در حال بارگذاری ...
 • برای برگزاری نخستین دوره نمایشگاه مجازی عکس تئاتر

  فراخوان‌ گالری مجازی منتشر شد

  رئیس انجمن عکاسان خانه تئاتر،از برگزاری نخستین دوره نمایشگاه مجازی عکس تئاتر با عنوان «گالری مجازی» خبر داد.

  به گزارش ایران تئاتر پری ناز آل آقا  رئیس انجمن عکاسان خانه تئاتر اعلام کرد: نمایشگاه «گالری مجازی» در راستای حمایت از اعضا انجمن عکاسان خانه تئاتر در برابر شرایط پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی و در صفحه اینستاگرام انجمن مذکور، از تاریخ ۲۷ فروردین ماه برگزار خواهد شد.
  وی در ادامه افزود: با توجه به شرایط پیش آمده و مشکلات فراوان صنفی و معیشتی برای کلیه هنرمندان عرصه تئاتر ما هم در انجمن عکاسان خانه تئاتر پیگیر مطالبات صنفی اعضا هستیم و یکی از طرح های اجرایی بنده ، با همکاری سایر اعضای هیات مدیره انجمن ،برپایی این گالری مجازی است،تا هم به پویایی اعضا در دوران قرنطینه کمک کرده باشیم و هم بتوانیم از ظرفیت های فضای مجازی برای پیشبرد امور صنفی بهره مند شویم. در ادامه خبر ،فراخوانی که مختص اعضا انجمن عکاسان خانه تئاتر طراحی شده است منتشر می گردد.

  فراخوان "گالری مجازی"ویژه اعضای انجمن عکاسان خانه تئاتر 

  دنیا این روزها برای تمام ساکنین اش عجیب شده، گویی طبیعت می خواهد درس عبرتی نشان انسان ها دهد. 
  ما این روزها تنها ماندن و به دور از هم بودن را  تجربه می‌کنیم. تنهایی که به دائمی بودنش باور نداریم و امید به روزهای پر هیاهو در آینده بسته ایم.
  حالا که به اجبار از هم دور مانده ایم، باید به فکر چاره ای بود که بیش ازین تنها نمانیم.
  در روزگاری که شرایط بسیار پیچیده و دشواری پیش‌روی خانواده بزرگ تئاتر کشور قرار گرفته است با انتشار فراخوان "گالری مجازی" سعی می کنیم  تا با استفاده از امکانات فضای مجازی، هنرمان را در روزهای قرنطینه زنده و پایدار نگه داریم.
  انجمن عکاسان خانه تئاتر با هدف حمایت از عکاسان تئاتر که در شرایط پیش آمده بر اثر شیوع ویروس کرونا دچار مشکلات عدیده‌ایی شده‌اند نخستین دوره نمایشگاه عکس تئاتر "گالری مجازی" را برگزار می‌کند.

  شرایط نمایشگاه:
  شرکت برای تمامی اعضای انجمن عکاسان آزاد است.
  اعضا محترم می توانند آثار خود را (حداکثر ١٠ قطعه عکس) بدون محدودیت زمان عکاسی از نمایش ها، به ایمیل انجمن، ارسال نمایند.
  ‏(itpforump@gmail.com)

  عکس ها با رزلوشن ١٠٠Dpi و فرمت Jpg ارسال شود. (ابعاد مناسب قابل استفاده در اینستاگرام)
  گالری مجازی" در صفحه اینستاگرام انجمن عکاسان خانه تئاتر بر پا خواهد شد.
  ارسال مشخصات عکس از جمله:
  نام نمایش، کارگردان و سال اجرا برای هر عکس الزامی است.
  اولویت جانمایی آثار در اینستاگرام انجمن عکاسان خانه تئاتر، با اعضایی است که زودتر اقدام نموده و آثارشان را ارسال کرده اند.

  گاهشمار نمایشگاه:
  ارسال آثار:
  ٢٢ تا ٢٥ فروردین ماه.
  آغاز گالری مجازی:
  ٢٧ فروردین ماه ساعت ۲۰:۰۰
  پس از ارزیابی نهایی آثار، توسط هیأت مدیره انجمن عکاسان، از میان تمامی آثار ارسالی، سه نفر عکاس برگزیده و به ایشان جایزه و لوح ویژه اهدا خواهد شد.
  نظرات کاربران