در حال بارگذاری ...
 • با معرفی محمودرضا رحیمی به‌عنوان دبیر

  فراخوان جشنواره مجازی «تئاتر+خانه» منتشر شد

  انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس فراخوان جشنواره مجازی «تئاتر+خانه» را منتشر کرد.

  به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس این جشنواره مجازی با شعار «تئاتر، خانه، خانواده» و باهدف فراگیری و تقویت جنبه‌های آموزشی، اشاعه هنر تئاتر در بین خانواده‌ها و با رویکرد توانمندسازی هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی کشور و نیز تأکید بر شعار در خانه می‌مانیم و با همکاری شبکه اینترنتی آنتن برگزار خواهد شد.

  محمودرضا رحیمی کارگردان، بازیگر و مدرس دانشگاه و دارای مدرک دکترای تخصصی کارگردانی و نشان درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دبیری این جشنواره را برعهده خواهد داشت.

  علاقمندان به حضور در این جشنواره مجازی می توانند تا هفتم اردیبهشت ماه در سه محورامید، همدلی و آموزشی آثارنمایشی خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند. آئین پایانی مجازی این جشنواره نیز سوم خرداد ماه برگزار خواهد شد.

  اطلاعات ضروری، تقویم جشنواره، راههای ارتباطی و طرق ارسال آثار نمایشی در فراخوان این جشنواره، به پیوست این خبر در قسمت فایل‌های ضمیمه قابل دسترس است.
  مطالب مرتبط

  دبیر جشنواره مجازی «تئاتر + خانه» عنوان کرد؛

جشنواره‌های مجازی مُسکن‌های خوبی برای شرایط این روزهاست
  دبیر جشنواره مجازی «تئاتر + خانه» عنوان کرد؛

  جشنواره‌های مجازی مُسکن‌های خوبی برای شرایط این روزهاست

  محمودرضا رحیمی، دبیر جشنواره مجازی «تئاتر + خانه» گفت: اگرچه مقاومت‌هایی در برابر ظرفیت برخط صورت می‌گیرد اما آرام‌آرام واردشده و اثر خود را بر گفتمان‌های بزرگ از جمله تئاتر می‌گذارد.

  |

  پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

فصل رویش، حیات را به یاد می‌آورد
  پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس

  فصل رویش، حیات را به یاد می‌آورد

  حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در پیامی که به مناسبت روز ملی هنرهای نمایشی منتشر کرد آورده است: فصل رویش و بعثت دیگرباره طبیعت، برای انسان‌های فره‌مند و فرهیخته حیات را از پس فنا و نیستی به یاد می‌آورد.

  |

  نظرات کاربران