در حال بارگذاری ...
پیام تسلیت سعید اسدی به مناسبت درگذشت گلزار محمدی

یاد او همواره در خاطر ما خواهد ماند

مدیر مجموعه تئاتر شهر همزمان با درگذشت زنده یاد مرحوم گلزار محمدی دبیر جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی پیام تسلیتی را منتشر کرد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، سعید اسدی مدیر مجموعه تئاتر شهر همزمان با درگذشت زنده یاد مرحوم گلزار محمدی دبیر جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی پیام تسلیتی را منتشر کرد.
در متن پیام تسلیت سعید اسدی آمده است:
 متانت، خوی نیکو و صبوری را که به هنرمندی علاوه کنیم یکی از مصادیقش می‌شود بانو گلزار محمدی که امروز سوگوار فقدان او هستیم.
در این روزهای پر التهاب گوش به زنگ خبرهای خوبیم، نه اینکه بشنویم یکی دیگر از ما نیز رفت. برای روان گرامی‌اش همان آرامشی را آرزو می‌کنیم که در حضور پر اثرش به مردم و همکارانش می‌داد و صمیمانه خواهان شکیبایی و تسلی خاطریم برای همه‌ی کسانی که منش و روش او را دوست می‌داشتند.
دریغا که مجموعه تئاترشهر محروم از حضور بانو محمدی، میزبان دوره آتی جشنواره بین الملل تئاتر عروسکی خواهد بود، اگر چه نام و یاد او همواره در دل و خاطر ما خواهد ماند.
مدیر و کارکنان مجموعه تئاترشهر درگذشت دبیر گرانقدر جشنواره بین الملل تئاتر عروسکی را به خانواده محترم ایشان، جامعه‌ی تئاتر و به ویژه هنرمندان نمایش عروسکی تسلیت می‌گویند.

 
مطالب مرتبط

در گفتگو با مهر مطرح شد؛

برگزاری جشنواره «مبارک» با نام گلزار محمدی
در گفتگو با مهر مطرح شد؛

برگزاری جشنواره «مبارک» با نام گلزار محمدی

مدیرکل هنرهای نمایشی با بیان اینکه شورای سیاستگذاری جشنواره تهران-مبارک درباره دبیری جشنواره هجدهم تصمیم می‌گیرد، پیشنهاد کرد این رویداد با نام زنده‌یاد گلزار محمدی به‌عنوان دبیر برگزار شود.

|

اطلاعیه جدید اداره‌کل هنرهای نمایشی؛

گلزار محمدی به عنوان دبیر جشنواره  نمایش عروسکی باقی ماند
اطلاعیه جدید اداره‌کل هنرهای نمایشی؛

گلزار محمدی به عنوان دبیر جشنواره نمایش عروسکی باقی ماند

با اعلام خبر برگزاری هجدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک در اسفندماه سال جاری، فرد جدیدی به عنوان دبیر این رویداد معرفی نخواهد شد و نام زنده‌یاد گلزار محمدی به عنوان دبیر این دوره باقی می‌ماند.

|

در برنامه زنده «گیومه» رادیو نمایش

اهمیت و ویژگی «پهنه رودکی» بررسی شد
در برنامه زنده «گیومه» رادیو نمایش

اهمیت و ویژگی «پهنه رودکی» بررسی شد

برنامه زنده رادیویی«گیومه» رادیو نمایش، با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر، مدیرعامل بنیاد رودکی، مدیر مجموعه تئاتر شهرو شهردار منطقه 11 به اهمیت اجرایی شدن پهنه رودکی در تآتر شهر پرداخت .

|

در جلسه شورای سیاستگذاری تهران- مبارک مطرح شد

جشنواره نمایش عروسکی نیمه اسفندماه برگزار می‌شود
در جلسه شورای سیاستگذاری تهران- مبارک مطرح شد

جشنواره نمایش عروسکی نیمه اسفندماه برگزار می‌شود

در دیدار مدیرکل هنرهای نمایشی با اعضای شورای سیاستگذاری هجدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک مقرر شد دبیر این رویداد در هفته پیش رو معرفی و این جشنواره در نیمه اسفندماه سال جاری برگزار شود.

|

نظرات کاربران