در حال بارگذاری ...
در قالب پخش زنده اینستاگرام

تأملی بر نمایشنامه‌نویسی در تئاتر دانشگاهی برگزار می‌شود

چهارمین جلسه از سلسله نشست‌های تخصصی «پاراگراف» با عنوان «تأملی بر نمایشنامه‌نویسی در تئاتر دانشگاهی» این بار در قالب پخش زنده اینستاگرام برگزار می‌شود.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، در ادامه برگزاری نشست‌های تخصصی این مجموعه، چهارمین جلسه برنامه پاراگراف با عنوان «تأملی بر نمایشنامه‌نویسی در تئاتر دانشگاهی» و به صورت «پرسش و پاسخ» با حضور نویسنده نمایشنامه های؛ آخرین نامه، قرار، آقا لیلا و... در روز چهارشنبه ۲۰ فروردین ساعت 23 در صفحه رسمی اینستاگرام مرکز تئاتر مولوی برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، در این نشست آنلاین مهرداد کوروش نیا (نمایشنامه نویس، فیلمنامه نویس، کارگردان تئاتر و مدرس دانشگاه) به گفتگو با علاقه مندان و دانشجویان با محوریت چالش ها و فرصت های نمایشنامه‌نویسی در دوران دانشجویی می پردازد
گفتنی است مخاطبان و علاقمندان این برنامه گفتگو محور، میتوانند قبل از این نشست سوالات خود را برای صفحه رسمی مرکز تئاتر مولوی به آدرس ذیل ارسال کنند تا در خلال گفتگو مطرح شود.  

لینک صفحه رسمی مرکز تئاتر مولوی
https://instagram.com/molavi.theatre?igshid=sv2cgvaxaf5v

 
مطالب مرتبط

در گفت وگو با مدیر مرکز تئاتر مولوی مطرح شد

فعالیت مجازی علمی ـ پژوهشی تالارمولوی آغاز شده است
در گفت وگو با مدیر مرکز تئاتر مولوی مطرح شد

فعالیت مجازی علمی ـ پژوهشی تالارمولوی آغاز شده است

امیرحسین حریری، مدیر مرکز تئاتر مولوی عنوان کرد: برای سال جدید برنامه‌های علمی و پژوهشی زیادی تدارک دیدیم که حتی اگر شرایط حضور فیزیکی هم فراهم نشود آن‌ها را در قالب مجازی برگزار خواهیم کرد.

|

نظرات کاربران