و نوظهوران عرصه نمایش،هنر جویان تئاتر برای رسیدن به درک این هنر ناب باید تلاش و کوشش مضاعف داشته باشند و از شکستها نهراسند و از پیروزیها مغرور نشوند. عمر گران باید صرف تمرین و ممارست و عشق ورزیدن به هنر شریف نمایش شود،  تا محرم اسرار شوید.

با آرزوی موفقیت روز افزون

هیئت داوران شبنم زیرک قشقایی، علی حیدری و ندا اعتمادی کیا

 

آرای هیئت داوران بخش تئاتر صحنه ای دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان

طراحی بروشور:

تقدیر:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به حسام میاحی طراح بروشور نمایش «زیرزمین» از شهرستان آبادان اهداء شد.

برگزیده:

دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فربد ندایی فر طراح بروشور نمایش «کافه پولشری» از شهرستان آبادان اهداء شد.

 

طراحی نور:

تقدیر:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به محمد عریان پور طراح نور نمایش «کافه پولشری» از شهرستان آبادان تعلق گرفت.

برگزیده:

دیپلم افتخار و جایزه نقدی به شاهرخ طهرونی طراح نور نمایش «من هم یک مده آ هستم» از شهرستان دزفول اهداء شد.

 

طراحی لباس:

تقدیر:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به ابتسام سگر طراح لباس نمایش «عشق و آوار» از شهرستان آبادان تعلق گرفت.

برگزیده:

دیپلم افتخار و جایزه نقدی به طراح لباس نمایش «کافه پولشری» از شهرستان آبادان اهداء شد.

 

موسیقی:

دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به میلاد بهداروندی آهنگساز موسیقی نمایش «گندم» از شهرستان شوشتر اهداء شد.

 

گریم:

هیأت داوران هیچ یک از گروه های شرکت کننده را برگزیده در این بخش نمی داند.

 

طراحی صحنه:

تقدیر:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به امید بشیر ذرتی طراح صحنه نمایش «من هم یک مده آ هستم» از شهرستان دزفول تعلق گرفت.

برگزیده:

 تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به رضا موری طراح صحنه نمایش «گندم» از شهرستان شوشتر اهداء شد.

 

بازیگری خردسال

لوح تقدیر و جایزه نقدی به یاسمین فاضلی بازیگر نمایش «عشق و آوار» از شهرستان آبادان اهداء شد.

 

بازیگری زن:

رتبه سوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به سمیه ابوالفتحی بازیگر نمایش «گندم» از شهرستان شوشتر تعلق گرفت.

رتبه دوم:

 لوح تقدیر و جایزه نقدی به نجلا کنعانی بازیگر نمایش «کافه پولشری» از شهرستان آبادان اهداء شد.

رتبه اول:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به سوسن بشیرذرتی بازیگر نمایش «من هم یک مده آ هستم» از شهرستان دزفول اهداء شد.

 

بازیگری مرد:

با تشکر از هنرمند و بازیگر پیشکسوت تئاتر خوزستان آقای محمد گله ملکی آرای خود را در بخش بازیگری مرد به شرح ذیل اعلام می نماید:

رتبه سوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به سیدفخرالدین موسوی بازیگر نمایش «خیر نبینی سعیده» از شهرستان رامهرمز تعلق گرفت.

رتبه دوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به جاوید یزدان دوست بازیگر نمایش «سه جلسه تراپی» از شهرستان آبادان اهداء شد.

رتبه اول:

تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به کریم حمدی بازیگر نمایش «گندم» از شهرستان شوشتر اهداء شد.

 

کارگردانی:

تقدیر:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به سوسن بشیرذرتی کارگردان نمایش «من هم یک مده آ هستم» از شهرستان دزفول تعلق گرفت.

رتبه سوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به فربد ندایی فر کارگردان نمایش «کافه پولشری» از شهرستان آبادان اهداء شد.

رتبه دوم:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به خلیل ضرغام پور کارگردان نمایش «گندم» از شهرستان شوشتر اهداء شد.

رتبه اول:

هیأت داوران در این بخش هیچ یک از کارگردانان شرکت کننده را حائز رتبه اول ندانست.

 

نویسندگی:

با تشکر از مرتضی شاکرم نویسنده نمایش «گندم» هیچ یک از گروه ها را حائز رتبه نمی داند.

هیأت داوران: ندا اعتمادی کیا، شبنم زیرک قشقایی و علی حیدری

 

دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان به دبیری مهدی پرویش از 23 الی 28 بهمن ماه 1398 در مجموعه تئاتر شهر آبادان برگزار شد.
مطالب مرتبط

گفت و گو ی ایران تئاتر با سرپرست یک گروه استانی در آستانه روز ملی هنرهای نمایشی

گروه تئاتر ماتریوشکای امیدیه ؛ فعال و پرافتخار
گفت و گو ی ایران تئاتر با سرپرست یک گروه استانی در آستانه روز ملی هنرهای نمایشی

گروه تئاتر ماتریوشکای امیدیه ؛ فعال و پرافتخار

ایران تئاتر - ساسان شکوریان : غزل بویری کارگردان، موسس و سرپرست گروه تئاتر ماتریوشکا در شهرستان امیدیه از استان خوزستان است که چند سالی است در تئاتر شهرستان امیدیه به عنوان بازیگر و کارگردان فعالیت می کند و در طی یکسال اخیر در جشنواره های مختلف تئاتر در استان خوزستان و کشور ...

|

اکبر سلمانی زمانی پیشکسوت تئاتر در حاشیه دومین جشنواره‌نمایش‌های کوتاه تئاتر شهر آبادان:

در میان آتش و خمپاره این هنر تئاتر بود که به ما امید می‌داد
اکبر سلمانی زمانی پیشکسوت تئاتر در حاشیه دومین جشنواره‌نمایش‌های کوتاه تئاتر شهر آبادان:

در میان آتش و خمپاره این هنر تئاتر بود که به ما امید می‌داد

دومین جشنواره استانی نمایش های کوتاه تئاتر شهر آبادان در حال برگزاری است و در این جشنواره از اکبر سلمانی زمانی پیشکسوت هنر آبادان تجلیل خواهد شد.

|

تئاتر فعال شهرهای خوزستان در سالی که گذشت

8 اجرا و 11 حضور جشنواره ای در شهر امیدیه
تئاتر فعال شهرهای خوزستان در سالی که گذشت

8 اجرا و 11 حضور جشنواره ای در شهر امیدیه

هنرمندان تئاتر خوزستان همواره و در سخت ترین شرایط به فعالیت های نمایشی خود ادامه داده و هیچ گاه فعالیت های خود را متوقف نکرده اند. از روزهای آغازین سال 1398 که وقوع سیل استان خوزستان را در بر گرفت تا روزهای پایانی سال و شرایط سخت مبارزه با بیماری کرونا و تعطیلی تمامی فعالیت های ...

|

نظرات کاربران