در حال بارگذاری ...
با کارگردانی حسین مسافرآستانه

نمایش «برگشتن» در تماشاخانه سرو به صحنه می‌رود

حسین مسافرآستانه بازیگر، کارگردان و مدیر شناخته‌شده تئاتر کشور نمایش «برگشتن» اثر خیرالله تقیانی پور را در حوزه تئاتر مقاومت به صحنه می‌برد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس حسین مسافرآستانه  نمایش برگشتن را در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس برای دومین بار اجرا خواهد کرد.
این نمایش با مضمون دفاع مقدس در ژانر اجتماعی از روز سه‌شنبه 6 اسفندماه به مدت 20 شب از ساعت 19 پذیرای عموم علاقمندان خواهد بود.
فرید قبادی، شیرین بینا، مجید رحمتی، علی غابشی، فاطمه رادمنش، ابتسام بغلانی، ماهان عابدی، طا‌ها عابدی و پونه شاملو بازیگران این نمایش هستند. این نمایش پیش‌ازاین در تالار چهارسو مجموعه تئاترشهر به روی صحنه رفته بود.
همچنین جواد نوری به‌عنوان تهیه‌کننده، منوچهر شجاع به‌عنوان طراح صحنه، پریدخت عابدین‌نژاد به‌عنوان طراح لباس، رضا خضرایی به‌عنوان طراح نور، سعید شکرنیا به‌عنوان طراح پوستر و بروشور و سمیه میری به‌عنوان عکاس در برگشتن حضور دارند.
تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به‌عنوان مرکز تخصصی نمایش‌های ارزشی با مضامین انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت، با ظرفیت ۱۵۰ نفر در خیابان آیت الله طالقانی، نرسیده به تقاطع خیابان شهید مفتح، جنب ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد.
مطالب مرتبط

گفت وگو با حسین مسافر آستانه به بهانه اجرای نمایشش در شرایط کرونایی

ترکیب بازیگران نمایش برگشتن دستخوش تغییر شد
پیش بینی  فاصله گذاری اجتماعی برای تماشاگران و گروه نمایش
گفت وگو با حسین مسافر آستانه به بهانه اجرای نمایشش در شرایط کرونایی

ترکیب بازیگران نمایش برگشتن دستخوش تغییر شد
پیش بینی فاصله گذاری اجتماعی برای تماشاگران و گروه نمایش

ایران تئاتر:مسافرآستانه گفت:با قطعی شدن اجرا چند هفته‌ای است تمرینات " برگشتن " دوباره آغازشده است و تغییراتی در ترکیب گروه بازیگران به واسطه حضور برخی از بازیگران در سایر کارها در شرایط کرونایی به وجود آمد و الهه حسینی، پروا آقاجانی و جواد فولادی به تیم بازیگری اضافه شدند.

|

حسین مسافرآستانه:

اولویت نمایش‌های ایرانشهر با گروه‌های بلاتکلیف اسفند 98 است
حسین مسافرآستانه:

اولویت نمایش‌های ایرانشهر با گروه‌های بلاتکلیف اسفند 98 است

حسین مسافرآستانه مدیر شورای سیاست‌گذاری تماشاخانه ایرانشهر از بلاتکلیفی جدول اجراهای سال جدید در این تماشاخانه خبر داد و گفت: اولویت اجرا در ابتدای سال جدید با گروه‌های نمایشی لغو اجرا در اسفند 98 در صورت امکان اجرا برای آن‌ها است.

|

تولید و توزیع بیش از 2 هزار ماسک در تماشاخانه سرو

تولید و توزیع بیش از 2 هزار ماسک در تماشاخانه سرو

پیرو فعالیت گسترده عده‌ای از هنرمندان تئاتر برای تولید ماسک در تماشاخانه سرو، این تولیدات به بیش از 2 هزار ماسک در طول روز رسید و احتمال گسترش آن و تولید گان‌های پزشکی هم وجود دارد.

|

نظرات کاربران