در حال بارگذاری ...
 • برای هفته اول اسفندماه

  پنجمین شماره «عمارت نامه» منتشر شد

  عمارت هنری تُ در هفته اول اسفندماه، شماره پنجم مجله فرهنگی و هنری داخلی خود با نام «عمارت نامه» را منتشر کرد.

  به گزارش ایران تئاتر این هفته نامه به مدیریت پیروز میرزایی و سردبیری وحید پیماندار، با محتوایی متنوع و بر محوریت تخصصی تئاتر و رویدادهای پیرامون آن، شنبه هر هفته منتشر می شود.
  در تازه ترین شماره این مجله، گزارشی از جلسه نقد نمایش «شنگن» که به تازگی در عمارت هنری تُ برگزارشده است می خوانیم. در ستون «در تئاتر چه خبر»، از آخرین وقایع تئاتر، رویدادهای جشنواره‌ای و تازه‌های نشر و کتاب در حوزه تئاتر مطلع می‌شویم. در بخش «تاریخ تئاتر در گذر زمان» این هفته، راجع به هنرکدهٔ آناهیتا، اولین آموزشگاه و سالن خصوصی تئاتر ایران نوشته شده و در بخش معرفی بزرگان، شرح مختصری از زندگی و کارنامه هنری مصطفی اسکویی، موسس هنرکدهٔ آناهیتا بیان شده است.
  این هفته نامه در هر شمارهٔ خود با فعالان فرهیخته در حوزهٔ تئاتر گفت و گویی انجام می‌دهد و در ستون مصاحبهٔ این هفته گپ و گفتی شده است با هومن رهنمون، بازیگر و کارگردان تئاتر کشور.
  «ویکی تئاتر» این شماره به توضیح و تبیین ورکشاپ پرداخته و در ستون داستانک، داستان کوتاهی راجع به شرکت یک سرباز در ورکشاپ بازیگری می خوانیم. همچنین در این شماره، فضای داخلی و پلاتوهای عمارت هنری تُ معرفی شده اند و با آخرین رویدادها و ورکشاپ‌های در حال اجرای این عمارت آشنا می شویم.
  مطالب مرتبط

  در نقد و بررسی نمایش فرانکنشتاین مطرح شد

دست‌پر کسانی که رمان را خوانده‌اند
  در نقد و بررسی نمایش فرانکنشتاین مطرح شد

  دست‌پر کسانی که رمان را خوانده‌اند

  نمایش فرانکیشتاین که این روزها در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه است در عمارت هنری تو با حضور ایمان افشاریان کارگردان، محمدحسن خدایی منتقد، مهام میقانی منتقد، پرویز نشاط مجری، عوامل نمایش و جمعی از مخاطبان برگزار و روند نگارش، تمرین و اجرا بررسی شد.

  |

  در عمارت هنری تو

نمایش «پینوکیو» نقد و بررسی می‌شود
  در عمارت هنری تو

  نمایش «پینوکیو» نقد و بررسی می‌شود

  نمایش «پینوکیو» نوشته و کارگردانی اوشان محمودی که از جمله نمایش‌های برگزیده بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی بوده و این روزها در تالار مولوی روی صحنه است، در محفل نقد تئاترعمارت هنری تو مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

  |

  در نشست نقد و بررسی تالاب هشیلان مطرح شد؛

اجرایی استاندارد در رئالیسم اجتماعی انتقادی
  در نشست نقد و بررسی تالاب هشیلان مطرح شد؛

  اجرایی استاندارد در رئالیسم اجتماعی انتقادی

  نوزدهمین نشست نقد و بررسی عمارت هنری تو با حضور محمدحسن خدایی، حامد اصغرزاده، پرویز نشاط ، نوشین تبریزی ، افشین سلیمان‌پور برگزار و جنبه‌های رئالیستیک و ملودراماتیک نمایش تالاب هشیلان بررسی شد.

  |

  نظرات کاربران